Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sandım oyun falan ama artık takip etmiyorum. Çünkü Nintendo oyuncuları düşünen bir firma değil. Canları ne zaman isterse direct ve oyun yayınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: likonalite

Ben sandım oyun falan ama artık takip etmiyorum. Çünkü Nintendo oyuncuları düşünen bir firma değil. Canları ne zaman isterse direct ve oyun yayınlar.

Haklısın ama meraktan hergün takip ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bugün Guns, Gore and Cannoli isimli oyunu aldım new zellanda regisyonlu uygun geldi fiyatı şaşırdıgım nokta dil ayarlarına girdim türkçe dil destegi var çok şaşırdım yapımcıları Crazy Monkey Studios türkçe dil destegi koymuşlar oyuna bu arada oyunda 2d tabanlı ben seviyorum böyle oyunları
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Özellik olarak belirtilirse vardır o hocam ama piyasadakilerin tahminimce %80-85 inde yoktur...

• daho kullanıcısına yanıt
    Ara ara bazı oyunlarda çıkıyor bu Türkçe dil desteği ama maalesef bilgimiz olmuyor hangisinde var hangisinde yok, anca böyle sizin gibi alan kişiler yazarsa haberimiz oluyor...

Bu arada oyunu ne kadara aldınız??

• Game Informer dergisi 300. sayısında kapak tasarımı olarak Metroid kullanmış, bakalım Prime 4 ile ilgili de ne zaman bilgi verecekler...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Super Mario Odyssey in dosyalarını araştıran bazı kişiler yeni kostüm bilgilerine ulaşmış, belki bu gerçekten bir DLC habercisi olabilir...

Naruto Ultimate Ninja Storm Avrupa da 26 Nisan da çıkacakmış...

https://gematsu.com/2018/03/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-trilogy-switch-coming-europe-april-26

• Amerika'da kutulu oyunlarda bu ara çok sağlam indirimler oluyor ya. Eshopa falan yansısa da biz de faydalansak keşke.

• hunter007 kullanıcısına yanıt

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt

• Bu bayonetta 2 nin sadece fizikselleri mi 1. oyunu içeriyor. E-shopta 2. yi alırsanız 1 indirimli alırsınız yazıyor sanırım. Net fiyatlarını bilen var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Özellik olarak belirtilirse vardır o hocam ama piyasadakilerin tahminimce %80-85 inde yoktur...

Daha da fazladır bile %98'inde yoktur ben niyetlenmiştim bir ara vazgeçttim ondan biliyorum.

Bu Bayonetta isimli oyun ne kadar güzelmiş, dün ilk kez videosunu izledim benim çok sevdiğim Dissidia oyununa benziyor dövüş mekanikleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daho

beyler bugün Guns, Gore and Cannoli isimli oyunu aldım new zellanda regisyonlu uygun geldi fiyatı şaşırdıgım nokta dil ayarlarına girdim türkçe dil destegi var çok şaşırdım yapımcıları Crazy Monkey Studios türkçe dil destegi koymuşlar oyuna bu arada oyunda 2d tabanlı ben seviyorum böyle oyunları

hastasıyım her zorluk seviyesinde bitirdim ara ara yine girip zombileri kırıp geçiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Ara ara bazı oyunlarda çıkıyor bu Türkçe dil desteği ama maalesef bilgimiz olmuyor hangisinde var hangisinde yok, anca böyle sizin gibi alan kişiler yazarsa haberimiz oluyor...

Bu arada oyunu ne kadara aldınız??

sayın moderatör aylar önce yazdıydım türkçe dil desteği olduğunu daldırma takipteyiz
  • Arkadaşlar elimde Persona 5 var PS4 için metal kutulu özel versiyonu takas etmek veya satmak istiyorum isteyen olursa Nintendo Switch oyunlarıyla takas edebilirim Mario Kart Deluxe 8, Splatoon 2, Bayonetta, Street Fighter, vs ile.

• apaty123 kullanıcısına yanıt
    İkisi birlikte 669 ZAR'a geliyor Güney Afrika'dan
  • Arkadaşlar switch için hangi marka model hafıza kartı kullanıyorsunuz

• Nintendo 3 Marta özel birsey yapsaydin be millet senin dandirik makinani aldi bi hediye bi surpriz yapsaydin şu tabletcigimize

• Merhaba. Eshoptan oyun satin alamiyorum. Zip code istiyor giriyorum hatali yada kullanoliyor diyor. Sanat kart bilgileride dogru

• apaty123 kullanıcısına yanıt
    Ayrı ayrı alırsanız biraz karışık bi hesabı vardı onun ama ikisi birden her şekilde toplam aynı fiyat oluyor...

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Pardon pardon unutmuşum ben onu...

• 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.