Şimdi Ara

Android Başlatılıyor Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
32.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu yeniden başlatayım dedim başlatmaz olaydım. Android başlatılıyor 1 of 1 uygulama optimize ediliyor ekranında kalıyor. Yok mudur çözümü. Format demeyin kalbime iner valla. O kadar önemli şeyler var ki. Telefon markası Sony Xperia C4.

• Bende de aynı sorun oldu lg g4 var. Telefon açılışta 10-15 dk gibi bir zamanda açılıyordu.

2 hafta boyunca uğraştım 2 kere format attım.

1 formattan sonra uygulamalarımı tekrar yükledim ve tekrar aynı oldu. 2. Formattan sonra uygulamaları tek tek yükledim ve her seferinde telefonu yeniden başlattım ve sorunlu uygulamayı buldum. 1 senedir kullandığım oyun çıktı. A Word Kelime Oyunu. Oyunu indirdim aynı sey tekrar oldu. Kaldırdım düzeldi.

En son guncelledigin uygulamaları gozden geçir.

Çünkü farklılık gösteriyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede benzer sorun var ama telefon açılmıyor 1uygulama optimize edildi sonra android başlatılıyor ekranında kaldı bi 8 saattir böyle şimdide ekranın bi kısmı yanıp sönmeye başladı garantiye vericem bu gidişle
  • Bende de ayni sorun vardi. Benim tel asus zenfone. Aword uygulamasini kaldirdim duzeldi.

• Bende halen geç açılıyor hangi uygulama bulamadım. Bulmamın imkanı yok mu, her açılışta 10-15 dakika bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: awarahoon82

Bu mesaj silindi.
    Allah bin kere razı olsun. Kafa topu 2 yi sildim cihazı direk yeniden başlattım açıldı. 1 haftadır atmadığım format kalmamıştı. Çok sağolun. Konu sahibi c4 kullanıyorum bende sil o kafa topunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akr3p0lis

Allah bin kere razı olsun. Kafa topu 2 yi sildim cihazı direk yeniden başlattım açıldı. 1 haftadır atmadığım format kalmamıştı. Çok sağolun. Konu sahibi c4 kullanıyorum bende sil o kafa topunu :)

Alıntıları Göster
    Bende kafa topu 2 yok ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.