Şimdi Ara

NFS: The Run'ın İlk İncelemesine 6.5 Puan (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uncharted 3'e 8.5 veren editör videosu varya hah aynısını bu adama yapmak gerekir.
  • NFS Serisi MW'dan sonra bozdu, toparlanacak gibi de görünmüyor, önümüzdeki oyunlara bakacağız
  • battlefield 3le aynı motoru kullanıyor.nasıl bu puanı aldı:O
  • bu puana katılmıyorum oyun gayet hoş en aşağı 8.5 alır arkadaşlar
  • NFS Hot Pursuit 2 tadında olmuş yarışlar heycanlı tansiyon hiç düşmüyor bi kaç eksiklik var ama yinede tat veriyor oyun
  • millet alıstı 9 lara 6 gelince kotu oldu :d
  • Biz Hikaye,grafik istemiyoruz BİZ Yeni Most WANTED istiyoruz
  • Arkadaşlar oynamadan yorumları çakmışsınız benim çok hoşuma gitti oyun oynadım oynuyorum uyanın gaza gelmeyin
  • nfs çok bozdu. acayip bozdu, öyle böyle değil yani. bayağı bozdu, inanılmaz bozdu önünü alamadık yani öyle bozdu.
  • bsc IGN rakibiniz oluyor incelemeaini koyuyorsunuz
  • BU ne ya hayatımda il kez nfs ve aksiyon gördüm ve bu puanı aaldı oynadım bitirdim çok keyifliydi ne etmişler undercoverlede bir alakası yok oynanışı gerçek gibi ıgn de kafayı yemiş yarışı anlamıyorlar nfs biraz değiştiriyim derken çok güzel yaptı sizin pc niz kötü diye öyle yapıonuz gidin ps3 alın ben pc de oynuyom gereknisimlerim yettiği için çok güzel modifiye olmasa bile tarz var.
  • sizde oyundan anladığınızı düşünüyorsunuz ....bana göre tek düşük yanı amerikayı sahneye almaları sadece
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.