Şimdi Ara

Nike + iPod kullanan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
5.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adım sayar olarak düşünmeyin,ne kadar hızla koştuğunuzu,yürüdüğünüzü,kaç kalori yaktığınızı ne kadar mesafe yürüdüğünüz gibi istatistikler veriyor size.
  • ayakkabıyı aldık, sensörü kaldı onu da bu hafta alıyorum :D
  • Bende sensör var nike den aldım 2 paket vardı birisinde alıcılı lanı şarj soketine takıoduk diğeri sadece sensör alıcılı olanından almıştım.
    Ama ayakkabı yok bendede
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Bende sensör var nike den aldım 2 paket vardı birisinde alıcılı lanı şarj soketine takıoduk diğeri sadece sensör alıcılı olanından almıştım.
    Ama ayakkabı yok bendede

Alıcılı olan iPod'lar için. Alıcısız direkt alıcı içinde olan cihazlara (3GS falan).
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Bende sensör var nike den aldım 2 paket vardı birisinde alıcılı lanı şarj soketine takıoduk diğeri sadece sensör alıcılı olanından almıştım.
    Ama ayakkabı yok bendede

Alıcılı olan iPod'lar için. Alıcısız direkt alıcı içinde olan cihazlara (3GS falan).

Ben Nike'a gittiğimde bileklik olanı da vardı.Ayakkabı+Sensör alıp fazla para vereceğine sırf sensör alıp 40 TL vermek daha iyi değil mi?
    Bunlar 3GS'e uymuyor mu yoksa kimse bileklik almamış?

• Bileklik bu ayakkabı sensörleri kadar iyi değil diye okumuştum araştırırken Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor
  • quote:

Bileklik bu ayakkabı sensörleri kadar iyi değil diye okumuştum araştırırken Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor

Önceki cümleni anladım da bu ne oluyor?:
    ''Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor
    ''
    İkisi de iPhone ile birlikte çalışmıyor mu zaten?
    İkisi de sonuç vermiyor mu zaten?
    Saygılar.

• Amazondan alayım dedim sizin oraya kargo yok dedi başka güvenilir adres varmı acaba online almak için KKTC deyim. Ayakkabıya gerek yok 2 usd plastik kapaklı kılıflar var ayakkabının bağcığına takıyorsunuz herhangi bir ayakkabı olabilir.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Bileklik bu ayakkabı sensörleri kadar iyi değil diye okumuştum araştırırken Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor

''Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor
    ''
    Saygılar.

Bileklik olanda iphone'a gerek duymuyor diye biliyorum ondan dedim. Direkt bilekliği bağlıyorsun bilgisayara Yanlış biliyor da olabilirim ama tam hatırlamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

''
    Saygılar.

Bileklik olanda iphone'a gerek duymuyor diye biliyorum ondan dedim. Direkt bilekliği bağlıyorsun bilgisayara Yanlış biliyor da olabilirim ama tam hatırlamıyorum.

Hocam bilgisayara taksan yürüyüşte bilgisayar da mı taşıyacaksın?
    Öyle iş mi olur?
    iPhone bağlanıyor ikisi de.

• Yürüyüşte değil yav. Yürüyüş sırasında kayıt alıyor sen eve gelince PC'ye bağlıyorsun. Bu ayakkabı sensöründe de öyle çok detay göremiyorsun telefondayken ama PC'ye bağlayıp NikeRunning'e upload edince süper detaylar görüyorsun Daha denemedim tabi bunlar okuduklarım. Daha ayakkabıyı alamadım Para yok Zaten sattım aleti iPhone 4 bekliyorum.
  • Bu sensör ayakkabının içinde mi yoksa ayrıca mı satılıyor?
  • Keşke her ayakkabıya olsa(nike'lardan bahsediyorum) zaten nike dışında bi marka olsa nike+ipod diye olan ismin anlamı kalmazdı
  • Bileklik olayi ayni dediginiz gibi.kosu sirasinda kayedediyor sonra bilgisayara usbden baglayip upload ediyor.haftalarca baglamasaniz kayit yapabiliyor.
  • Her ayakkabiya oluyor. Baya bantliyorsunuz ayakkabinin burun kismina, kalibre ediyorsunuz hic bir sikinti cikmiyor. Hatta nette bagciklara tutturmak icin kucuk keseler satiyorlardi yani cihazin illa ayakkabinin icinde yatay pozisyonda olmasi gerekmiyor.

