Şimdi Ara

NFS CARBON online oynayınnn!!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
76.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR oyunun 1.3 v yaması çıktı bunun crack dosyasını nerden bulucaz yukledikten sonra...birde elimdek i oyunun US mi UK sürümü olduguna nerden bakaibliyorum ssistemimde......

ayrıca oyun daha online oynanabiliyormu ...
  • son sorunun cevabını biliyorum. evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

son sorunun cevabını biliyorum. evet

THANX DOSTUMM...ne ibliyim new account oluyordum ilk kez...yok yeni versiyonu indirim..birde internet sitesi vermiş..bende sandım 1.3 patchı yuklemek ozrundamıyız diye...çünkü 1.3 v patc ms dos olarak açılıyor bende yuklemiyor......o yuzden şeyettiydim... tekrardan teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

son sorunun cevabını biliyorum. evet

THANX DOSTUMM...ne ibliyim new account oluyordum ilk kez...yok yeni versiyonu indirim..birde internet sitesi vermiş..bende sandım 1.3 patchı yuklemek ozrundamıyız diye...çünkü 1.3 v patc ms dos olarak açılıyor bende yuklemiyor......o yuzden şeyettiydim... tekrardan teşekkürler..

Rica ederim ne demek. Bol bol oynayın ki karşılaşalım. @velfecir ile karşılaşmıştım, gerçekten çok zevkliydi. Bir sürü Türkle karşılaşıyorum, daha zevkli oluyor online. Son 1-2 gündür oyuna katılmakta zorluk çekiyorum. Başka sorun yaşayan var mı bilmiyorum, ama bir odaya bağlandığım zaman hata oluşturana kadar oynuyorum.

Tekrar herkese tavsiye olunur.

• beyler netten nfs oynamak için msn adresim: enyoblack@hotmail.com ben ranked match olarak giriyorum ama kimse olmöadığı için oynayamıyorum... nfs deki adim: mtaskin7 isteyen eklesin....
  • benim nick NossCu gelin kapışalım övünmek istemem ama gerçekten çoğunuzu yenerim ...
  • yaw 2 gündür bağlanıyodum şimdi bağlanamıyom Try Again NeedForSpeed. com işte öyle işeylwer dio uyuz oldum !!! yardım edinn
  • ya şu olayı bi kişi doğru düzgün anlatmadı bi anlatın ya nerden nasıl gircez nasıl yapcaz patch lazım mı anlatın !!!!!!
  • ya bendewww.needforspeed.com dan upgrade edin dio.oyun orjinal değil bir sorun olurmu aceb?
  • uyuz oldum yaa custom match dan ranked yapıp giriom yüz kere spacr basıyorum hiç oyuncu bulamıyo dün girmiştim şmdi giremiyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRy -- 29 Kasım 2006; 16:45:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: stonegiant

ya bendewww.needforspeed.com dan upgrade edin dio.oyun orjinal değil bir sorun olurmu aceb?

arkadaşım iyi oku yazılanları. custom matc'dan gireceksin sonra oyun seni yönlendiriyor zaten, daha anlatılacak ne varki bu konuda. Armut piş ağzıma düş yapmayın lütfen... topu topu 3 sayfa topic. 2 dakikada okursun.
  • ya biz online olduk bi arkdaşla invite yok sade mesj yazma block etme , view status , remove friend var
    invite yok uyuz oldum valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoRy

ya biz online olduk bi arkdaşla invite yok sade mesj yazma block etme , view status , remove friend var
    invite yok uyuz oldum valla

bende girmeye çalıştığımda patch yükleyin falan gibisinden bir uyarı çıkıyor şu an, oyuna girdikten sonra. ranked deyip içeri girdikten sonra hemen space'e basarsan bir oda açıyor olması gerekli o şekilde dene birde.

• Merhaba Arkadaşlar,

Yazılanlardan okuduğum kadarıyla adamlar olaya el atmışlar. Çünkü son 2 gündür yaklaşık 200 kere denememe vede ranked unranked quick race gibi herşeyi denememe rağmen bi türlü giriş yapamadım hep hata verdi. Yani Maymun gözünü açtı

• Ea'da şöyle bir dialog geçmiş olabilir.

Ulan Mayk, şu işe bak, online oyuna Türkiye'den de birçok ip bağlanıyoor. Sanırım en sonunda bu oyun işini becerdik. Türkiye'ye bile orginal oyun satmışız olm.

Mayk işkillenir tabi, abi deli misin nesin. Onlar orginal oyun almaz diyorum sana ben ya :( var bu işte bi .okluk. Neyse dur bakalım bizden kaynaklanan bir sorun mu var ben hemen kontrol edeyim.

Gerisini biliyorsunuz zaten,
    quote:

Orjinalden alıntı: xturkx

Merhaba Arkadaşlar,

Yazılanlardan okuduğum kadarıyla adamlar olaya el atmışlar. Çünkü son 2 gündür yaklaşık 200 kere denememe vede ranked unranked quick race gibi herşeyi denememe rağmen bi türlü giriş yapamadım hep hata verdi. Yani Maymun gözünü açtı

• harbi bencede olaya et amışlar dicem de nasıl yaparlar anlamadım yani nerden bilcek korsan cd ojinal cd yok yani onu belirleyen bir şey mi var neyse beni oyun oynamak ilgilendirirdi şimdi o da yok...

• quote:

Orjinalden alıntı: LoRy

harbi bencede olaya et amışlar dicem de nasıl yaparlar anlamadım yani nerden bilcek korsan cd ojinal cd yok yani onu belirleyen bir şey mi var neyse beni oyun oynamak ilgilendirirdi şimdi o da yok...

nasıl nerden bilecekler arkadaşım, bilmez olurlar mı :) Orjinal olmayan bir windows'a nasıl sp2 yi, internet explorer 7 yi kuramıyorsan. Bu tip oyunlarda da seni online oynatmamaları çok kolay, Yani orginal oyun cd keyleri belli, onun dışındaki hiçbir bağlantı istemini kabul etmeyebilirler.

• nasıl nerden bilecekler arkadaşım, bilmez olurlar mı :) Orjinal olmayan bir windows'a nasıl sp2 yi, internet explorer 7 yi kuramıyorsan. Bu tip oyunlarda da seni online oynatmamaları çok kolay, Yani orginal oyun cd keyleri belli, onun dışındaki hiçbir bağlantı istemini kabul etmeyebilirler.

Hocam kızma ama bende kopya windows var sp2 yi yükledim ama media player 10-11 i yükleyemiyor. Tabiki oyuna gelirsek anlarlar ama benim anlamadığım neden başta izin verdiler bence bunda bir hinlik varrr
  • Yani sonuç olarak 1.3 patch'i yükledim çünkü oyunda artık online oynatmıyo ve siteden son update'i yükleyin diyodu;e sonra crck'ta bulduk onuda yükledik oyun 1.3 oldu ama gel gelelim şimdide CD KEY REGISTRATION is FAILED diyor allahın belası!Gördüğüm kadariyle yukarıda az buçuk tartışılmış Peki acep bunun bi çözümü yokmudurki yavv?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.