Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar switch alma arifesindeyim.Tr fiyatları malum.

amazon.com adresinden daha uyguna alabiliyorum.daha önce alan var mı?herhangi bir sorun çıkar mı?
    alırken aksesuar vs ne alınmalı.bunun için bundle vs yapmışlar ama.bilemedim.
    birde hafıza kartı almak zorunda mıyız?

teşekkürler
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    hocam amazon dan alan pek çok kişi var ve hiç bir sıkıntı yaşamadık hatta amazon japonyayı kontrol ederseniz en son en uygun oradaydı ve hızlı kargoyla geliyor.alırken bence hafıza kartı alın çünkü cihazın kendi hafızası hızlı bir şekilde doluyor.bi ekran koruyucu bir de taşıma için kılıf alırsanız iyi olur.diğer aksesuarları zaten kullandıkça ihtiyaca göre alırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam amazon dan alan pek çok kişi var ve hiç bir sıkıntı yaşamadık hatta amazon japonyayı kontrol ederseniz en son en uygun oradaydı ve hızlı kargoyla geliyor.alırken bence hafıza kartı alın çünkü cihazın kendi hafızası hızlı bir şekilde doluyor.bi ekran koruyucu bir de taşıma için kılıf alırsanız iyi olur.diğer aksesuarları zaten kullandıkça ihtiyaca göre alırsınız...
    hocam amazon japonyadan gelince de prosedür aynı mı?ne bileyim daha uzak olunca daha zor olacak gibi?

ekstra bir soru:amazon.co.jp bu adres normal kullanıcı maıl adresimi kabul etmedi boyle bır hesap yok dıyor oysa bu hesabı hem amazon.com hem amazon.de hemde amazon.com.tr de kullanıyorum.japonya ıcın yenı bır mail adresi mı gereklş?
    çok teşekkürler hocam değerli bilgiler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 16 Ocak 2019; 13:32:41 >

aynı aynı hocam,zaten gönderici Amazon olduğu için pek çok prosedür çok daha çabuk halloluyor...

bu sadece Amazon Japonyaya özel bir durum,onlar ayrı bir üyelik istiyorlar. bende tek üyelikle tüm Amazon ları geziyorum fakat Japonya için ayrı üyelik açtım...
  • Arkadaşlar sahip olduğum oyunların bir kaçını silmiştim konsolumdan tekrar yüklemek için eshop a girdiğimde purchased yaziyor tıklanmıyor bir de download falan yazmıyor tekrar nasl indirebilirim oyunlarını yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tracksster T kullanıcısına yanıt
    Eshopta sag ust kosede profiliniz vardir ona basin redownload secenegine gelin gorebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Travis Strikes Again sayesinde öğrendik ki.

NO MORE HEROES devam oyunu aslında şu an geliştirme sürecindeymiş.

https://nintendoeverything.com/travis-strikes-again-seems-to-tease-the-future-of-no-more-heroes/?fbclid=IwAR2lpL5ClHaHkoBC6R2Lk2WFwQsEwyrPiwkvj2izZ0EfmTPuPPNiWS1pvzc

• Teşekkür ederim sagolun

• Individual Membership 12 aylık almak istediğimde kredi karıt sanırım hata veriyor neden acaba?
  • Hatanın bir fotoğrafını alıp paylaşırsanız daha doğru bir yardım edebiliriz...

• hocam yeni switch alacaklar için oyunlar öneriniz var mıdır?şöyle ilk başta bizi idare ettirecek vakit geçirtecek. teşekkür ederim
    Ne tür oyunlardan hoşlanırsınız? Konsol da uzun soluklu olan pek çok oyun var fakat sevdiğiniz türü söylerseniz ona göre daha doğru tavsiyeler verilebilir...

• Daha önce karşılaşmadığım Yoshi's crafted world oyun haritasından bir kesit. Elimizde haritadan gördüğümüz kadarıyla 13'ten fazla farklı görsel tema altında toplanmış (Buzullar, Deniz, Lunapark, tatlılar, şehir, japon mimarisi, orman) ve ilerleyecek bir oyun var. Bu gösterilen kısımlar dışında kapak ve promosyon görsellerinden anladığımız kadarıyla uzay temalı bölümlerde var. Önümüzdeki direct yayını ne zaman gelir bilinmez ama bu oyunun çıkışından önce daha fazla şey göreceğizdir.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 17 Ocak 2019; 13:9:43 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    oyun korktuğumun aksine hiçte kısa olmayacak gibi duruyor,gelsin de oynayalım,merakla ve hevesle bekliyorum...
  • Merhaba dostlar.Switch alarak aranıza katıldım.Henüz oyun alma fırsatım olmadı,bedava güzel oyun varsa bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

• MrElkhan kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam,aramıza hoşgeldiniz...

eShopta arama kısmına demo yazarak onları deneyebilirsiniz,onlardan harici de fortnite,arena of valor ve paladins gibi ücretsiz oyunlar mevcut...
  • bir iki tane de pinball ücretsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.