Tek sorun, her seferinde kalibre etmek gerekiyor cunku bantlayinca falan ayakkabinizi her giydiginizde ayni pozisyonda tutturmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ererden

kaç kısı cozmeye calısmıs yazıyı

aynen
  • Eğer amaç ne kadar koştum-kaç kalori yaktım, bunları öğrenmekse alın bi tane heart rate monitör saat (bele takılan aparatlı olayı var.) Size yaktığınız kaloriyi en doğru biçimde versin. Kalp atış değerlerinizi max. min. avg. hangi bölgede yoğunlukta vs. söylüyor. Belirlediğiniz kalp atış hızı aralığını aştığınızda sizi uyarıyor vs. Kaloriyi de ciddi biçimde doğru ölçüyor.

Eğer amaçlarınız dediğim gibi bunlar ise, heart rate monitör saatlerden öneririm.

Ancak bana göre burada asli amaç, koşu tempomuza göre yaptığımız listeden şarkılar çalması. Yani düşük tempoda slow şeyler, yüksek tempoda tempolu müzikler vs.

Ayrıca Nike gibi kalitesiz bir ayakkabıya da 150tl vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Şimdiye kadar çok nike ayakkabım oldu, hiçbirinin kalitesinden memnun değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei
    Eğer amaç ne kadar koştum-kaç kalori yaktım, bunları öğrenmekse alın bi tane heart rate monitör saat (bele takılan aparatlı olayı var.) Size yaktığınız kaloriyi en doğru biçimde versin. Kalp atış değerlerinizi max. min. avg. hangi bölgede yoğunlukta vs. söylüyor. Belirlediğiniz kalp atış hızı aralığını aştığınızda sizi uyarıyor vs. Kaloriyi de ciddi biçimde doğru ölçüyor.

Eğer amaçlarınız dediğim gibi bunlar ise, heart rate monitör saatlerden öneririm.

Ancak bana göre burada asli amaç, koşu tempomuza göre yaptığımız listeden şarkılar çalması. Yani düşük tempoda slow şeyler, yüksek tempoda tempolu müzikler vs.

Ayrıca Nike gibi kalitesiz bir ayakkabıya da 150tl vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Şimdiye kadar çok nike ayakkabım oldu, hiçbirinin kalitesinden memnun değilim.

Katilmiyorum.heart rate monitor baska biseydir,nike+ baska birseydir.ben ikisinide ayni anda kullaniyorum.heart rate monitor spor tempomu ayarlamami sagliyor.nike+ ile ise simdiye kadar yaptigim tum aktiviteleri kayitli bir sekilde gorebiliyorum ayricA diger kullanicilarla hafif bir rekabet ortami olusturup gaza gelebiliyorsunuz. Nike ayakkabi konusunda ise 150tl ya iyi bir nike ayakkabi alamayabilirsin belki ama 200tlnin ustune cikip bir vomero 4 alip denemeni tavsiye ederim,super bir ayakkabidir.

• ben koşu falan yapmıyorum açıkcası ama günlük kullanımda nike'tan memnunum. şuanda ayağımda Nike AIR MAX+ 2009 var.. hava tabanından sonra diğer ayakkabılar çok tuhaf geliyor diyebilirim. Bundan öncede shox TL3 kullandım full shox taban oda hava taban kadar olmasada bayaa rahattı.
  • Nike+ ayakkabı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak
    Bende LunarElite+ var fakat sol tekindeki sensör cebinden sürekli bir gıcırtı geliyor, ilk 3-4 hafta yoktu son 1 haftada başladı. İçindeki süngeri çıkarttım yine devam ediyor, altına başka yumuşak birşey koydum yine devam ediyor. Sizde sensör varken veya yokken ses olayı oluyor mu?(Çok sessiz ortamlarda anlaşılıyor) Oluyorsa bir çözümünüz var mı?
    Nike'ın sitesinde review'larda birkaç kişinin daha aynı sorunu belirttiğini gördüm, bir kişi bu sorundan dolayı ayakkabıyı değiştirmiş, onun dışında bir çözüm yok gibi. Bir de sensörü alınca denemek lazım ses geliyor mu diye
    --Problen cozuldu, yasayan arkadaslar varsa yardimci olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psp_master -- 13 Temmuz 2010; 20:38:45 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.