Şimdi Ara

nfs mw %98 e geldim oyun bitmedi gitti!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SeLam arkadaslar nfs mw ta tum yarışları kazandım razoru gectim. Ondan sonra peşime dusen polislerdende yeterince puan aldıktan sonra kurtuldum. polislerin kara listesinde hepsinde 1. sıraya oturdum. Challenge series teki 69 yarışıda tamamladım ama oyun bitmedi Bmw me bi turlu kavuşamadım gitti oyun 1 aydır oynuyorum hala ama oyun bitmedi %98 de takılı kaldı oyunu nasıl bitirebilirim yardım pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reymurat -- 15 Nisan 2007; 11:14:44 >

• Zamanında bütün milestone'ları yapman gerekiyordu. Hepsini yapmadıysan %100 olmaz.
  • peki kardeş oyunu bitirince bmw in cikmasi gerekmiyomu onu tekrar almam gerekmiyomu cikmadi bmw..
    hem milestona lari zamanında yapmasak bi sonraki herifle yarışamıyoruzki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reymurat -- 15 Nisan 2007; 11:36:42 >
  • köprüden atladın mı? eğer atlamadıysan; bmw veriyordu sonra polislerden kaçıyorsun, sonra haritada bir nokta vardı sanırım işaretli oraya gidip köprüden atlayınca oyun bitiyor.
  • evet yeni yol acildi kopruyu atladım geminin tekine bindim polisler ulasamadi bana
  • gerçekten arkadaş haklı milestoneleri bitirmeden diğer rakibe geçemezsin ki bu işte bi iş war ama sen şimdi olan şeyleri baştan sona en ince ayrıntısına kadar anlat bana
  • geri git yapomadığın milestonisleri yap olur.

Bu arada bmw almak için Razor u yenidkten sonra sana seçenek sunuyor ya orda balına çıkarsa bmw bana çıkmıştı çok sewinmişitm..şans olayı
  • hayır sonunda bmw yi otomatik veriyo kız anahtarı atıyo polisler geldiği sırada bmw sende kalıyo bence senin oyunda bi sorun var böle bi sorun olmamıştı bitirdiğimde
  • yaaa belki soruyla alkası yok ama ben uyuz oldum razorda 5 bölüm warya 4. nün ortalarında hep oyundan atıyor az kaldı bilgisayarı kıracaktım yok böyle bişe heralde cd yanlış kurulum yaptı yoksa niye atsınki hep aynı yerde atıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: racconapo

yaaa belki soruyla alkası yok ama ben uyuz oldum razorda 5 bölüm warya 4. nün ortalarında hep oyundan atıyor az kaldı bilgisayarı kıracaktım yok böyle bişe heralde cd yanlış kurulum yaptı yoksa niye atsınki hep aynı yerde atıyor

saveleri kopyala bi yere oyunu baştan kur eğer aynı hatayı yaparsa yüklemede o cdleri at çöpe yeni bi tane al onunla kaldığın yerden devam edersin

• flywer cok teşekkür ilgilendigin için deniyicem mecbur..... bende son sahnesini cok merak ediyom...
  • quote:

Orjinalden alıntı: racconapo

flywer cok teşekkür ilgilendigin için deniyicem mecbur..... bende son sahnesini cok merak ediyom...

Yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • Milestone ları bitimede gerek yok career de tüm yarışları bitir yetar ben ole %100 yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chagan

Milestone ları bitimede gerek yok career de tüm yarışları bitir yetar ben ole %100 yaptım

aynen hehehehehe
  • yok abicim cd war bişe aynı yerde kopuyom carbonu bitirdik bunu bitürlü cözemedik neyse en kısa zamanda alıyım bi most wanted.. sagol
  • arkadaşlar pc ye format cektim daha once save kopyalamıştım ama yanlışlıkla oda gitmiş en iyisimi baştan hepsini oynamak bu defa daha dikkatli olurum
  • ya bazen 7 tane milestone veriyo 5 i yetiyosa 2 sini yapmıyosun işte onları dönüp yap o zaman olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.