Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
455
Favori
1.648.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet size katılıyorum genel olarak kolay oluyor ama bu sefer ki biraz fazla kolay olmuş gibi.
    o karakter çıkarmayı bende denedim fakat bu sefer biraz ilerledikten sonra o çıkardığım karakterlerden birisinin özelliklerine ihtiyacım oldu ve pişman oldum çıkardığıma.
    çeşitlilik olayında da size katılıyorum o çok güzel olmuş,farklı farklı yollarla ilerlemek mümkün,bu şekilde oyun tek düze olarak kalmıyor,bunu Nintendo zaten genel olarak güzel yapıyor,farklı seçenekler sunması insanı farklı şeyler denemeye yöneltiyor...
    oyun grafiksel olarak ve oynadığımız yerler olarak bence tam bir kirby oyunu olmuş,her yer renkli renkli,bu benim çok hoşuma gitti...
    60 dolar konusunda bende kararsızım,aslında biraz bekleyip almayı düşünüyorum fakat kesin alırım,kızım biraz daha büyüdüğünde tam onluk bir oyun olur bu,şimdi bir kendim bitiririm sonra da onunla tekrar oynarım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Nintendo Japonya sayfasında Mario nun tesisatçı olduğu tekrar onaylanmış...
    https://www.nintendo.co.jp/character/mario/characters/index.html

Famitsu Kirby Star Allies e 35/40 vermiş...
    http://www.japanesenintendo.com/post/171585400989

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Sabah yanlış bakmadıysam oyun da toplamda 6-7 farklı zorluk modu olduğu söyleniyor. Oyunun dosyalarından ulaşılana göre.

Oyunu 3 yancı yerine 1 yancı ile oynarsanız o karmaşa olmuyor. Herkes 3 yancı ile ilerleme yoluna gittiğinden...

Karakteri çıksanız da pek fark etmiyor o karaktere ihtiyacınız olduğunda bulmaca vs zaten orada muhakkak o karakteri koymuş oluyorlar yani yeniden elde edebiliyorsunuz. En azından demodan anladığımız o.

Famitsu puanına bakarsak oyun ortalama çıkacak fakat tüm incelemeleri görmek gerekiyor. Şu bir gerçek ki Famitsu bazen çok güvenilmez işler yapıyor.

Oyun ortalamaysa ucuzlayınca indirimle vs. yılbaşına doğru alırız artık.

Nintendo şu direct'i yapsada artık elinde ne var ne biraz görsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Mart 2018; 14:43:5 >
  • selamlar arkadaşlar nintendo switch almak istiyorum en uygun nasıl alabilirim.

• Kirby ayın 2 pre ordered yapmıştım ondan sonra yabancı forumlarda çok tartıştik bunları.

1 Oyun kolay hard mode insane mode olsa gene kolay olurdu.

2 Oyun coop üzerine kurulmuş oyuna kimseyle arkadaş olmadan ilerleyebilirsiniz.

3 İlerdeki bölümde ateş ve suya ihtiyacınız olacak puzzle parçaları için gizli bölümler için.

4 Oyun kesinlikle coop üzerine kuruldugu için single o kadar zevk vermez.

Size fikrimi söyleyim kesinlikle alınması gereken bir oyun mu Hayır. Peki ben niye aldım 5 yaşındaki kardeşim oyunu bitirdi tek başına ve çok eğlendi benimle oynarken ise bu oyunu almam gerektiğini düşündüm. Kısacası aileniz arkadaşlariniz için güzel bir tercih olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle 2 kişi oynamak için hazırlanmış bir oyun gibi duruyor orası muhakkak.

Lakin Smash Bros vs gibi oyunlar varken bazı serileri özellikle tek kişi oynamayı seven benim gibileri için 4 kişilik bir Kirby deneyimine bir gerek var mı orası tartışılır.

Hele ki ilk Switch Kirby oyunu böyle 2-4 kişilik oyuna mı yoğunlaşmalıydı o da başka bir konu.

Benim demo hoşuma gitti açıkçası, oyunun incelemeleri bir düşsün bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Mart 2018; 14:54:36 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben de baktım, ana hikaye kısmı için değil, arena modu(adı ve oynanışında değişiklikler olmuş) için 5'i açık 3'ü açılabilir zorluk modu olacağını yazmış arkadaş.

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Hımm çıksın bir bakalım bizim açımızdan hayal kırıklığımı olacak yoksa beklediğimizden iyi mi olacak göreceğiz.

Sonuçta oyunda korunma tuşu vs. de var herhalde bir işlevini görürüz. Oyunun tamamı kolay değildir demo da ki kadar mutlaka. Kirby Epic Yarn da kolaydı ama eğlenceliydi.

