Şimdi Ara

NEW VOLVO XC60 2018 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
8.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teslimatlar başladımı arkadaşlar varmı bilgisi olan
  • 4 yıldır 2012 model xc60 kullanıyorum ve bu aracı dört gözle bekliyordum beklediğimden güzel bir araç olmuş Volvo zirve yaptı bu araç ile tabi satış konusunda sanmıyorum ki kolay satılsın😖

Bu hafta 425 bin fiyat aldım tüm indirimler ile kafam karıştı acaba şartları zorlayıp xc60 mı yoksa 2 yıllık xc90 almak mı mantıklı.Her ne olursa olsun başka marka düşünmem yeterki Volvo olsun 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xc60 II. Gerçekten güzel olmuş.. ülkemizde ki mtv ve ötv oranlarıyla alınır mı? Alınmaz, bu durum volvoya has değil, tüm diğer arabalarda geçerli.. vergi yükü altında alım gücümüz çok zayıfladı..

• Dün bende bu aracı test ettim. Kullandığım araç siyah renk innscription paket ve bazı extraları vardı. Bowers vilkins zaten ayrı bir dünya. Aracı 150 km hıza kadar hızlandırdım ve kabin içi çok sessizdi. Süspansiyon 20" jantlara rağmen adeta yolu ütülüyor gibiydi. Havalı süspansiyonu muhteşem olmuş. Yalnız fiyatları kol gösteriyor. Bilemiyorum herşeyi paketlere yaslamışlar. Benim sınırım olan 400k ya daha farklı markalarda daha dolu araç alınabiliyor. Ne yapsam bilemedim. Pazartesi aracıma fiyat çalışması yapıp, 400 seviyelerinde bir donanıma sahip araç teklif edilecek. Araç içeriğine bakıp karar veririm. Yalnız dediğim gibi diğer markalarda alternatifler çok. Bakalım, gelişmeleri yazarım

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende sizinle aynı durumda kaldım 400 bin tl ye maalesef araç oluşturmak çok zor boş olduktan sonra anlamı olmuyor en düşük 425 bin gerekli ki bu arada yeni zam geldiyse bilgim yok tabi.
    Bu fiyat bandında başka markalarda ben çok secenek bulamadım en makul ikinci el xc 60 ları beklemek yada xc90 düşünmek olabilir.
  • dtseko D kullanıcısına yanıt
    İkinci elde çok çok fazla seçenek var, 20k kilometre altı bayağı araç var. Ben mercedes glc ile arasında kaldım diyebilirim. Donanımlı bir glc (benzinli) 350k fiyatlara alınabiliyor. Çok km yapmadığım için yakıt önceliğim yok. Ama volvonun sürüşü ve kabin konforu gerçekten Harika olmuş.

• Açıkcası şimdiye kadar volvodan o kadar memnun kaldım ki kullanmadığım bir markaya geçmeye cesaret edemedim,en azından tüm detaylarıyla aracı tanımak alırken çok önemli,GLC özellikleri olarak çok dolu gelmedi onun için düşünmedim,discovery sport donanım olarak daha dolu epey kararsız bıraksa da beni iç dizayn çok demode geldiği için 400 bin veremedim.Şu anda ikinci el xc90 almaya karar verdim diyebilirim.
  • Bugün bende teste çıktım.. araç güzel, direksyon çok hafif ve bmw de ki gibi anında tepki verir hale gelmiş... keyifli bir tercih için 450.000 tl gözden çıkarılmalı.. yarım milyonluk bir durumda yok ortada.. bu paralara istenilen her araba alınır 2. Elde.. bu durumda neden xc60? Araba fiyatları çok yüksek.. arabanın fiyatı 140.000 tl geriye kalan fark olduğu gibi VERGİ!!! Bu sistemle araba alınmaz malesef..

• ilave olarak yakıt tüketim ortalaması 10.6 gösteriyordu, bu değer oldukça yüksek geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: dtseko

Açıkcası şimdiye kadar volvodan o kadar memnun kaldım ki kullanmadığım bir markaya geçmeye cesaret edemedim,en azından tüm detaylarıyla aracı tanımak alırken çok önemli,GLC özellikleri olarak çok dolu gelmedi onun için düşünmedim,discovery sport donanım olarak daha dolu epey kararsız bıraksa da beni iç dizayn çok demode geldiği için 400 bin veremedim.Şu anda ikinci el xc90 almaya karar verdim diyebilirim.

Daha mantıklı hocam. 1-2 yaşında XC90 bulursanız çok daha mantıklı zira hükümet vergiyi dayamış durumda. Birkaç yıl öncesinin sıfır XC90 fiyatına sıfır XC60 almayı içime sindiremem.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum size Onur bey bu sebeple dün itibariyle 2016 Xc90 almış bulunmaktayım,çok da doğru yaptığımı düşünüyorum araç gerçekten parasının hakkını veriyor fazlasıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtseko

Aynen katılıyorum size Onur bey bu sebeple dün itibariyle 2016 Xc90 almış bulunmaktayım,çok da doğru yaptığımı düşünüyorum araç gerçekten parasının hakkını veriyor fazlasıyla.

Güle güle kullanın hocam inşallah kazasız belasız. Herkesin sahip olmak isteyeceği ve SUV sınıfında bence en doğru seçim diyebilirim. Saygılar.

• Ekim ayı xc60 satış adedi 5 gözüküyor.. anlaşılan insanımız bu paralara çıkacaksam xc90 alırım diyor.. sanki çok satıyor gibi bu hafta %3 zam yapıldı.. kaynak: odd

• Bir volvo sever forum takipçisinin özelden bilgilendirmesi üzerine, son yaptığım yorumun yalnış olduğunu farkederek düzeltme ihtiyacı gördüm.. Odd rapolarında ki 5 adet gözüken satış sayısı eski kasa XC60 a ait.. yeni kasanın satış adedi 43 gözüküyor.. bu güzel bir gelişme XC60 II, ilk ay satışları fena değil..

• tuketimi cok yuksek ,sıkısık trafik 10 lt altına dusmez..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.