Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • El tetrislerinden beri konsolum olmadı bir yıldır bakıyorum ama kur meselesinden sonra vazgeçer gibi oldum şimdi bir fırsat çıktı karşıma yurt dışından bir arkadaşım geliyor. Ona aldıracağım ürün Nintendo Switch Let's Go Eevee Limited Edition Console with Joycon with Pokemon: Let's Go Eevee + Pokeball Plus Controller ve Skyrim tek sorun şu ki arabistandan getireceği için sorun olur mu?

Cihaz bilgileri şu şekilde

UPC- = A045496452438
    External Product ID = Type UPC-A
    External Product ID = 45496452438

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16F84A -- 28 Aralık 2018; 11:0:39 >
  • Beyler selam nintendo amerika hesabi için kod satan var mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    hocam nerden alırsanız alın, konsol da bölge kilidi olmadığı için bir sorun olmaz...
  • Zelda breath of the wild oyununu bitirdikten sonra kalan görevler için oyuna devam edilebiliyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    evet devam edersiniz
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    Son save noktasından devam ediyorsunuz. Yani oyun bitmeden oncesine dönüyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese mutlu yeni yıllar...

• Mutlu noeller pampişler

• Arkadaşlar switch konsola format attım acaba friend kodum değişirmi yoksa aynısımı kalır

• Arkadaşlar selamlar,
    Switch almayı düşünüyorum pokemon ve zelda için aslında. Nerden almak uygundur diye araştırıyordum. Garanti sorunu falan olmasın istiyorum o yüzden mediamarkta baktım 100 tl gibi bir indirimim de var 2700 e geliyor. Daha uyguna amazondan getirme gibi bir durumumuz var mıdır? Varsa garanti sorunu yaşar mıyız bozulursa vs. sorun olur mu? bir de oyunları nerden almalıyız? PS4 te takip ediyordum da Switch'te kafam karıştı biraz kutulu dijital aynı fiyat gibi geldi Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeartQuake -- 2 Ocak 2019; 0:6:50 >
  • Çok yakın zamanda (bu hafta) yeni çıkacak oyunlar öncesi bir "Nintendo Direct" yayını oldukça olası.

Ciddi denilecek yapımlar değiller ancak NSMBU deluxe portu bu ayın 11'inde Travis Strikes Again 18'i gibi geliyor.

Yoshi's Crafted World için ise çeşitli kaynaklar mart ayının ortasını işaret ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 2 Ocak 2019; 17:9:21 >
  • HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Biraz geç kaldınız :)
    Black friday'de amazon ingiltere'den 1750 TL gibi bir fiyata satış yapıldı ( mavi kırmızı modeli)
    Bizzat bir arkadaşıma döve döve aldırdım diyebilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGLYN

Biraz geç kaldınız :)
    Black friday'de amazon ingiltere'den 1750 TL gibi bir fiyata satış yapıldı ( mavi kırmızı modeli)
    Bizzat bir arkadaşıma döve döve aldırdım diyebilirim :D
    baya ucuz olmuş ya o, yurt dışından alınca bozulsa vs. ithalatçı almıyormuş kendi aleti olmayanı gibi bir şey okudum doğru mu? benim de yoksa almanyadan getirtme imkanım olabilir belki
  • HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Türkiye den alınca ve bozulunca yine garanti ise yaramıyorki :) kullanıcı hatası oluyor %99 onlar için. Amazondan alınınca amazon herturlu yardımcı oluyor. Iade alıyor yahut yaptırın ödeme dekontunu iletin ödeyelim diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DGLYN

Türkiye den alınca ve bozulunca yine garanti ise yaramıyorki :) kullanıcı hatası oluyor %99 onlar için. Amazondan alınınca amazon herturlu yardımcı oluyor. Iade alıyor yahut yaptırın ödeme dekontunu iletin ödeyelim diyorlar.
    doğru biliyorum amazon amerika öyle de hepsi öyleyse iyiymiş. fakat bulamadım shipping to turkey yazan, amerikada da bölge sorunu var galiba.
  • Arkadaşlar switch konsola format attım yeniden Nintendo hesabı açtım ama bu hatayı veriyor

Hesabınız ile bölge uyuşmuyor diyor

Bir bölge seçin diyor Amerika seçiyorum yine aynı hatayı veriyor

Mail adresim Türkiye olduğu içinmi bu hatayı veriyor

• Arkadaşlar aranıza tekrar katıldım.Cihazı sattığımdan beri değişmiş epey bir şey. Bir tane site vardı indirimleri ve en iyi hangi ülkeden alabileceğimizi gösteriyordu. Ana sayfadakine baktım pek kullanışlı gelmedi. Koyu bir arkaplanı vardı sitenin. Bilen var mı?
  • Deadcellsi birakamiyorum 50 saat oldu :(

• Friend code:SW-5476-7937-3775 ekleyin arkadaşlar :)

• 
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.