Şimdi Ara

NEW VOLVO XC60 2018

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
8.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NEW VOLVO  XC60  2018NEW VOLVO  XC60  2018NEW VOLVO  XC60  2018NEW VOLVO  XC60  2018

Şuanki kasa da çok güzel ama bu ayrı bir güzellikte olmuş.Tam bir yeni nesil suv. Dizel 2000cc D5 245 hp. Sanırım awd (4çeker).

Detaylar yabancı sitelerde de var..

Yorumlarınızı merak ettiğim için böyle bir başlık açtım..

Herkese iyi forumlar..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 7 Mart 2017; 16:37:28 >
  • Segmentinin en iyisi. Efsane olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok begendim.

D5 modeller dört çeker ama yine 2lt olan D4 modeller ise önden çeker. Şu an 2lt 4 silindirli XC90'dan aşina olduğumuz motorlar bulunsa da ilerleyen dönemde T4 yada T3 adında 1.5 3 silindir motor KESİNLİKLE ÜRETİLECEK. Muhtemelen önden çeker olacak. O geldiğinde fiyatını şişirirler o yüzden ilk satışa sunulduğunda bir D5 almak gerek. Tahminim 350bin TL'yi bulur...
  • Evet. Ben de fiyatını hesapladım yaklaşık 335 bin tl gibi bir meblağ olacak . Çok pahalı yaa. Biz gerçekten para kazanamıyoruz ve bir değeri de Yok paranın. İlla bu araç olsun demiyorum ama insan özeniyor işte :) Vergilerden hayat standartlarımızı düşürdük :)

• Müthiş bir alet olmuş bana xc90 büyük geliyordu bu tam ideal olmuş. Olurda tam elektrikli bir motor gelirse (%3-15 ötv) ancak türkiyede yurtdışındakine daha yakın bir fiyata alabiliriz yoksa fazladan (%110) ötv vermek bana mantıklı gelmiyor...

• Şu an
    2017 eski kasa advence
    xenium paket veriyorlar.Epeyce dolu bir araç 235 e kadar veriliyor...
    Kafa karışmıyor değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Şu an
    2017 eski kasa advence
    xenium paket veriyorlar.Epeyce dolu bir araç 235 e kadar veriliyor...
    Kafa karışmıyor değil...

2017 eski kasa advence nasıl oluyor anlamadım ??

ve 235.000tl mi ?
  • NEW VOLVO  XC60  2018NEW VOLVO  XC60  2018

Bunların ikiside 2017 .Ancak biri eski birisi yeni kasa.Yeni kasalar agustos tan itibaren gelecek.Muhtemel fiyatlar 320 ler den başlayacaktır....
    İlkinde ise şu an kampanya başladı.
    235 ler seviyesinde Advance+Xenium paketli veriliyor...

• certac C kullanıcısına yanıt
    İşteyim de kafa gitti bi an . Doğru diyorsun. Advance liste fiyatında 285.000 görünüyor. İyi indirim oluyor da benim aklıma tek takılan D4'ler neden 4 çeker değil. Yeni xc60 sanırım 2000cc D5 AWD ile gelecek ..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zingfth -- 21 Mart 2017; 10:22:44 >
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Yok ilk başta D4(190hp)-D5(215hp) ve 4 çeker gelecek.Sonra iki çeker geleceği bilgisi var yabancı sitelerde...
    Benim tercihim daha önce 4 çeker kullanmış birisi olarak iki çekerdir.Şehir içi kullanımı benim gibi yoğun olan kişiler boşuna almamalı,
    4 çeker ekstra tük ekstra yakıt ve ekstra hantallık getirir sadece.
    Vallahi ikinci ellere bakıyorum 2 haftadır.Son bir hafta da ne olduysa ikinci ellere 10 bin lira koydular.Zaten satanlar genelde galerici yada filolardan düşen Otokoç araçları....
    Nerede ise 210 lar civarında seyrediyorlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 21 Mart 2017; 12:57:48 >
  • bayağı iddialı.. 320 bin çokmuş...
  • Dört gözle bekliyorum gelmesini ama eğer önce sadece 4x4'ler gelecekse, bir süre daha beklemek gerekecek sanırım.
    S60'ı takasta kullanıp bir XC60 almayı düşünüyorum. Rengini de seçtim, metalik koyu mavi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt testleri düşmeye başladı.Görünen o ki 300kg a yakın 4x4 ağırlığından dolayı aracın yakıtı 9.5 lar seviyesinde.
    1-1,5 aene içerisinde sanırım 2 çekeri gelecektir....
    Dağa tırmanma gibi bir derdim olmadığından 2 yıl bekler 2 çekerini alırım....
    1 ay önce satın aldığım 2017 eski kasa ortalaması şu an 7.7 seviyelerinde....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 28 Mayıs 2017; 22:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the viper

bayağı iddialı.. 320 bin çokmuş...

Hocam paranın değeri mi kaldı Allah aşkına . Golf highline 1.6tdı 1 Haziran'da 134.000 tl .Şuan 123.000 tl. Xc60 a o fiyat çok normal .

• quote:

Orijinalden alıntı: certac

Yakıt testleri düşmeye başladı.Görünen o ki 300kg a yakın 4x4 ağırlığından dolayı aracın yakıtı 9.5 lar seviyesinde.
    1-1,5 aene içerisinde sanırım 2 çekeri gelecektir....
    Dağa tırmanma gibi bir derdim olmadığından 2 yıl bekler 2 çekerini alırım....
    1 ay önce satın aldığım 2017 eski kasa ortalaması şu an 7.7 seviyelerinde....

9,5 da çok değil .2.0 dizel arabalar ort 8 civarı yakıyor zaten . Xc60 da biraz büyük oldugu için 1,5-2 lt fazla yakması normal. . Tabiki hafifleyince ve 2 çeker olunca 9,5 lt 8 lere kadar geriler . 300 kg ağırlık çok ciddi bi ağırlık .

• Volvon'nun XC90 ile başlayıp S90 ile devam eden iç mekan tasarımını gerçekten çok seviyorum. Çok ferah ve güzel duruyor. XC60'a binmediğim için bir şey söyleyemem ancak 8-9 yıl önce kullandığımız 2005 model Honda CRV bile gerçekten çok konforluydu. Yerden yüksek araçları ayrı seviyorum. Şu an B7 kasa Passat kullanıyoruz ancak eski CRV'miz ile kıyaslarsam arada fark yok denecek kadar az, hatta ve hatta CRV konfor olarak bir tık önde diyebilirim. Yaşım 24 oldu. Bu araç çıkıp 4-5 yaşlarına geldiği vakit belki de 2. el olarak sahip olma şansını yakalayabilirim.

Sonuç olarak güçlü, yerden yüksek, (tahminimce) gayet konforlu ve kaliteli bir araç olacak. Param olsa ne Mercedes E, ne BMW 5, ne başka bir sedan. Muhtemelen SUV ve yine muhtemelen XC60 ilk tercihlerimden biri olurdu.
  • Erotomaniac kullanıcısına yanıt
    xc60 orta segment suv sınıfında sanırım 2015/2016 yılı Avrupanın en çok satılan modeli.
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Sanırım D segmenti ben XC60'ı E, XC90'ı F diye biliyordum.
  • NEW VOLVO  XC60  2018
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.