Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Switch forumlarında kimse birşey beklemiyor. Bence e3 ve September bir sürü şey gelecek. Hatta smash online services ile gelecek satmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    Evet fazla sessiz geçirdi Nintendo h bugünü, hayal kırıklığı oldu bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam Zelda var fakat Donkey Kong emin değilim...

Hıım anladım arkadaşım kesin yurtdışı ülkelerde yayınlanmıştır

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Yurt dışında ne yayınladı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar burda paylaşmak doğru mu bilmiyorum ama artık oynamaya vakit bulamadığımdan nintendo switch oyunlarımı satıyorum. İlgilenirseniz buyrun

https://forum.donanimhaber.com/satilik-sifir-ayarinda-4-adet-nintendo-switch-oyunlar--131668865

• quote:

Orijinalden alıntı: likonalite

Yurt dışında ne yayınladı?

Hoş geldin arkadaşım zelda oyununun çizgi filmi yani linkin çizgi filmi varmış ama türkiyede değil yurtdışında yayınlanmış

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    O fiyatlarla zor dostum. Splatoon'u 170, Mario Kart 8'i ise 160'a vermiştim ben zamanında.
  • oyunların sıfırı daha ucuz
  • Mr. Takahashi ile ilk yıl ile alakalı yapılan sohbet, adamlar Direct hariç nerdeyse her şeyi yaptı bugün...

• Direct yapıp ne gösterecekler, oyun yok bu yıl doğru dürüst.

• Saturo Shibata da tweet atmış, yavaş yavaş mı hareketleniyorlar anlamadım ki...

https://twitter.com/NintendoEurope/status/969958119609643008?s=20

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    İşte hocam bu sene ki oyunları göstersinler, daha en fazla yaz başlangıcına kadar olanları gösterdiler...

• Nintendo da oyun olmayacak ha vardır vardır.

Bu ay ya da gelecek ay bir tane direct kesin olacak.

Nintendo yeni oyun duyurmayı da sever mart-nisan.

Şu an yaza kadar olan takvimlerini biliyoruz.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bu ay olursa daha mantıklı olur, daha sonra zaten E3 gelecek onda da kalanları gösterirler olur biter...

• Switch almayı düşünüyorum ama evde televizyon yok, yani sadece elde oynayacağım. Aldığıma değer mi yine de? Switch aldıktan sonra 600 liraya bir de monitör alırım diyorum, laptopta HDMI girişi olmadığı için görüntüyü laptopa aktaramam değil mi?
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Ben daha çok el modunda oynuyorum, bence aldığınıza yine de değer, maalesef laptop a aktaramazsınız çünkü laptop tabi hdmi sadece çıkış giriş değil...

• Zelda dan sonra Wonder Boy da bitti. Sega yıllarımda psycho fox ile en sevdiğim oyunlardan biriydi, fazlasıyla tavsiye ederim. Grafikler çok eğlenceli olmuş, güncel hali ayrı güzel 8-bit hali ayrı güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Ben daha çok el modunda oynuyorum, bence aldığınıza yine de değer, maalesef laptop a aktaramazsınız çünkü laptop tabi hdmi sadece çıkış giriş değil...

Girişi olan dizüstü bilgisayarlar mevcut ama pahalı Alienware 18 serisi örneğin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o kadar düşük mü gerçekten? Yani demek istediğim ben araştırdığımda 260 hatta 300 civarında satanlar vardı. Hocam söylemesi ayıp bende 270 civarından almıştım.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Para durumunuza bağlı hocam. Harcamak sizi zora sokacak mı sokmayacak mı? Çünkü oyunları da ucuz değil.

Switch elde oynayınca da keyif veren bir konsol, ama docksız kullanım pilinizin daha hızlı tükenmesine yol açacak. Aklınızda olsun.

TR_mahmutpek hocam, Odyssey'in Avrupa'da kutulu olarak 230 lira sıfırı. Ben 2 hafta önce indirimde 190 liraya dijital olarak aldım amazondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reach61 -- 4 Mart 2018; 1:0:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.