Şimdi Ara

Nier: Automata |Metacritic:90| Çıktı| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
6
Favori
13.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inciteen

Gravity Rush 2 demo trye gelirmi bilgin varmı ? Bu oyun geldi umarım gravity rushda gelir.

Gelecek endişen olmasın, japonya için değil bu sefer ki inglizce geliyor sanırsam 6pm diyordu demonun geleceği saat ama bizde saat kaça denk geliyor pek bakmadım. Geldiğinde Gravity Rush remastered konusu altında haber veririm kendi ana konusu yok çünkü oyunun kisme açmamış anlaşılan forum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 22 Aralık 2016; 15:41:35 >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Yanlış hesap yapmıyorsam 1 saat 20 dakika sonra Gravity Rush 2 demosu psn'de olacak. Nier demosunu ise 2 defa oynadım bugün ilerleyen saatlerde tekrar oynayacağım hard mode ile :) Yıllar sonra bir oyun karakterini bu kadar sevdim. Karakterin koşmasını yürümesini kim yaptıysa bu animasyonları birinci sınıf iş çıkamış.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Önce gravity rush deniyecegim sonra nier adlı oyuna bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demoyu oynadım ve beğendim. listeme ekliyorum :)
  • oyun akiyor resmen beyler akiyor
    oynanis mükemmel diyebilirim biraz bayonetta havasi var
    60fps ile cok hareketli ve hizli bir oyun var karsimizda
    atmosfer, oynanis ve müzikler harika geriye story kaliyor
    onu da dogru yaparlarsa yilin oyunu olur

ff15in dövüs mekanikleri de keske böyle olsaydi
    cogu zaman kim kimi dövüyor belli olmuyor malesef ve gercekten sinir bozucu bir hal almaya basladi bende bu
  • Demoyu oynadim ve çok beğendim. Oynaniş ve oyun akışı bu tarz oynamayı özlemişim dedirtti.
  • Oyuna bir ben hayran kalmamisim :) Devil may cry i animsatti oyun, keske birde dmc duyurusu gekse eski ana seriye devam olarak.. yeni dmc guzel olmasina ragmen eski dmc kadar iyi degildi malesef.

Nier'e gelecek olursak oyundaki kamera acilari cok hosuma gitti benim. Bayonetta oynayan var mi ? Eger bayonetta 2 de boyleyse gidip wii u bulayim kiralayim alayim oynayim mutlaka. Gercekden ck ama ck hosuma gitti oyun. Preorder yapacam mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Metal slug un modern versiyonu olmuş.
  • Oyunu çok iyi özellikle boss savaşlarındaki sahneler çok iyi gerçekten
  • Tam bekledıgım istediğim oyun üstelik konsol exclusive daha ne olsun müthiş akıcı combolar, keyifli anime havası, hatun karakter ve sırtındaki dev katana super super. Platinum games her oyunda çıtayı yükseltiyor gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 25 Aralık 2016; 22:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Tam bekledıgım istediğim oyun üstelik konsol exclusive daha ne olsun müthiş akıcı combolar, keyifli anime havası, hatun karakter ve sırtındaki dev katana super super. Platinum games her oyunda çıtayı yükseltiyor gercekten.

Oyun steam e de geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

Tam bekledıgım istediğim oyun üstelik konsol exclusive daha ne olsun müthiş akıcı combolar, keyifli anime havası, hatun karakter ve sırtındaki dev katana super super. Platinum games her oyunda çıtayı yükseltiyor gercekten.

Oyun steam e de geliyor

Konsol exclusıve ne anlama gelıyor sence?

• 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

Oyun steam e de geliyor

Konsol exclusıve ne anlama gelıyor sence?

Xbox a çıkıp çıkmayacağına bakmadan bana göre Final Fantasy 15 in durumu oluyor konsol exclusive denince

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Videoda ki combonun nasil yapildigini bilen varsa yazsin bi zahmet bi turlu yapamadim.

• Automata'nın konusunu anlamak için ilk oyunu oynamak şart mı? Ona göre ps3'e alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Videoda ki combonun nasil yapildigini bilen varsa yazsin bi zahmet bi turlu yapamadim.

Combolar konusun da guzel is cikarmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 27 Aralık 2016; 14:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Videoda ki combonun nasil yapildigini bilen varsa yazsin bi zahmet bi turlu yapamadim.

Bu videoda hangi tuşlarla yapıldığı gösterilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=U_yfu50asPk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 26 Aralık 2016; 15:28:45 >

• Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    Verdigin video da ki hareketler benim koydugum video da ki hareketlerden yok. O video da temel hareketleri gostermis. Benim video da weapon set degistirmeli combo. Weapon set degistirdigim halde o kadar kombinasyon denedim o hareketleri bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 26 Aralık 2016; 15:50:29 >
  • Nier Automota ve Gravity Rush 2 demoları "İndirelemiyor" hatası veriyor. Çözümü ne olabilir? DMZ vs açık. Denemek için World of Final Fantasy Demosunu indirmeye çalıştım şu an indiriyor ama ısrarla bu iki demoyu indirmiyor. Hesabım US psn çözümü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.