Şimdi Ara

Next Minix HD Amigo ana konu ve teknik değerlendirmeler (en yeni bilgiler, birinci mesajdadır) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
19
Favori
68.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: --tamer--

Cihaza güncelleme ile Tkgs gelme ihtimali var mı?

ben 1 yıl önce next müşteri hizmetlerne sordum, tkgs gelmeyecek dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Next Minix HD Amigo Plus modelini almak istiyorum,modemim asus n17u iptv desteği var,bir kaç sorum olacaktı,bu ürünü aldığımda modemden ayar yapmam gerekecek mi alıcaya bağlı ethernet portu için ? Malum akn'den sonra hız 3mbps düşüyüor bu hd yayınları akıcı bir şekilde izleyebilirmiyim ?
  • son güncelleme hangi tarihtedir.
  • Arkadaşlar Next Minix HD Amigo ile TV yayını kaydediyorum ama önemli bir sorun yaşıyorum.

Herhangi bir yayını kayıt edip daha bilgisayara aktarıp baktığımda görüntüde zaman zaman 3-4 saniye görüntünün bozulup düzeldiğini görüyorum. Örneğin 2 saatlik bir şey kaydettim ve baktım 5. dakika da 1 saniye ses gidiyor ardından 3 saniye görüntü de bozulma ardından düzelme oluyor. 15 dakika sonra tekrar aynı olay olduğunu görüyorum.

16 GB olan USB belleğin hızı düşüktür diyerek 32 GB olan ama daha hızlı yazma ve okuma hızına sahip bellek aldım ve dün 40 dakikalık kayıt aldım onda da 15 dakika da aynısını yaptı. Yazılımsal bir sorun gibi geldi.

Bu konuda ne yapılabilir. Seyrettiğim bir programı arşiv yapıyorum ve o sebeple uydudan kayıt alıyorum ve bu sorun cidden hoşuma gitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Daha önce izlediğim beinsportu filan izleyemiyorum invalid date diyor bu bir tek bende mi böyle

Bu sorunu aşan oldu mu yahu? Tüm sezon şampiyonlar ligi izleyemedik

• quote:

quote:

Daha önce izlediğim beinsportu filan izleyemiyorum invalid date diyor bu bir tek bende mi böyle

Bu sorunu aşan oldu mu yahu? Tüm sezon şampiyonlar ligi izleyemedik

Benimde ayni destegini cekti saniyorum next.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaga55

son güncelleme hangi tarihtedir.

Yazılımlar
    23.12.2015 - Next_MinixHD_Amigo_Dec_9_2015 TEST YAZILIMI (2453 defa indirildi)
    23.10.2015 - Next Minix HD Amigo_HD_23102015 Yazılımı (2167 defa indirildi)
    04.07.2015 - Next Minix HD Amigo 20150702 Yazılımı (3671 defa indirildi)
    20.05.2015 - Next Minix HD Amigo 18052015 Yazılımı (2349 defa indirildi)
    06.05.2015 - Next_MinixHD_Amigo_04052015 YAZILIMI (1234 defa indirildi)
    23.12.2014 - Next Minix HD Amigo 19.12.2014 Yazılımı (2957 defa indirildi)
    11.12.2014 - Next Minix HD Amigo 10.12.2014 Yazılımı (1590 defa indirildi)
    24.07.2014 - Next Minix HD Amigo 24.07.2014 Yazılımı (2119 defa indirildi)
    22.09.2014 - Turksat 4A Kanal Listesi (2456 defa indirildi)
    18.06.2014 - Next_Minix HD Amigo Boot Mod YAZILIMI (2397 defa indirildi)

• Sayın arkadaşlar, aranızda hd amigo plus kullanan var mı ? bu cihazı yeni aldım ,uydu cahili olarak işin içinden çıkamadım, bu cihaz yabancı kanalları gösteriyormuş, Ş olanları, bunu nasıl yapacağım bir türlü beceremedim.

İnternetten key vs güncelleme oluyormuş fakat, ftp server vs bilgilerini nereden bulucam bi yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler.

Birde ip tv vs şeyler hiç anlamıyorum yardımcı olucak var mı ?
  • arkadaşlar bu cihazda kanalları bilgisayarda düzenleyip atamayızmı cihaza
  • superspeeed S kullanıcısına yanıt
    Bu dediğini forumda yapanlar vardı diye hatırlıyorum hatta eski sayfalardakendileri bilgisayarda düzenleyip daha sonra link verip paylaşanlarda olmuştu.
  • Plus modeli bukadar mı kötü?Herkes cihazı yerin dibine sokmuş. Sadece iptv özelliği için cihaz arıyorum ve Redline ts2500 ile bunu arasında gidip geliyorum, kafa karıştı.
  • Next Minix HD Amigo çok memnunum sayılırım ama Full HD ve Full HD kayıt özelliği olan daha ucuz bir cihaz mı alsaydım diye düşünmüyor değilim çünkü binada yer alan uydu sadece Tüksatı çekiyor o sebeple kanal sayısı çok az.
  • Next Amigo için yeni yazılım geldi. Family Share özellği eklenmiş bu sayede tvdeki görüntüyü ağdan başka bir cihazla (pc/telefon) izlemek mümkün. Yotube ve film izleme bölümlerindeki sıkıntılar düzeltilmiş.

http://www.supersatforum.com/attachments/next-minix-next-hd-coolminix-plus-minix-cx-minix-hd/29261d1471562201-next-minix-hd-amigo-18082016-yazilimi-next_minixhd_amigo_18082016zip

• --tamer-- - kullanıcısına yanıt
    Ben başka siteden indirdim. Bir çok yeni kanal da eklenmiş ama bizim apartmanın çatısındaki çanak sadece Türksat uydusunu gördüğü için o kanallarına çoğu bende açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --tamer--

Next Amigo için yeni yazılım geldi. Family Share özellği eklenmiş bu sayede tvdeki görüntüyü ağdan başka bir cihazla (pc/telefon) izlemek mümkün. Yotube ve film izleme bölümlerindeki sıkıntılar düzeltilmiş.

http://www.supersatforum.com/attachments/next-minix-next-hd-coolminix-plus-minix-cx-minix-hd/29261d1471562201-next-minix-hd-amigo-18082016-yazilimi-next_minixhd_amigo_18082016zip

bilgi için teşekkürler bende amigo plus var bu yazılım onada olurmu yada amigo plus için bi ghelişme varmı

• fabrika ayarlarına getirin.
    usb işini halledebilirseniz,son yazılım altta
    TIKLA
  • son yazılıma cihaz uydudan erişemiyormuş.
  • Son yazılımdan sonra bir gariplik başladı benim cihazda. Gecen gün uydu taraması yapayım dedim yapmıyor. Uyduya erişilemiyor gibi bir durum söz konusu. Kanallar sorunsuz çalışıyor ama tarama yapmak isteyince böyle bir hata veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.