Şimdi Ara

nexus varken neler almışız arkadaş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • teknoloji ile aram pek yok. lakin bugune kadar s4 mını s3 s4 note 3 gibi cihazları gıdip mağazalardan hiç söylenmeden aldım. iphone falan onları da kullandım zaten kullanmayan mı kaldı. fakat saf android nexus serisi varmıs hem performanslı hem guncel. arkadas bunca yıl bırı de cıkıp demedı ki gıt nexus al dıye ne bılelım. aha bı de gıdıp 1100 lıraya a3 aldık aynı fıyata nexus 5 varken! uvey evlat gıbı serefsızım. cahillik zor iş ellam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni Nexus Türkiye'de satılırsa telefonum bozulduğunda ilk düşüneceğim cihazdır.
  • Mağara soğukmuydu

• 2 sene önce aldığım Nexus 4 hala çatır çatır çalışıyor. 1100 ya da 1200 tl fiyatla almıştım, o zamanlar bu fiyata 1 gb ramli cihazlar satılıyordu ve onlardan birini alsam şu an telefon muhtemelen sürünüyor olurdu. Cihazdan tek memnuniyetsizliğim pil süresi, zaten başta da çok yüksek değildi şu an iyiden iyiye bitmiş durumda. Bataryayı yenilersem 1 yıl daha rahat götürür diye düşünüyorum
  • Android alınacaksa nexus diyorum bende. Nexus 5 imde sadece batarya süresinden memnun değilim. Android demek nexus demek. Hatta ben google apps lari bile kaldiriyorum

• Akıllı telefonlarin en büyük sorunu sarj , şarj isini cozemeyen telefon telepatiyle de calissa gozumde degeri yok.

• Nexus kullanıp zevk alan başka bir cihazdan zevk almaz. 1100 liraya a3 alacağına 700 liraya GM 4g alsaydin daha iyidi

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Mağara soğukmuydu

buz buz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.