Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 128 gb SanDisk kullanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • btrlpksrgl kullanıcısına yanıt
    Farklı eShop tan deneyin bir de, zip code dediğinize göre Amerika da mı oluyor bu sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Ben 128 gb SanDisk kullanıyorum...

SanDisk hafıza kartının tüm modelleri switch ile uyumlu boyutları arkadaşım

• Arkadaslar switch almayi dusunuyorum, yakinda kirilma ihtimali var mi acaba? Malum oyunlar pahali.

• Nintendo'nun webten ulaşabileceğim PSN gibi bir marketi var mı ? Bir oyun tavsite edecektim "Angus Hates Aliens" nereden olup olmadığını kontrol edeceğimi bulamadım.

Sanırım duyurulup sonra iptal edilmiş olabilir ama varsa deneyin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler size bişey danışabilirmiyim bu zeldanın expansion pass ını almak istiyorum ama hikayeyi bitiriptemi alayım yoksa şimdi alıpta hikayeye devammı edeyim şuan sora nın su dünyası mı su şehrimi var at adam çıktı onu geçmeye çalışıyorum geçemedim alsam oyundaki main görevlerde eşya falan çıkma ihtimali varmı bide motor varmış galiba hemen kullanıyormu yoksa oyunu bitirincemi açılıyor
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda iki adet link var orada tüm oyunların fiyatları yazıyor, eğer bahsettiğiniz oyun piyasaya çıktıysa orada vardır, bir bakın isterseniz...

• daho kullanıcısına yanıt
    Ben expansion pass aldım fakat sonraya bıraktım, motor için bir kaç yapılması gereken şey var, onları yapınca açılıyor diye biliyorum...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    son bossu indirince açılıyor direk arif baba
  • Izmir ici ps4 ile takas düşünen varsa ulaşabilir.

Onu öldürmek zorunda değilsiniz hocam. Sneak arttıran yiyecek yiyip görünmeden shock arrow toplayın. Ben öldürdüm, yay düşüyor, filin içindeki bossta faydalı oluyor ama şart da değil.

Bir de tavsiye, hazır yukardayken slate ile at adamın bir fotoğrafını çekin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reach61 -- 5 Mart 2018; 0:39:48 >
    2. exp paketini bitirdikten sonra motor açılıyor. ben oyunu bitirmeden dlclere giriştim. sonra ana hikayeyi bitirdim ve şuan motorumun üstünde yan görevlere koşuyorum. normalde at mekanikleri oyunda iğrenç ama motor aksine aşırı zevkli. fast travel kullanmayı unutturuyor insana
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Şu Bayonetta bi bitsin hemen dalcam tekrar Hyrule a, teşekkürler bilgi için...

• erkahn kullanıcısına yanıt
    bu aralar sürekli söylentiler ve yeni ekran görüntüleri çıkıyor fakat son kullanıcıya gelmesi için daha ne kadar zaman var orası belli değil...
  • Windscape oyunu Nintendo Switch e geliyormuş...
    https://mypotatogames.com/windscape-will-have-a-nintendo-switch-release/

Petit Computer/Smile Basic Nintendo Switch e onaylanmış...
    https://twitter.com/notohoho/status/963564581619580928

Innerspace e yeni güncelleme gelmiş...
    https://nintendoeverything.com/innerspace-update-out-now-performance-improvements-and-more-full-patch-notes/

Rocket League e bugün 1.42 güncellemesi geliyormuş...
    https://twitter.com/RocketLeague/status/969345421653897216

Amazon Almanya ya göre Titan Quest 31 Mayıs ta çıkıyormuş...

• Darion kullanıcısına yanıt
    Hakkaten at kullanmak ne kadar zor ya, daireler çize çize gidiyorum atla

• dlc siler için regisyon kullanmak lazımmı yani en uygun fiyatlı alabilinecek ülke regisyonu..?
  • bu saçmalığı amazonla yaşayan oldu mu. Bir kez çekildi bi daha çekildi geri para da yatmadı amazona soruyorum authorization içindi o para bankanın tarafından tutuluyor bankanizdan talep edin diyor Bankaya soruyorum amazon almış harcama itirazı açın diyor. Sıkıntı olan kargoya çıkarken tekrar para çekmeye çalışacaklar ama bende para kalmadı.
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 5 Mart 2018; 11:45:48 >

• apaty123 kullanıcısına yanıt
    Amazon müşteri hizmetlerine bu fotoyu da atsaydınız,farklı tarihlerde aynı paranın çekildiğini görsünler,belki işe yarar...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim evde olmadığımdan mobilden görüntü atamadım live chat e

• 
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.