Şimdi Ara

Ng Bck08b Bluetooth Araç Kiti 11.8 Tl Yine Gold :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TuVNeRa'nın aldım laflarına güvenmiyorum ben :)

geçen de bi konu oldu, ilk olarak aldım yazan oydu, sonra almadım ki ben dedi
  • Ben de aldım bir tane
  • Konuyu açtığımda ben henüz almamıştım.Dh'nin hızlı abileri bitirir anında işi.
  • Bugun zarar cokk baya alisbeis yaptik stokta bitmiyor.nasil olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemenizin Onayı Bekleniyor. dıyor halen neden acaba sızdede bolemı arkadaslar...
  • Yapma bee kaçırdıkmı... Tüh.. güzel fırsat bide istediğim tarzdan bir cihaz sök tak teybe bağla olayı yok. Çift teelfon desteği yok sanırım.. ama yinede fazla alıp satmak isteyen varsa alıcıyım.
  • Ben de ürün temin ediliyor diyor.
  • Gold siteyi baştan aşağı değiştirdikten sonra rağbet göremeyince böyle ucuz numaralara başvurmaya başladı. Ne de olsa karşısında Vatan var, Bimeks var, Media Markt var, var oğlu var. SanalPazar tek başına yetmiyor belli ki.
  • Gold' da fırsatlar bitmiyor.
    Diğer başlıkta; piyasada en ucuz 160TL olan LinkSYS marka 300Mbs kablosuz modemi 77TL' ye satıyor.

• yarı fiyatına satılınca "gold süpersin, aslansın, kaplansın" apaçilik yapıldığı anlaşılınca "ben 10 tane alacaktım yeaa!!1! sahtekar gold. en iyisi vatan.."
  • Benim 3 siparişimde ödeme onayı bekleniyor diyor halen halbuki ödemeyi 3d secure ile ödedim ne iş çözemedim. siteye yazı yazıyorum sıte içi müşteri hizmetleri bölümünden fkat ordanda yanıt vermiyorlar sız nasıl bır ıletışım kuruyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Benim 3 siparişimde ödeme onayı bekleniyor diyor halen halbuki ödemeyi 3d secure ile ödedim ne iş çözemedim. siteye yazı yazıyorum sıte içi müşteri hizmetleri bölümünden fkat ordanda yanıt vermiyorlar sız nasıl bır ıletışım kuruyorsunuz

hocam iletişim kurarken seçenekler geliyor ya müşteri hizmetleri kargo vs. onların hepsine gnder birinden biri cevaplıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Benim 3 siparişimde ödeme onayı bekleniyor diyor halen halbuki ödemeyi 3d secure ile ödedim ne iş çözemedim. siteye yazı yazıyorum sıte içi müşteri hizmetleri bölümünden fkat ordanda yanıt vermiyorlar sız nasıl bır ıletışım kuruyorsunuz

hocam iletişim kurarken seçenekler geliyor ya müşteri hizmetleri kargo vs. onların hepsine gnder birinden biri cevaplıyor

yaptım bakalım inş dikakte alırlar bu yuzden boyle sıteler ilgisizliklerinden dolayı kendilerini soğutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Nedir ne değildi ? işe yararmı ? Gold batıracak bizi anlaşılan

Birgün mutlaka yarar

Ne varsa silip süpürüyorsun hocam

• Değerli Müşterimiz;

Siparişinizi oluştururken şifresiz işlem gerçekleştirmiş olduğunuz için bankanızdan ödemenin onayına istinaden referans numarasının tarafımıza iletilmesi beklenmektedir.Ödeme işleminiz gün içerisinde onaylanacaktır ve işlem sırasına göre kargo çıkışı sağlanacaktır. ...

Arkadaslar ne sacmalıktır bu kartımdan cektıler guzelce vede halen bu yazıyı yazıp gonderıyorlar bunlar nasıl bır zıhnıyete sahıpler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Değerli Müşterimiz;

Siparişinizi oluştururken şifresiz işlem gerçekleştirmiş olduğunuz için bankanızdan ödemenin onayına istinaden referans numarasının tarafımıza iletilmesi beklenmektedir.Ödeme işleminiz gün içerisinde onaylanacaktır ve işlem sırasına göre kargo çıkışı sağlanacaktır. ...

Arkadaslar ne sacmalıktır bu kartımdan cektıler guzelce vede halen bu yazıyı yazıp gonderıyorlar bunlar nasıl bır zıhnıyete sahıpler....

Dönemiçi işlemlere düşmemiş. Demek hala bekleyen provizyonlarda. Normaldir, ücreti hepsi çeker zaten. Çekmeden provizyon oluşmaz.
    Tabi bu kadar uzar mı orasına bir şey demem, sanmıyorum gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 5 Haziran 2012; 23:02:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Değerli Müşterimiz;

Dönemiçi işlemlere düşmemiş. Demek hala bekleyen provizyonlarda. Normaldir, ücreti hepsi çeker zaten. Çekmeden provizyon oluşmaz.

ne zaman dusecek pekı benım ne yapmam gerekıyor bankayamı arayım anlamadımkı ya 200 lıralık alısverıs yaptım hadı ındırımden aldıklarım felan normal aldıgım urunlerde vardı ıyıce gıcık oldum ınternetten bakınca hesabımdan cekmısler....

• aldıktan yarım saat sonra, sipariş iptali için mesaj çektim. muhasebe bölümümüze mesajınız iletilmişitir.iptal edilecek dendi.bugün baktım temin aşamasında.mesai bitiminde mesaj çektim, iptal edin şunu temin ediliyormuş diye.demin girdim baktım ürün sevk edilmiş hayret birşey bunlar yaa, kargoyu teslim almıcam :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Değerli Müşterimiz;

ne zaman dusecek pekı benım ne yapmam gerekıyor bankayamı arayım anlamadımkı ya 200 lıralık alısverıs yaptım hadı ındırımden aldıklarım felan normal aldıgım urunlerde vardı ıyıce gıcık oldum ınternetten bakınca hesabımdan cekmısler....

Bankadan provizyon numarası alıp Gold'a bildirirseniz işlem hızlanabilir ama Gold'un ilgili departmanına uğraşmanız zor da olabilir.
    Yarın öğlene kadar onaylanır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.