Eğlenceli uzun bir oyun olsun da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Mart 2018; 15:2:35 >
    6 7 zorluk modu olacaksa belki biraz daha zorlayıcı bir oynanış da olabilir.

evet famitsu ortalama bir oyun puanı vermiş ama dediğiniz gibi her zaman güvenilir olmuyor,bakalım diğer puanları nasıl olacak.

bence de bir direct gelsin artık,yeter nintendo bizi fazla belirsizlikte bıraktın artık...

• biz genel olarak amazon dan aldık,siz de amazon.com dan alabilirsiniz,şu anda sadece o amazon da gönderim var...

Zaten Smash Bros Animal Crossing Pokémon ondan göstermiyorlar. Bu dediğim üç bide turn base Fire Emblem çıksa kimse spin off oynamaz. Bakalım neler gelecek bu sene uzun soluklu oyun yok Nintendo tarafından şuan herkes splatoon ve Mario kart oynamıyor belli bir yerden sonra sıkıcı oluyorlar. Benim düşüncem Animal Crossing ve Smash September gelir. Online service satmak için online oyun çıkarırlar.

• Eurogamer kaynakları,geçen hafta Blizzard ın yaptığı paylaşımın söylendiği gibi Nintendo Switch e gelecek olan bir Diablo 3 oyunu olduğunu doğrulamış...
    http://www.eurogamer.net/articles/2018-03-06-sources-yes-diablo-3-is-coming-to-nintendo-switch

• Diablo 3 artık antika bir oyun oynamayan kalmadı, bunun için hiç hype oluşturmasın blizzard. Asıl overwatch çıkmalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scribblenauts Showdown çıkış fragmanı...

• zelda expansion pass satın aldım bende american storeden 19.99 dolar a geliyor diger storeler kur muhabbetleri falan pahalanmış şuan bu paket en uygun american store alıcaklara duyrulur bide oyun hakkında ufak tecek trikler de verebilirmisiniz mesela geçen bir arkadaş dagdaki at adamın resmini çek dedi sonraları işe yarıyor bu resim muhabbetleri falan :)

• Eurogamer haberinde her şeyin altına düşülmüş küçük bir not: "When contacted for this report, a Blizzard spokesperson told me the company had no new statement to add." Kaynaklar ne? A blizzard spokeperson, eurogamer sources, lamba tweeti.

Hala ikna olmadım, Blizzard ilan edene kadar da olmayacağım

Ben hala bitirmedim Diablo 3ü. Ama konu eski ya da yeni olması değil şu aralar. Bayonetta, skyrim, LA Noire da artık eski, ele ayağa düşmüş oyunlar ama taşınabilir bir konsola gelecek olması heyecan yaratıyor. Ha yine 60 dolar verir miyim? 30a hayır demem.

Doom'un multiplayerında lag problemleri yaşandığı konuşuluyor. Konsol gücünden ötürü overwatch türevi oyunlarda performans sıkıntısından çekiniyor olabilirler. Zira aynı anda grafik işleyip internetten gelecek verileri yansıtması gerek. Cihaz bu konuda ne kadar yetenekli açıkcası ben de merak ediyorum.

• daho kullanıcısına yanıt
    Zelda Master Mode bitirdim şuan %100 yapıyorum kısacası kitabını yazabilirim. Discord gelin daha hızlı veririm. At adam dediğin Lynel Resim istenen side quest ve shrine questler var. Oyunda bir çok şeyin resmini side quest lazım olur. İyi oyunlar.

• Switch için bu hafıza kartları özellik ve hızı ile uygun mudur?

Oyunlar için yeterli olur mu ?

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I 97,29 TL

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-64gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-064g-gn6ma-p-HBV000007R493 104,05 TL

• reach61 kullanıcısına yanıt
    Zaten bu haber Nintendo veya Blizzard resmi olarak onaylamadığı sürece hala söylenti, ne zaman resmi açıklama gelirse o zaman tamamen inanırız...

Bence eski veya yeni her türlü oyun gelebilir, çeşit olması her zaman iyi oluyor, Diablo yu gelirse ben alırım, çok severek oynadım ve yine tekrardan başlarım, çok da mutlu olurum gelmesine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Famitsu puanlamalarını karşılaştırdım.

Tearaway Unfolded (PS4) – 8/8/8/9 [33/40] vermiş zamanında ki güzel oyundur ama satmadı Ps plus ile verilmişti geçen yıl.
    META: 81

Puppeteer (PS3) – 9/9/9/9 [36/40] çoğu kişi tarafından fark edilmemiş satmamış başka güzel bir platform oyunu.
    META: 80

Kirby: Planet Robobot (3DS) – 9/9/9/9 [36/40]
    META: 81

Kirby's Epic Yarn Scores 36/40
    META: 86

şimdi ise...

Kirby: Star Allies (Switch) – 8/9/9/9 [35/40] almış.

Şimdi bu punları baz alırsak ortada iyi bir oyun var, famitsu kafa karıştırıyor ama Mario Odyssey ile Zelda o kadar yüksek puanlar alınca bir garip geliyor insana, düşük geliyor bu puanlar.

• 
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.