Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.269
Cevap
453
Favori
1.641.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super Smash Bros
    Mario Party
    Mario Tennis

Bu oyunları almayı düşünen varsa beraber alabiliriz arkadaşlar
  • Online oyun oynamanız için gereken Aile üyeliği için katılmak isteyen arkadaşlar varsa bana pm atabilirler. Toplamda 8 kişi alınabiliyor kişi başı 25 tl. (oyunlarda online oynanabilmesi için gereklidir)
  • Sürpriz özel oyun duyurusu geldi. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Sadece Nintendo Switch'te olacak...

edit: Ben şok... Switch'e Mortal Kombat 11 duyuruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Aralık 2018; 8:47:3 >
  • Mua3 çok çok iyi oldu. Seneler sonra tekrar oynayacağım için sevindim. İlkini Wii'de saatlerce oynamıştım.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    benim için gecenin en güzel haberiydi Mortal Kombat 11 hele sonunda Switch e de geldiğini görünce daha da mutlu oldum...

• The Stranger Things 3 te Switch e geliyor...

https://twitter.com/NXOnNetflix/status/1070889974029897730

Nintendo da yeni indirimler var...

https://www.nintendo.com/games/sales-and-deals
  • Selam,

Fransa'dan Nintendo Switch aldım. İlk açtığımda e-shop dili ingilizce olması için ülke olarak İngiltere seçmiştim. Şimdi Online üyelik alacağım. Amerika online üyelik fiyatı İngiltere'ye göre daha ucuz görünüyor. Nereden almak daha avantajlı olur ? Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mıdır ?
  • Merhaba arkadaslar. Yasim 35 ama nintendo cocuklugumun konsolu oldugundan dubaiden asagidaki urunleri aldim.TL olarak 2110 TL ye geldi asagidaki urunler.

Nintendo switch with neon blue and ne...
    1,183 AED

Nintendo switch game traveler deluxe ...
    56 AED

Super mario odyssey for nintendo swit...
    209 AED

Jetech screen protector for nintendo ...
    24.99 AED
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    güzel fiyata almışsınız,aramıza hoşgeldiniz...
  • Merhaba, forumdan bir arkadaşla kardeşlik yapacağız. Ama kafama şöyle bir şey takıldı; yeni bir hesap açacağız ve ben oradan oynayacağım. O hesaba da online üyelik almam gerekir mi online oynamak için? Kendi hesabımda zaten online üyelik var çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

güzel fiyata almışsınız,aramıza hoşgeldiniz...
    Tesekkur ederim.
  • Arkadaşlar iyi günler sormak istediğim birkaç bişey var arkadaşlar çok sorulmuştur belki ama 1000 sayfa bakmaya üşendim öncelikle ps 4 pro sahibiyim hemen hemen her oyunu alır oynarım fakat nintendo switch alasım var oyunları çok pahalı geldi gözüme ve online türkiye store yok galiba bu oyunları hangi ülke üzerinden alıyorsunuz ve hangi para brimiyle alıyoruz ve kullanımı güzel mi aldığımı pişman olur muyum ps vita sahibiyim ek olarak almak istesem gereksiz bi harcamamı olur ve son olarak sanırım türkçe oyun desteğide yok ingilizcem yok çünkü ve son olarak belirli bir kapasite harici hafıza kartı tarzı bişey var mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 8 Aralık 2018; 17:31:13 >
  • yav inşallah switch e persona 5 gelir öyle birşeyler duydum nolur doğru olsun
  • Arkadaşlar switch e call of duty oyunu gelir mi sizce ? (Keşke Battlefield cikarsalar switche özel bomba olurdu)

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Ben USA Store’dan alıyorum. Kolayıma geliyor. Fiyatları da normal. USA’da kaç paraysa aynı fiyata alıyorsun. Switch’in özel oyunları harikadır. Ayrıca diğer oyunları da elde oynması çok zevkli. Daha yeni Mortal Kombat 11 duyuruldu.

• Guney afrika secince fiyatlar daha dusukmus diyor konsol ussunde incelemede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Guney afrika secince fiyatlar daha dusukmus diyor konsol ussunde incelemede.

Bölgeden bölgeye değişiyor dostum. Bir oyun afrikada ucuzken rusyada daha ucuz olabiliyor.
    Savecoins.me kullan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, joy con isteyenler pm atabilir.
  • switch almayı düşünüyorum arkadaşlar? bilgi verebilecek var mı? ya da rehber tarzı bir şey. menüler türkçe mi en basitinden
  • 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.