Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Poochy & Yoshi's Woolly World Little Big Planet tadında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 8 Temmuz 2017; 2:35:49 >
  • Action, Fighting, One Piece: Super Grand Battle! X Online- Single

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 8 Temmuz 2017; 2:35:3 >

• Konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya yazayım dedim. Arkadaşlar Zelda Majora's Mask ya da Luigi's Mansion 2 oyunlarını satmak isteyen var mı acaba?
  • Son sürüm 3ds'ye cfw kurabiliymuyuz? Kurmak için neler gerekli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 500 e old 3ds xl aldim cfwliydi cihaz nintendo ban dalgasi baslatmis diyorlar online icin nasil kurtuluruz bilen varsa aydinlatsin rahatca online oyniyim mi yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pit10 Fan

Bugün 500 e old 3ds xl aldim cfwliydi cihaz nintendo ban dalgasi baslatmis diyorlar online icin nasil kurtuluruz bilen varsa aydinlatsin rahatca online oyniyim mi yoksa

Google'dan aratınca nasıl unban yapılacağını bulabilirsin. Çok kısa ve basit bir işlem..
  • "11.5.0-38" Update çıktı hayırlı olsun. Luma+b9s olanlar Godmode da NAND BACKUP aldıktan sonra, normal şekilde ayarlardan sistemi güncelleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pit10 Fan

2.el new 3ds bulmak cok zor siz nerden aldiniz bi de xl olmamasi cok fark yaratiyor mu

new 3ds kullaniyorum cok memnunum konforlu ve cebime sigiyor hatta new3ds uzerinden yaziyorum klavye rahat degil ama alisiliyor XL gerek yok bence... ama wifi + 4G modeli olsaydi iyi olurdu iphone 4sden hotspot bataryayi berbat yiyor...

• Beyler cfwyle ilgili aydinlatcak biri varsa pm dönebilir mi rica etsem sorularim var da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pit10 Fan -- 11 Temmuz 2017; 18:18:16 >
  • #Anlıklar? Ne oynuyor bu millet.. edit: dh all dead .?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 12 Temmuz 2017; 20:38:48 >

• Selam arkadaşlar
    kanalımda majoras mask edition new 3ds xl incelemesi yaptım.
    Genelde nintendo içerikli videolar ekliyorum.
    iyi seyirler
  • Hocam kanaliniz cok guzel umarim forumdan destek cikarlar turkiyedeki nintendo kitlesi belli o yuzden youtubeda ne kadar kaliteli video ceksenizde one cikamiyorsunuz umarim gelisirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: conerland

Selam arkadaşlar
    kanalımda majoras mask edition new 3ds xl incelemesi yaptım.
    Genelde nintendo içerikli videolar ekliyorum.
    iyi seyirler

Hocam eklenti desteklenmiyor diyor ben de abone olucam kanalin adini yazarmisiniz

• Pit10 Fan P kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum,
    yavas yavas gelişiyoruz
    zaten öyle binlerce aboneye gerek yok
    1000 olsun kemik bir kitle olsun birlikte eğlenelim :)
    bana yeter
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    dostum kanalımin adi review broow
    https://forum.donanimhaber.com/kanal-tanitimi-review-broow--122704446#122894872

burada çok önceden yazmıştım bulamaz isen buradan bakabilirsin
    teşekkürler destek için

LINK :http://youtube.com/c/ReviewMuchachos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conerland -- 14 Temmuz 2017; 0:12:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: conerland

dostum kanalımin adi review broow

https://forum.donanimhaber.com/kanal-tanitimi-review-broow--122704446#122894872

burada çok önceden yazmıştım bulamaz isen buradan bakabilirsin
    teşekkürler destek için

LINK :http://youtube.com/c/ReviewMuchachos

Buldum hocam abone oldm goz gezdirdim videolarina hosuma gitti kanalin takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emozittin -- 14 Temmuz 2017; 2:3:10 >

• emozittin E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
    dostlar
  • Merhaba arkadaşlar birkaç konu aklıma takıldıbilgilerinizden faydalanmak istiyorum.

new3ds'im var.Geçenlerde turuncu butonlu sky3ds+ aldım 16gb sd kartlı ve oyun yüklü şekilde.

-artık karttan mı yoksa sd karttan mı bilemiyorum ama sky3ds'i çıkarıp takınca konsol hemen görmüyor 3-4 defa çıkarıp takıyorum ve bastırınca kartı görüyor.Sorun ne olabilir?
    -sky3ds'e usa oyunlarını atsam konsolum avrupa olmasına rağmen oynabilir miyim?
    -Ayrıca ff explorers oyununu yükledim 10 dakika kadar oynadım fakat üst ekranda 3d olacak bir görüntü göremedim henüz.Oyun ilerki bölümlede mi 3d oluyor yoksa benim indirdiğim rom'da mı bir problem var?

Teşekkürler
  • Pokémon Sun&Moon için Shiny Tapu Koko dağıtılıyor. Mystery Gift>Receive Gift>Get via Internet yolundan alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,New Nintendo 3da xl almayı düşünüyorum,amazon.de 190 euro gümrük sıkıntısı olur mu sizce?

Ve bu konsolu önerir misiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.