Şimdi Ara

Nidalee Useless

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok ciddi anlamda useless bi şampiyon Latede takım 4 vs 5 kalıyor Nidale Kesinlikle öle team fightta tek comboda ölen bi şampiyon

Deil diyenler sebebiyle sölesin iyi oynuyanlar vardır ama midde fln aşırı useless sup olarak anca iş yapıyor rakip adc harraslayarak başka bişe göremedim ben bu şampiyonda

• zamanla anlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nidaleeciler geldi net bi cvp yok
  • Çüş.
    Daha az önceki maçı nidalee yüzünden kaybettim çalılardan sallıyor mızrağını yetiyor zaten.
  • Kan çıkar bu konudan. Oyunun en etkili, en kolay kaçan, en çok damage atan, bir adc için en güzel buffına sahip championa useless diyen bir zihniyeti tanımıyorum ben, kabul etmiyorum.

Eğer lategame de bir mızrağı ortalama 1 k vurabiliyorsa, ve cooldownu yaklaşık 4 sn ise o champion overpowereddır. Bir de crugar formu var bunun... Ha zaten en useless w skili bile clairvoyance görevi görüyor.

Bir defa daha düşün.

• rakip adc yi harraslamaktan başka bişey yapmıyor demişsin. 5 kişinin arasına girip penta alıp yarı canla çıksın mı bu hero ? harras dediğin bi q skili zaten onuda bazen 1 kere bile tutturman rakip carrynin tf ye girememesine neden oluyor. ayrıca tf ye hazırlık aşamasında en etkili herolardan biridir. siz tf ye girmeye hazırlanırken bi bakarsınız hepinizin canı yarıdan az başlamadan biter tf. nedensiz bir şekilde sevmiyorum nidaleeyi ama oynayan oynuyor kesinlikle useless değil
  • cevap yazmayın beyler tamam noob herosu kardeşim haklısın hadi bb.
  • Hmm tmm o zmn .s.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

Kan çıkar bu konudan. Oyunun en etkili, en kolay kaçan, en çok damage atan, bir adc için en güzel buffına sahip championa useless diyen bir zihniyeti tanımıyorum ben, kabul etmiyorum.

Eğer lategame de bir mızrağı ortalama 1 k vurabiliyorsa, ve cooldownu yaklaşık 4 sn ise o champion overpowereddır. Bir de crugar formu var bunun... Ha zaten en useless w skili bile clairvoyance görevi görüyor.

Bir defa daha düşün.

Crugar ftw omg

• Lane kaybetmesi zor bir champ.Yüksek harrasa dayanıklı.Tek kötü yanı tfnin içine feedlenmiş olsanız bile iyi yer almanız gerekli direk tfye adapte olamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

Kan çıkar bu konudan. Oyunun en etkili, en kolay kaçan, en çok damage atan, bir adc için en güzel buffına sahip championa useless diyen bir zihniyeti tanımıyorum ben, kabul etmiyorum.

Bir defa daha düşün.

Crugar ftw omg

Ahahaha crugar yazmışım.

• Adcye sapla o mızrağı da gör bak useless mı?
  • Full ap rün+20 aplik kitapla normal oyuna girilir. topa gidilir 2v2 seklinde tabiki rakip senin ciminde fb icin beklerken en ucta turret yakinlardan ilk q atilir. çat. Rakip biraz geri cekilir bu sefer cimin onune gelinir ve q. çat. Ardindan cime girilir en uca gidilir ve digeer cime dogru 3. q sallanir. Çat ve hersey dogruysa first blood

• sadece e kullanarak teamfight çevirmişliğim var
  • haklısın qnq çok useless ya better play darjuz

• Not: Kızın hal, tavır ve konuşmalarına bitiyorum. Jennifer Lawrance
  • Sustum. Cevap vermiyorum.

• Adam öldü beyler sakin olun vurmayın artık !!!
  • Bu nabın tüm konuları aynı Format. cidden **** arkadaş
    Edit: adamın nicki sansürlu beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve3k -- 27 Mart 2013; 21:01:31 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.