Şimdi Ara

Neverwinter Xbox One ilk freetoplay konsol oyunu incelemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yanlış okumadınız Free To Play MMORPG olan ilk konsol oyunu Neverwinter oynuyorum. Çok güzel bir biçimde konsola uyarlamışlar. Aşağıda güzel bir de incelemesini buldum ücretiszoynamak isteyenler bir göz gezdirmeli...

Neverwinter Xbox One Türkçe inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedommaker -- 9 Nisan 2015; 11:05:11 >

• Kaynak için çok teşekkürler, oldukça açıklayıcı bir içerik olmuş.

Oyunun forumda bir ana konu tarzında konusu yok. Forumdaki oyuncular tarafından fazla ilgi görmedi sanırım. Halbuki oldukça fazla detay ve grafiksel güzellik var oyunda.

Yaklaşık 30 saate yakın bir oynayış sürem var. Levelim 33, human great weaponcısıyım.

Sürekli quest yapıyorum. Bazı dungeonlara 5 kişilik party şeklinde girmek gerekiyor. Beraber oynamak isterseniz, gamertagım imzada yazılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar yarım kalmış oyun varken sürekli bunu oynuyorum. Yalnız yakın zamanda para harcayacak bana. Başlarda pek lazım değil ama ilerledikçe sıkıntı çıkarıyor.

• Dün birkaç saat denedim fena değil gibi, ilerisi için para harcatırmı bilemem
    Witcher 3 gelene kadar takılırım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Kaynak için çok teşekkürler, oldukça açıklayıcı bir içerik olmuş.

Oyunun forumda bir ana konu tarzında konusu yok. Forumdaki oyuncular tarafından fazla ilgi görmedi sanırım. Halbuki oldukça fazla detay ve grafiksel güzellik var oyunda.

Yaklaşık 30 saate yakın bir oynayış sürem var. Levelim 33, human great weaponcısıyım.

Sürekli quest yapıyorum. Bazı dungeonlara 5 kişilik party şeklinde girmek gerekiyor. Beraber oynamak isterseniz, gamertagım imzada yazılı.

Tamam hocam eklerim akşama ama benim LVL henüz 23 Half-Orc Great Weaponcusuyum bende :)

• Asil bomba smite ta xbox one a gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Asil bomba smite ta xbox one a gelecek.

Smite'ı ben de bekliyorum bakalım. Bu arada Neverwinter'ın PvP'si Dota'yı aratmıyor arkadaşlar bilginiz olsun :) 5'e 5 giriyorsunuz.
  • Bu arada oyunda cleric sayısı az haliyle aranan kan oluyor. Özellikle dungeon, skirmish gibi gruplu oyunlarda hiç sıra beklemeden direk giriyorsunuz. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi sadece healer olarak oynamaniza gerek yok. Sağlam dps yapmaniz mümkün. Ozellikle alan etkili büyüler çok ise yarıyor

• oyunu bende oynuyorum 42.seviyeye kadar çıkardım Warlock'ı...oyun verdiğiniz vaktin karşılığını genelde para ile istediğinden uzun süre oynamam, 60 yapıp bırakırım oyunu...sevindiğim nokta ise MMORPG tarzı oyunların artık Xbox'a gelmesi ve kontroller açısından gerçekten iyi iş çıkarılması, her ne kadar umudum olmasada WoW'ın gelmesini çok isterdim konsola özel bir versiyonla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

oyunu bende oynuyorum 42.seviyeye kadar çıkardım Warlock'ı...oyun verdiğiniz vaktin karşılığını genelde para ile istediğinden uzun süre oynamam, 60 yapıp bırakırım oyunu...sevindiğim nokta ise MMORPG tarzı oyunların artık Xbox'a gelmesi ve kontroller açısından gerçekten iyi iş çıkarılması, her ne kadar umudum olmasada WoW'ın gelmesini çok isterdim konsola özel bir versiyonla....

