Şimdi Ara

NFS CARBON online oynayınnn!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
76.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş benim windows da orjinal deil ama sp2 yi yükledim diğer arkdaş gibi , internet explorer 7 yide kurdm uzuauahuau ... bitmedi , Windows Media Player 11 ide yükledim ?? başka neyse ben niye bunu tartışıyom

şimdi HERKESE Bİ SORUM VAR ŞU AN [[NFS Carbon CD]] si ORJİNAL OLMAYAN KİŞİLER ONLİNE OYUN OYNUYABİLİYORLARMI ??????? lütfen herkes cevabını yazsın öğrenmek istiyorum sade bende mi sorun var die bi diğer kişilere bakalım ...
  • oynayamıyoruz....
  • tüh be daha başlayamadan suya düştü ümitler
  • LÜTFEN HERKES Need For Speed - Carbon ' da ONLİNE oynuyabiliyormu yazsın . Ne diyelim inşallah bi yolu vardır bağlanmanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoRy

kardeş benim windows da orjinal deil ama sp2 yi yükledim diğer arkdaş gibi , internet explorer 7 yide kurdm uzuauahuau ... bitmedi , Windows Media Player 11 ide yükledim ?? başka neyse ben niye bunu tartışıyom

şimdi HERKESE Bİ SORUM VAR ŞU AN [[NFS Carbon CD]] si ORJİNAL OLMAYAN KİŞİLER ONLİNE OYUN OYNUYABİLİYORLARMI ??????? lütfen herkes cevabını yazsın öğrenmek istiyorum sade bende mi sorun var die bi diğer kişilere bakalım ...

arkadaşlar, hile ile, windows sp 2 kurmak, ie 7 kurmak problem değil, online oyun oynamaktan bahsediliyor burda. Wow'un orginal serverlarında oynayabiliyor musun Wow?, yani bende de sp2 kurulu, anlatmak istediğim şeyi anlamamışsınız. Yukarıdaki arkadaş dediki nasıl anlıyorlar cdkey'İn orginal olmadığını. Onu belirtmeye çalıştım yahu

• Bende oyunun collector versiyonu var. 1,3 yamasını indirdim.Tekrar internetten oynamayı denedim.Yama indirmek için link verdi.Sonraki denememde bağlantı kurulamıyor diyor
  • yaa beyler yardım edin bi türlü giremedim su online oyununa
  • O Y N A Y A M I Y O R U M

Artık oynayamıyorum bir hafta öncesine kadar oynayabiliyordum taş koymuşlar önüne artık
    Artık oynayamıyorum bir hafta öncesine kadar oynayabiliyordum taş koymuşlar önüne artık

• ne yaptın sen yiğen yaww Truuva (Çorum Versiyonu)
  • ya beyler cd-key soruyo yazıyom olmadı diyo.CD orginal diil ondan olabilirmi acaba yardım edin lütfen
  • saoLasın..
  • puh şansa bak.

2 haftadır nfs carbon yüklü, konuyu daha yeni görüyorum yaw kaçırdık fırsatı...
  • oxp 33 olmuştu ya, ne güzel 50 yapacaktım onu.
  • Neden artik online oynanmiyor bilen varmi
  • bi çözüm bulmak gerek bu soruna....
    yokmu oyunu orjinal yapan bi patch.
    xp bile orjinal yapılıyor.
    nfsmi olmayacak :)
  • beyler hamachiden oynasak.... OYNANIYORMU HAMACHI DEN.. DENEYEN VAR MI???
  • quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

beyler hamachiden oynasak.... OYNANIYORMU HAMACHI DEN.. DENEYEN VAR MI???
    OYNANMIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

Ea'da şöyle bir dialog geçmiş olabilir.

Ulan Mayk, şu işe bak, online oyuna Türkiye'den de birçok ip bağlanıyoor. Sanırım en sonunda bu oyun işini becerdik. Türkiye'ye bile orginal oyun satmışız olm.

Mayk işkillenir tabi, abi deli misin nesin. Onlar orginal oyun almaz diyorum sana ben ya :( var bu işte bi .okluk. Neyse dur bakalım bizden kaynaklanan bir sorun mu var ben hemen kontrol edeyim.

Gerisini biliyorsunuz zaten,

SÜPER

• x-fires dan oynasak... bu arada 1.3 patch i indirdim nasıl aktif hale getircez... yüklenmiyor...
  • Tüh yaaa yetişemedik
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.