Şimdi Ara

NEW VOLVO XC60 2018 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
8.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler paylaşım için, Sabri Bey, forumdan tanıdığımız ssozen midir?
  • Çok hoşuma giden yeni reklamını buraya koyalım.
    https://www.youtube.com/watch?v=pjQt2lEZIXg

Yeni XC60 Türkiye fiyatları açıklanmış. Momentum 350.000 TL Inscription 386.930 TL R-Design 383.460 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 12 Haziran 2017; 0:30:15 >
  • tayfun000 kullanıcısına yanıt
    Uff, en azından bir süre tanıtım için 290 civarı bir rakam ile piyasaya çıksın diye çok bekledim ama 350 ile geldi :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar artık yetti yahu ne vergiymiş kahretsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muazzam gerçekten
  • 1.6 motor seçeneği ile gelecek mi bir bilgisi olan var mı ?

• Kimse yazmamış
    Yenİ XC60 D4 AWD R-Design 153.000~ TL vergisiz, 383.000~ TL vergili / 230.000 TL Vergi
  • messi49 M kullanıcısına yanıt
    ben geleceğini sanmıyorum. gelirse de ford motoruyla gelir.
  • Aşırı arttı fiyatlar ya. Ötv'si, Kdv'si, Ötv'nin Kdv'si yeter ya. Neyse bize de seneye çıkacak olan XC 40 1.5 T3 R-Desing yolu görünüyor. Gerçi onun da fiyatı 200 bin TL den düşük olmaz

• Hem paranın değeri yok hem de vergi üstüne vergi, eriyip bittik. Bir ömür boyunca kazanıp bir ev almak iyi bir araba almak hayal oldu. Siyasi kararlar alacağım :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 17:52:53 >
  • Evetttt sonunda konfigürasyona yeni XC60 R-Design modeli ile alınmış.Ancak 400 ün üzerine çıkmış aracın fiyatı.....
  • Şu anda kullandığım 2012 model xc60 aracımı satıp yeni kasa hayalim vardı tam hayal oldu :(,
    Gördüğüm kadarıyla yeni kasayı farklı yapan tüm özellikler ağırlıklı olarak ekstra alıma girmiş,bu arada inscription paket daha sonramı gelecek bilgisi olan varmı?
  • Vallahi bende 320'ler sev,yes,nde olur diyorudm.Giriş 340 oldu.Şu an tek seçenek sanırım R-Design ve o da cam tavanı ekleyince hemen 407 e geliyor :)
    320tl benim üst sınırımdı .İmkansız bu fiyatlara nerede ise X5 e yaklaşmış:)
  • Dün arabayı gördüm ve inceledim, araç s90 ile aynı iç mekana sahip, eski xc60 dan daha alımlı ancak daha alçak olduğu net hissediliyor.. boyutları xc90 a göre daha makul geldi, xc90 oldukça büyük duruyor.. gördüğüm araba inscripton paket di.. test aracı henüz gelmediğinden kullanamadım.. ancak 473.000 tl lik fiyat etiketi vardı, bu fiyatla kim neden alsın? Üstelik d4 motor.. d5 olsa alınır mı? Yine alınmaz.. verilen servet karşılığını edecek bir durumu kesinlikle yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aracı bugün gidip yerinde inceledim.İncelediğim araç inscripton dı ve baya doluydu.Havalı süspansiyon sanal gösterge kahverengi havalandırmalı ve ısıtmalı deri koltuklar arka için klima falan baya dolu bi araç ve fiyatı da 457 000 di.Öncelikle çok pahalı diyebilirim .Arkadaş bu ne pahalılıktır hayal oldu benim için bu araba.Volvo satış fiyatı olarak 150 000 civarı bi fiyat biçmiş bu araca geri kalanıda vergi.
    Gelelim araç hakkındaki görüşlerime .Araca gerçekten aşık oldum.Gerek iç gerek dış görünüm muhteşem.Dıştan çok agresif ve sportif gözüküyor muhteşem tek kelimeyle tabi bu göreceli bi olay herkez beyenmeyebilir ben hayran kaldım içim eridi.XC90 a göre çok daha sportif görünüyo .İnscripton da standart gelen siyah kollu cantlar muhteşem olmuş.Araç rengi buz mavisi gibi bişydi ve süper duruyodu.Arka egzoz lar çok hoş.Hele air süspansiyon sistemi muhteşem bişey araç yerden baya yukseliyor offroad modunda.İç kısım da yeterince geniş ve ferah Panoromik cam tavan harika.Malzeme kalitesi muhteşem , koltuklar full elektirikli ve çok rahat , elektrikli baldır desteği bel desteği ve masaj fonksiyonu vardı.Ortada ki ekran bildiğiniz ipad buyuklüğünde ve hassasiyetinde.Hayalet gösterge vardı araçta ve oda muhteşem.Araçta kusur bulmak gerçekten zor.Bunlara rağmen araç çok pahalı.Satıcı volvo türkiye ye gelecek yeni xc60 da navigosyanu zorunlu tuttu dedi çıkartılamıyor o yüzden dedi bana.Satış elemanıyla kendime göre bir araç oluşturduk ve fiyatı 415 000 çıkardı.Gerçekten çok buyuk bir para ve bunu 200 kusur binini peşin aldıklarını kanun nedeniyle geri kalan kısmınada kredi verildiğini söyledi .Ayrıca pazartesinden itibaren %5 civarında ( yaklaşık 20-25 bin tl) zam beklediklerini söyledi.Sonuç olarak şu an için araç hayal oldu benim için Aklım araçta kaldı napalım bekliyecez artık

• Neyse ben 3 ay önce eski kasa sıfır advance+xenium aldım.Mutluyum.Zarar edeceğimi dedüşünmediğimden bu araca en az 1-1,5 yıl bineceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

NEW VOLVO  XC60  2018

Bizim forumu unuttu Sabri bey.

• yeni xc60 ın D5 modelinin 0-100 değeri nedir?

• yasinozkan Y kullanıcısına yanıt
    7.2 sn.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.