Şimdi Ara

Nidalee Useless (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • niye oyle dediniz anlamadim. adam gayet hakli nidaleesi olan takim 4v5 kaliyor. 4 saniye sonra 4v4 8 saniye sonra 4v3.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi takımından kimse almasın diye banlanıyor zaten turnuvalarda
  • Offtank Nidalee OP
  • Usko oyna git paşam nidalee de useless sa.
  • zilean dan daha useless olamaz
  • Doğru söyle tek yedin değil mi
  • mizraktan kacmak icin geriye flash atan adamlarin ligindeysen viable. Kendi ligimde takimda ap nidalee gormektense mid soraka gormeyi tercih ederim. Ha ad nidalee asiri op onuda kullanan cikmiyor pek.

Tanky takimlara karsi baya useless kalabiliyor bir keresinde hatirliyorum vlad-shen-jarvan-alistar-graves seklindeydik karsida jayce + nidalee vardi adamlarin yaptigi poke a kafa atarak tf lara girip kazaniyorduk :).
  • Nice hort
  • kim hortlattı beya
    kızacaktım yinemi useless konusu açıyolar diye
  • +9 dolunay satılır
  • Çok orjinal mesajlar var güldürdü beni ama bunu arkadaş samimi olarak bilmediğinden sormuş olabilirdi,çünkü biliyorsunuz sizin gözünüzde noob olup
    oyuna daha yeni başlayan exp boostla 30 olan,2-3 aylık oyuncular da var,ve ya bronz da yanlıs kanılar olusturmus insanlar...
    Nidalee oyunu tasıyacaksa bireysel olmak zorunda ben altın 1 de oyunu o kadar önde götürmemize ragmen(sanırım 22-8) bir nidalee yüzünden kaybettiğimizi hatırlarım
    şimdi tabi mal oldugumu da düşünebilirsiniz,ama iyi oynayan nidalee yapabilir bunları,bunu yapması icin takımınızda sustain(heal tarzı) olmaması,tanky frontline olmaması
    (öndeki serdengeçtiler örn. MUNDO-Seju-Voli) ve aniden birinin size tek atmaması gerekir(bkz Kassadin-the antimage).Eğer şartlar oldukça elverişli ise BİREYSEL diye vurguladığım nidalee nin oyunu taşıması normal,2k canı olan adam mızragı yiyince kapışmak ve ya önden girmek istemez,sonucta poke(dürtme) yemeye devam edersiniz
    (bir de karsı da ezreal tarzı hero da varsa) sonuc easy GG dir,pro arkadaslarım kızmasınlar ama öyle nidale ler var ki sen hani refleksle mızragı dodgelarsın(sıyrılmak),adam ise öyle yapacagını tahmin ederek ona göre mızrak atar,çok kıvrak bir hero bir de buna burst atmazsan kaçıp duruyor,çaresi hard CC ama her zmn yemez,o sebeple HotShotGG yi çok severim,ama o maçı yenildiğimden beri panpama bozuğum:(

• 4 oyun attım 4 oyunda 60 kill aldım
  • engelle engelle bir bitmediniz..
  • Yov hee hee

• Q attığımda giden o inanılmaz can miktarını görübve gözlerim doluyor sevinçten

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Full ap rün+20 aplik kitapla normal oyuna girilir. topa gidilir 2v2 seklinde tabiki rakip senin ciminde fb icin beklerken en ucta turret yakinlardan ilk q atilir. çat. Rakip biraz geri cekilir bu sefer cimin onune gelinir ve q. çat. Ardindan cime girilir en uca gidilir ve digeer cime dogru 3. q sallanir. Çat ve hersey dogruysa first blood

:D Güzel kafaymış :D Evet kardeşim useless sen haklısın,kralsın,koçsun.
  • tf öncesi tutan 1 q ve tf içinde adcne bastığın bir e skili tfyi 6vs4 yapıyor resmen..
  • TR serverinde poke ne demek bilinmediği için nida useless oluyor töbe est.
  • Midde kacmasi kolay poke kolay heal var farm kolay.Dun dk 20 de zede 1000 vurdu.Koseden falan attigin bir mizrak tfyi 4 kisi birakiyor.

• Offtank nidalee kesfedilmemis cevherlerden.
    Apyi ben de sevmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.