Şimdi Ara

Nickinizi nasıl keşfettiniz ? [BUYRUN DH] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
3
Favori
7.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öylesine harfleri yan yana kodum bu çıktı XD
  • Adım ve soyadımdaki ünlü harfleri çıkarınca geriye bunlar kaldı. Ben de bunlarla yetindim
  • Forumda kendi ismini kullanan nadir kişilerden biriyim
  • bu müziği mi dinliyorsun
  • sevdiğim bir grup olan muse'un şarkısı :)
  • ne biliyim bulamadım bişey eski nickim SANALSYSTEM di değiştirmek zorunda kaldım
  • Soyisim ve mekan
  • Töbe est.
  • Yugiohtan esinti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armityle

Yugiohtan esinti

Tanıyamadım hocam nası bi esinti bu çocukluğum yugioh kartlarıyla geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • King Of Fighters Iori Yagami
  • ben onu değil o beni keşfetti diyebilirim
  • Giresunluyum.Baktım Gireaunlu olunca fuk eklersem Giresunlufuk oluyor "u" harfini ortak kullanıyorum.Bir oyunda keşfettim ve artık her yerde kullanirim.

• aslında heryerde camp3rush ı kullanırım.burda böyle değişik bi kafa yaşayınca garip bişey çıktı ortaya

camp3rush'ın hikayesi

cs1.6 ile ilgili bi video vardı orda camper karakteri vardı Dust_2 de T base de elinde magnumla takılıyodu.camper ı ordan aldım.baktım tek gitmiyo sonuna rush'ı ekledim oldu bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainur

Keşfetmez olaydım. Orta Dünya mitolojisine merak saldığım 4 sene öncesinde bulmuştum. Bulmaz olaydım.

Okunuşu yüzünden herkes beni forumda kız zannediyor.

Boşver. Benim ismim de Orta Dünya fonetiğinden türettiğim bir isim. Bana da Amrabat diyorlar. Orta Dünya'yı bilmeyen anlamaz. İsmine sahip çık
  • kro->kramofon->krampon->kramponcu
  • Jagged Alliance 2 oyununda Haywire adlı bir karakter vardı. Hey gidi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

Orijinalden alıntı: Armityle

Yugiohtan esinti

Tanıyamadım hocam nası bi esinti bu çocukluğum yugioh kartlarıyla geçti

armityle the chaos phantom

• Great Britain'nin ilk zamanlarda ki indigenous insanlarinin yaptigi savastan alinma, Bu savas Nordic ulkelere karsi yapildi ama maalesef kazanamadilar.
  • aslında saçma sapan konular açılmasa ne güzel olur sadece teknolojinin konuşulduğu bir forum çok daha eğlenceli olmaz mıydı ? mesela şöyle özellikleri olan bir akıllı telefon yapılsa işlemcisi şöyle iyi kamerası vs vs gibisinden.. ya da gelecekteki olası yapılabilir teknolojiler konuşulsa. neden vaktinizi böyle konularla geçiriyorsunuz ? tıpkı ingilizlerin futbolu icat edip dünyaya yayarak insanların aklını boş işlere yorup gelişmesini yavaşlatacak bir uğraşı aracı bulması gibi. Daha çok üzüldüğüm ise bunun şu zamanda kendi elinizle yapıyor olmanız bunu konuyu açan arkadaşım sana şahsen demiyorum sakın yanlış anlama forumdaki popüler konuların %90 ının bununla paralel konular olmasından ötürü doldum sanırım biraz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.