Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kendimi Smash almamak için zor tutuyorum ama Joy-Con'ları bu işe feda etmekte istemiyorum öte yandan evde Ps4 ve Nvidia Shield kontrolcüleri var güzel %100 çalışan bir önerisi olan varsa dinlerim. Teşekkürler. Açıkçası Pro kontolcüyü edinmek istemiyorum çünkü D-pad problemi hala devam ediyormuş böyle birşeyede para vermek istemiyorum içim rahat etmeyecek.

Ayrıca oynayanlar oyun hakkında ne düşünüyor bilmek isterdim. Kimse birşey yazmaz olmayınca buralara, mahrum kalır olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Aralık 2018; 15:40:49 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Pro kontrolcü için yazdığınız D-Pad problemi nedir hocam?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Uzun zaman oldu ama sanırım kontolcünün kendi kendine bir yöne basılmış gibi algılaması ya da öyle birşeydi. Siz sola basıyorsunuz arada kendi kendien yukarı basılmış gibi algılıyor gibi..
    hocam ben pro controller ı ilk çıktığında Switch ile birlikte aldım ve bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım. bazı sorunlar biraz fazla dile getiriliyor fakat işin aslına bakınca söylendiği kadar olmadığı daha sonradan ortaya çıkıyor. evet bu problemi yaşayanlar var fakat illa her pro controller da var demek değil bu. elektronik her zaman biraz da şans işi...

smash biraz karışık bi oyun fakat alışmaya başladıkça daha da zevkli oluyor. baştan sabrederseniz,mekanikleri çözdükçe oyun insanı daha fazla sarıyor...
  • Ben de yeni Switch edindim henuz yolda geliyor. Isin biraz dark side kismindayim yalniz cfw durumlari. Ps4 u aktif olarak orijinal kullanirken switch de orijinal olsaydi bu ulke sartlarinda mahvolurdum muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    discord a yöneldik çünkü iyice hocam. herkes orada toplaşıp muhabbet edip birlikte oyunlarını oynuyorlar. SSB güzel ama grafik olarak wii u nun üzerine bir şey katmamış. içerik olarak dopdolu bir oyun alan pişman olmaz.
  • Arkadaşlar friend kodumu ekleyebilirsiniz

FC:SW-2776-3888-6281 / mati

• Arkadaşlar Guacemalee 2 oyununu kutulu alsammı

• Eshop online üye oldum, ama sanki telefona aplikasyon da kuduruyor diye bişey okumuştum bilgi sahibi olan var mı

• atari800xl A kullanıcısına yanıt
    eShop un telefon uygulaması yok fakat Nintendo nun var, bahsettiğiniz uygulama o olabilir...

• Nintendo switch almak istiyorum fakat ınceledım oyunlar ınanılmaz pahalı geldi. 2 oyun alsak 600 lük oluyoruz. Cihaz kırılabiliyormu korsana meraklı değilim fakat cok pahalı bu sekılde alırsam 1 oyun alırım cihaz durur oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Nintendo switch almak istiyorum fakat ınceledım oyunlar ınanılmaz pahalı geldi. 2 oyun alsak 600 lük oluyoruz. Cihaz kırılabiliyormu korsana meraklı değilim fakat cok pahalı bu sekılde alırsam 1 oyun alırım cihaz durur oyle
    En son kiriliyordu, simdi ne oldu bilmiyorum.

• Kiriliyor ama nintendo bir sure sonra cihazi banliyor.Online oyun oynayamiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Nintendo switch almak istiyorum fakat ınceledım oyunlar ınanılmaz pahalı geldi. 2 oyun alsak 600 lük oluyoruz. Cihaz kırılabiliyormu korsana meraklı değilim fakat cok pahalı bu sekılde alırsam 1 oyun alırım cihaz durur oyle
    Artık Kirilmiyor donanımsal olarak engellendi. Eski üretim cihaz bulmanız lazim haziran öncesi üretimler kirilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Artık Kirilmiyor donanımsal olarak engellendi. Eski üretim cihaz bulmanız lazim haziran öncesi üretimler kirilabiliyor.

Alıntıları Göster
    Haklısınız eski üretim olması gerekiyor. Seri numarası cihazı açmadan görüldüğü için satın almadan önce cihazın kırılıp kırılmadığını bilebilirsiniz (örneğin XAW1005 ve daha düşük seri numaralı cihazlarda bu açık mevcut). Bulunma konusunda da geçenlerde redditte (https://www.reddit.com/r/SwitchPirates/comments/a772so/lots_of_exploitable_switches_in_best_buy_xaw1005/) BestBuy'da hala bir çok konsolun eski üretim satıldığını söyleyen bir mesaj vardı. Burada da eskiden getirilmiş, stoklarını eritmeye çalışan mağazalar bulunur mu emin değilim.

• Nintendo en son geçen ay falan duyduğum kadarıyla korsan muhabbetinin biraz önüne geçmişti ya da en azından bazı ciddi korsan önleyici işler yapmıştı. Hele ekonomi böyleyken korsan kullanıma kızamıyorum ama arada gelip işin b.. çıkaran yorumlar görüyorum bunlar orjinal kullanana enayi diyenler oluyor ki bir tek onlara karşıyım.

Citra'nın 3ds'te yeralan Luigi Mansion 2 ses sorunu çözülmüş ama hala tam performans yok. Şunu HD olarak konsola 3'üncü oyun öncesinde getirseydi nintendo çok iyi olurdu. Luigi Mansion 3 duyurulmuş olsada 2019 sonundan önce çıkacakmış gibi durmuyordu.

• nintendo switch diablo versiyonunu satın aldım. hesap açtım ancak bu region olayını anlamadım. nasıl değiştiriyrouz. konsolun yaında gelen diablo oyununu yükleyemiyorum region hatası veriyor sanırım. biri ayrıntılı anlatabilir mi bu region olayını
  • Nintendo bizi neden bu eski oyuna mahkum ediyorsun. Mutlaka yeni 2D Mario birşeyler yapıyorsundur.

Neyse...

New Super Mario Bros. U Deluxe: ilk 15 dakika, yeni karakter Toadette ile oynanış görüntüleri. Bu deluxe sürümü hem ana oyunu hemde sonrasında çıkan ve daha zor bölümler içeren Luigi U oyununu içeriyor.

ben bunu çok bekliyordum. amerika da ön siparişe açıldıgı gibi atlıcam muhtemelen
  • 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.