Şimdi Ara

NFS: The Run'ın İlk İncelemesine 6.5 Puan (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadarda düşük olacağını düşünmüyordum.Demosu benim hoşuma gitmişti bir Hot Pursuit havası vardı...
  • birader ben 10 senedir nfs oynarım.
    her oyuna "anüüv videoya bak bu oyun oynanmaz mı laaa" diye girmişimdir.
    ama gel gör ki bugüne kadar videosuyla oyunu aynı olan bi tane nfs görmedim anasını satim
  • nfs yi bozdular.....
  • Modifiye sistemine geri döndürselerdi keşke arabaları özgürce modifiye etmemize izin verselerdi o puan çok daha yukarda olabilirdi.bence en büyük eksisi bu.
  • 6.5 iyi puan değil mi? Herkes tartışıyor. Oyun puanlama sistemi çöküyor. Buda kanıtı. sınavdan 70 alsanız iyi dersiniz. Ama oyunlar alsa kötü olmuş diyorsunuz. Bence oyun incelemenlerin bir araya gelip şu 'çöken' puan sistemine bir el atmaları lazım.
  • en ıyısı most wanted dı ya o senaryo araba kullanımı yarıslar halada pc de yukludur arada oynamıo deılım ...
  • Ben puanı az buldum.Grafikleri için , hadi onu geçtim ismi için 7-7.5 puan verilmeliydi.
  • Puanı 1.2 bile olsa illa ki alacağız zaten meraktan
  • Kötü puan, Blackbox denince içimde hep şüphe vardı Demo'da Karlı bölüm falan hoştu ama oyun sıkıcı demek ki..FB2 CE3 falan kurtarmıyor..Bir Undercover faciası olmasa da beklenenin altında..TDU2'de bu sene hayal kırıklığıydı bu sene kötü oldu..MC'yi bekleyeceğiz artık..MW diyor bazıları da bu adamlar yaptı onu da artık o kalitede bir oyun beklemek zor ama bana sorarsanız en kaliteli NFS'ler ilk seri ve bundan önce çıkan Criterion'un klasını konuşturduğu (ilk serilere bağlı olan zaten) HP'dir..EA'de anlamıştır gelecekte kimin yapması gerektiğini..
  • ign nin verdiği puanlara güvenirim... :S zaten nfs serisi düşüşteydi... gurmenin beğenmediği yemek gibi kenara itildi ...
  • Olur mu öyle şey. 10 üzerinden veriliyor puanlar. 1 puan sizin için ''cehennemden de kötü'' gibi birşey o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Ben puanı az buldum.Grafikleri için , hadi onu geçtim ismi için 7-7.5 puan verilmeliydi.

İsmi için puan verilseydi, her sene COD oyunları Masterpiece'e layık görülürdü. Zaten grafikleri için 8 puan verilmiş. Bunların ortalamasını alıp totalini çıkarmışlar ve 6.5 çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Kasım 2011; 1:29:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Ben puanı az buldum.Grafikleri için , hadi onu geçtim ismi için 7-7.5 puan verilmeliydi.

İsmi için puan verilseydi, her sene COD oyunları Masterpiece'e layık görülürdü. Zaten grafikleri için 8 puan verilmiş. Bunların ortalamasını alıp totalini çıkarmışlar ve 6.5 çıkmış.

aynen.
  • bayada iyi bi yapıma benziyordu kötü olmuş bu puanlar ea,nın hoşuna gitmicek bu puan gerçi satış rakamları önemli ama fazla satıcağınıda zannetmiyorum
  • Bekleneni veremedi desenize
  • GoldPunch
    15.11.2011 01:28:30

haklısın ama yinede cod a da ismi için puan verıyorlar o oyun nasıl 9 oluyor çok gulunç birde metacritic tekı oyuncu puanlarına bak yerlerde...
  • yine bir fail geliyor
  • ben oynuyorum hiçte öyle 6,5luk bi oyun değil full ayarlarda zorluk modunuda hard yapınca deymeyin keyfime oyun acayip hosuma gitti oynanabilirlik gerçekten çok güzel senaryo modu dediklerine bakmayın her nfs serisinde olduğu kadar bi senaryo var öyle "heavy rain" beklemesin kimse :))
  • gametrailers 8.4 vermiş ama..
  • yine most wanted'a hasret kalacaz pff şu most wanted gibi bir oyun ne zaman yapacaklar çok merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.