Şimdi Ara

NFS CARBON online oynayınnn!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
76.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ea games sitesine giremiyorum. account açamıyorum yardımcı olurmusunuz !!!!!
  • saol aga harikaaaaaaaaaaa
  • sorun cdkey den
  • pacth nasıl yukleniyo biri anlatabilir mi
  • oynayan warmı hala cevap yazın pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeLiM_50

oynayan warmı hala cevap yazın pls

gel kapısalım nick henry sulobu arada benle kapısmak istiyenler pm atsın
  • valla nfs serilerinde hep iddalıyımdır carbonda kendine güvenen varsa gelsin sakaonur@hotmail.com :)
  • beyler oynıyan varmı online??? ben oynıyamıyorum bi türlü
  • aaaaa öyle mi demek online ı varmış bi eleanorla yakayım asfaltı gavurların arabalarını alayım
  • ya arkdaşlar ben yapamadım ama belki rakim olmadığı içindir gelin şöle yapalım hafta sonları yarış saati koyalım filmlerdeki gibi böle bölük börçük olmmuyo gelni bi deneyelim saatleri veriyorum cuma:21.00-00.30 arası olsun cumartesi yine aynı saat pazar günü gine aynı saatte olsun ne dersiniz oky derseniz çok gzl olacak adresimi weriyorum act_1995@hotmail.com 95 doğumlu olduğuma bakmayın iyi bilirim carbon u 2 kez bitirdim hadi kolay gelsin cvp bekliyorum hepinizden adres bırakmayı unutmayın!!! saatleri de
  • ya arkaşlar ben o sayfa 2 deki resimlerin olduğu yere fln da gelemiyorum bakın ben açtığımda şu çıkıyo bunlardan sonra ne yapmak gerek onu anlatın yeter bana

kullanıcı adı mı her neyse:

şifre

ceat accunt mu ne:

forrgun email adres:

forrrgun bilmem ne name:

bunlardan sonra ne yapıcazz
  • Ya beyler bende indirdim 1.3...olduda noldu.girmiyo bi türlü ya:(online oynasaydık eyi olacakdı..cd key istiyo...:(
  • YA beyker ben arabamıda seçiyorum ama oyunumamı kimse girmiyor anlamadım :) noob muyuz audi quatro kamyın polis jipi herşey va bu negüzel olyun yahf makara bir yana ismim MOSSAD34 ekleyin alıyım anahtarınızı bu arada elimdeki arac ta bu audihttp://img70.imageshack.us/img70/2137/ekranblekaldrv9.jpg
    bu arada 1.3 patchi yüklemeyin cd key istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 24 Mayıs 2007; 4:17:24 >
  • abi herşey tamam ama ben yine online oynayamıyorum
    oyun arattığımda

böyle bi ekran geliyor
    update falan diyor ama nfs nin sitesinde böyle bişey bulamadım
  • kopya oyunla carbon oynanmıyo...orjinal olacak....
  • yok mu bi çaresi
  • çaresi yok
  • peki bunu oynamak için orjinal olması lazım deilmi???
  • ya arkadaşlar şimdi aranızda yarış yapmak isteyen varmı varsa bgana ulaşsın görelim bakalım gücünüMELİH_11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih_11 -- 25 Haziran 2007; 19:04:16 >
  • arkadaşlar gerçektende bir tarih belirleyelim o zaman daha zevkli olur ama bu benim adi bilg birtürlü baglanmıyor game sezonu açılmamışmış bak hele
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.