Şimdi Ara

Nickinizi nasıl keşfettiniz ? [BUYRUN DH] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
3
Favori
7.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seni neden kimse sevmiyor yav üzülüyorum sana cidden
  • Aslında Mini Cooper'ın Cooper'ını yapmak istemiştim yanlış yazmışım, sonrada anlamının Bakır olduğunu öğrenince bu nickle devam ettim her yerde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

seni neden kimse sevmiyor yav üzülüyorum sana cidden

benim umrumda değilken sen üzülüyorsan ben sana üzülüyorum
  • Sirreal Diye knight online den İdölüm
    Sirreals & Sir_Reals gibi değiştirdim
    Son hali SirrealsQ Olarak benimdir.
  • 'The Black Heart' isimli oyunun şirin gözüken çocuğu aynı zamanda pıçaklı katili
    küçükken oynadığım bi oyun nerden aklıma gelmiş isim yapmak bilmem

96 da 69'un tersi :p

Nickinizi nasıl keşfettiniz ? [BUYRUN DH]
  • Sene 2007. Online oyun oynuyorum tabi. Karakter eşlemi açıp kendime bildiğim güzel kelimelerle şekilli nickler yapıp saklıyorum. Günün birinde bir hesabımın ismini RockStar yaptım. Patladı gitti
  • ben napim la
  • Üyelik nikimi üçgen sorusu çözmekten içim dışına çıktığı zaman keşfetmiştim, keşke bütün karakterler yazılabilseydi de daha şekilli olsaydı.

yogoyogo nickimi (daha çok oyunlarda kullanırdım), kuzen ilk çarımı açacağı zaman bir nick istemişti aklıma hiçbir şey gelmemişti. Ben de yogoyogo diyivermiştim.

beyincik, bazı forumlar ve bombermine daki nickim, aklıma birden esti, ben de bunu seçtim.

Bir de zenke var, nadir olarak kullanmıştım, futbolcu zenkeye benzediğimi iddiaa ederek bu takma adı koymuşlardı arkadaşlarım.
  • Soyadım Ve adım bide doğum tarihim arkadaşlarım Mor Ali diyodu ordan buldum
  • Mahallede her zamanki gibi düğün vardı.Bir adam vardı kafasında kovboy şapkası elinde mendil bir o yana bir bu yana allah ne verdiyse halay çekiyordu.Çok etkilendim rüyalarıma girdi ve adamı ölümsüzleştirdim.
  • İstediğim bütün nickler kullanılıyormuş Bende uydurdum bir tane
  • İstediğim nickler kapılmıştı bende "ryan" yapıyım dedim baktım oda olmuyor "ryann" yaptım
  • Jurg rus ismi.
    metin2 de aşşaya sa as yazarken keşfettim.
    ama forumda kullanılıyomuşmuş
  • Liverpool sevdası
  • Steamdeki nickim değiştiremiyorum :(
  • Bi gün işte yine üstünde oturuyorum...
  • Bir oyunda mı film de mi duymuştum bilmiyorum aklıma takılmış.(nice b*ch) ben de kurallara uygun olsun diye değişik bir isim buldum :) şeytan ayrıntıda gizli tarzı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmeliyetçiligimden
  • at yarışı oynarken ilk kazandıran attı. iyi ganyan almıştım
  • Hiç unutmam 3.sınıftayım int bulmuşum hunharca sömürüyodum sonra ismim 3 kelimeyeli ben 2sini kullanıyodum hotmailden denedim kullandığım ismimi soyismimi yazdım alındı falan yazdı babamı çağırdı kullanmadığım ismimin baş harfini ekledi en başa işe yaradı :D
    Sonra mailden alıp nick yapmaya başladım :D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.