Yine de kısayol sayısı çok az oyunda bana yetmiyor açıkçası değiştirmek de zaman alıyor. Gamepadin en sıkıntılı olduğu oyunlar bu tarz oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

quote:

oyunu bende oynuyorum 42.seviyeye kadar çıkardım Warlock'ı...oyun verdiğiniz vaktin karşılığını genelde para ile istediğinden uzun süre oynamam, 60 yapıp bırakırım oyunu...sevindiğim nokta ise MMORPG tarzı oyunların artık Xbox'a gelmesi ve kontroller açısından gerçekten iyi iş çıkarılması, her ne kadar umudum olmasada WoW'ın gelmesini çok isterdim konsola özel bir versiyonla....

Yine de kısayol sayısı çok az oyunda bana yetmiyor açıkçası değiştirmek de zaman alıyor. Gamepadin en sıkıntılı olduğu oyunlar bu tarz oyunlar.

Bana yeterli geldi. Diablo'da da gayet rahattı oynaması. Zaten gamepad'in sınırlı sayıdaki düğmesiyle bence gayet iyi bir iş çıkarmışlar. LB ile açılan diğer tuşlar çok iyi iş görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: freedommaker

quote:

quote:

Bana yeterli geldi. Diablo'da da gayet rahattı oynaması. Zaten gamepad'in sınırlı sayıdaki düğmesiyle bence gayet iyi bir iş çıkarmışlar. LB ile açılan diğer tuşlar çok iyi iş görüyor :)

Aslında pot kısayolu bana fazla geldi 3 yerine 2 yapıp alt tuşla da alternatif kısayollar çıksa iyi olurdu. Tabi PC de nasıl işliyor bilmiyorum. Ama rahip olarak 2 tane hasar büyüsü kullanabilmek az geliyor.

Edit: sanırsam PC versiyonu da aynı, dragon age gibi sınırlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pazer89 -- 9 Nisan 2015; 17:33:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında pot kısayolu bana fazla geldi 3 yerine 2 yapıp alt tuşla da alternatif kısayollar çıksa iyi olurdu. Tabi PC de nasıl işliyor bilmiyorum. Ama rahip olarak 2 tane hasar büyüsü kullanabilmek az geliyor.

Edit: sanırsam PC versiyonu da aynı, dragon age gibi sınırlı

Dragon Agein en zayıf kısmı online'ıydı. Sırf yapmak için yapmışlar. O grafiklerle Neverwinter olsaydı tadından yenmezdi. Ne yazık ki Witcher 3'te de online desteği yok. Yani benim aradığım hemen herşey Neverwinterda toplanmış heralde.

• Bilmeyenler olabilir oyun Türkçe.
  • freedommaker kullanıcısına yanıt
    Yok ben kısayol olayını kastetmiştim:-) SSlerden gördüğüm kadarıyla Pcdeki nwn de xbox gibi kısayol açısından. DAI zaten şahsi fikrimce sadece single bir oyun multi kısmı zaten laf olsun diye konmuş gibi

• İlk f2p konsol oyunu değil yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

İlk f2p konsol oyunu değil yalnız.

Aslında ilk Free to Play MMORPG demek daha doğru olurdu sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Kaynak için çok teşekkürler, oldukça açıklayıcı bir içerik olmuş.

Tamam hocam eklerim akşama ama benim LVL henüz 23 Half-Orc Great Weaponcusuyum bende :)

LEVEL 16 Orc Great Weapon. Ama pişman oldum bu sınıfı açtığıma. Oyundaki en mal ve amele sınıf

sıfırdan karakter açıcam. evil magic birşey.

bosssalazar: nickname

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsuma -- 10 Nisan 2015; 10:01:20 >

• Bu oyun order and chaos online ın konsola atılmış şekli mi?

• ooo türkçe olması iyi. bu nesilde türkçe oyunlar artar bence. ps cilerin "bizim türkçe oyunlarımız var" da ellerinden gidince birtek 1080p kalıcak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.