Şimdi Ara

Next Minix HD Amigo ana konu ve teknik değerlendirmeler (en yeni bilgiler, birinci mesajdadır) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
19
Favori
68.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim amigoda isinma problemi cok fazlaydı. Hele ki youtubede resete sebep oluyordu. Aldim 6cm CPU fanini ucuna usb bagladim. Arkadaki sari kapagi söküp o cok tirtikli pasif sogutucuya uflicek sekilde monte ettim. Usbyide kendi usb girisine bagladim. Isinma denen hicbirsey kalmadi :D isinma problemi olanlara öneririm
  • ae den mi repeater ve küçük 5370 di galiba wifi aldım.şu anda bağlanıyorum .yalnız xstream yeni yazılımı yükledim.ilk teni yazılımı yüklediğimde ayarlarını yapıp ok dediğim zaman int bağlantısı yok diyor bir daha o menüye gidemiyorsunuz.tekrar yazılım yüklemeniz gerekiyor ama hep aynı.sorun var yazılımında.burayı okuyan birisi varsa düzeltsinler xstream calısmıyor
  • Bu cihazı önerir misiniz?

Aslında klasik uydu yayınını alma dışında bir özelliğini kullanmayacağım. Ancak daha önceden aldığım ucuz cihazlar ile o kadar problem yaşadım ki artık kaliteli bir şey alayım diyorum. Next az çok bilindik marka ve bu cihazın yorumları iyi gibi. Yine de sorayım dedim.

HD olsun, kanal geçişi çok yavaş olmasın, sinyal alma gücü iyi olsun vs. kafi aslında. Bunları sorunsuz sağlar diyorsanız alayım?
  • 45 tl'lik yumatu cihaz kullanıyordum.Ancak düşük flash HD yayınlarda sorun yaratıyordu
    Ben cihazı monitördümde kullanıyordum.Yine aynı şekidle bu cihaz monitör ile tam uyumlu mudur?
    Ayarlar menüsünde çözünürlüklerle ilgili ayarlar mevcut mu(1080i,1080p,720p 1366x768,1280 720 p vs)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

45 tl'lik yumatu cihaz kullanıyordum.Ancak düşük flash HD yayınlarda sorun yaratıyordu
    Ben cihazı monitördümde kullanıyordum.Yine aynı şekidle bu cihaz monitör ile tam uyumlu mudur?
    Ayarlar menüsünde çözünürlüklerle ilgili ayarlar mevcut mu(1080i,1080p,720p 1366x768,1280 720 p vs)

o ayarlar mevcut.
  • Merhaba cihaz yeni elime gecti sormak istedigim bikaç soru var

1- elle girdigim hiç bir kanalı bulmuyor mesela show tv hd yeni frekans giriyorum hiç kanal bulunmuyor.

Show turk var show tv sd bile yok.

2- elle kanal girişi yapamıyorum, kör arama kanal bulmuyor.

Tek kanal bulabildigim yer otomatik arama

3- fec secimini bulamadım.

Arkadaslar bi olayı anlatırsanız sevinirim.

Eski büyük tip next 2000 vardı bukadar sorun yaşamamıştım.

Delirtti alet beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m5

Merhaba cihaz yeni elime gecti sormak istedigim bikaç soru var

1- elle girdigim hiç bir kanalı bulmuyor mesela show tv hd yeni frekans giriyorum hiç kanal bulunmuyor.

Show turk var show tv sd bile yok.

2- elle kanal girişi yapamıyorum, kör arama kanal bulmuyor.

Tek kanal bulabildigim yer otomatik arama

3- fec secimini bulamadım.

Arkadaslar bi olayı anlatırsanız sevinirim.

Eski büyük tip next 2000 vardı bukadar sorun yaşamamıştım.

Delirtti alet beni

TÜRKSAT 4A ŞEBEKE TARAMA FREKANSLARI :

- 12380 V 27500 3/4 ( BATI )

- 11747 H 27500 5/6 ( DO?U )

ŞEBEKE TARAMA AÇIK
    11747 H 27500 seçin OK ile devam edin. Bu TP otomatik kanal güncelleme TP sidir.

NIT ARAMA: AÇIK olsun.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.