Şimdi Ara

Neverwinter Xbox One ilk freetoplay konsol oyunu incelemesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MetalWave

ooo türkçe olması iyi. bu nesilde türkçe oyunlar artar bence. ps cilerin "bizim türkçe oyunlarımız var" da ellerinden gidince birtek 1080p kalıcak.

O 1o80P olayı da çok sinir bozucu geliyor bana. Bütün pyunlar 900p çıkıyor artık. The Witcher 3 desen yine aynı.
  • Oyunu bir Turlu bulamiyorum Live'da indirecegim. Hatta baska Free 2 Play oyunlari varsa onlari da bir turlu bulamiyorum. Oyun butun store'larda ucretsiz mi yoksa Amerika, Ingiltere filan mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Oyunu bir Turlu bulamiyorum Live'da indirecegim. Hatta baska Free 2 Play oyunlari varsa onlari da bir turlu bulamiyorum. Oyun butun store'larda ucretsiz mi yoksa Amerika, Ingiltere filan mi arkadaslar?

Hocam her store dan alabilirsiniz. Hatta Türkçe dil desteği bile mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Oyunu bir Turlu bulamiyorum Live'da indirecegim. Hatta baska Free 2 Play oyunlari varsa onlari da bir turlu bulamiyorum. Oyun butun store'larda ucretsiz mi yoksa Amerika, Ingiltere filan mi arkadaslar?

Hocam her store dan alabilirsiniz. Hatta Türkçe dil desteği bile mevcut.

bir daha bakarim hocam. never , neverwinter , free to play vs. aradim hicbir sey bulamadim.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    options da aradım dil seçeneklerini göremedim, konsolu tr yapmak mı gerekiyor tr dil desteği için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

options da aradım dil seçeneklerini göremedim, konsolu tr yapmak mı gerekiyor tr dil desteği için?

Ben hiç indirmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Ama dil seçeneği vardır, diye tahmin ediyorum ayarlada falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 26 Nisan 2015; 11:55:41 >
  • quote:

Şayet konsolu ayarlardan Türkçe'ye çevirirseniz oyun otomatik Türkçe açılacak zaten
  • dün 29 lvlden 45 lvle kadar kastım 60 olduktan sonra ne oluyor amacı nedir? yeni character açtığımızda ilk character deki kasadaki paralardan potlardan faydalanabiliyor muyuz?
  • quote:

dün 29 lvlden 45 lvle kadar kastım 60 olduktan sonra ne oluyor amacı nedir? yeni character açtığımızda ilk character deki kasadaki paralardan potlardan faydalanabiliyor muyuz?

Sağlam kasmissin hocam :)

• Ben level 17 dark elf geldim bıraktım. görevler falan sıktı. MMO nun sonu yok. sildim geçtim. live alt yapısı iyi. Oyun TR altyazı desteği var.
  • ben ilk okçu 2. olarak da büyük silahlı savaşçıyı 60 lvl kastım ilkini bir çırpıda kasmıştım 2.yi bilerek kastım yinede 34000 can 12000 giysi skoru olmasına rağmen( sadece offhand silahı mor değil haricindeki tüm itemlerim mor item set bonusları felan var gemleri de taktım en az 5. seviyeler) 60lvl zindan son canavarında bir türlü bitiremiyoruz zindan boyunca pot bile basmıyorum o derece sağlam olduğu halde üstelik böyle anlamadım gitti. bende günlük çarpışma ve pvplere girip 6000 astral diamonds alıyorum garanti veriyor zaten. ama bu zindan bosslarına bir el atmalılar daha ne olabilir ki resmen zindan bosuna kadar olan zorlukla bosun derecesi arasında dağlar var. Yapan nasıl yapıyor gerçekten bilmek isterdim:)
  • Ben daha lvl 20 cleric olarak uğraşıyorum :) iyi kasmissin valla :)

• Varmı bu oyunu oynamayan?

• Ben bu oyunu fark etmedim. Başlamak lazım. Raid ler nasıl. Kalabalık oluyor mu?
  • Arkadaşla başlayacağız bakalım.

• Oyunda xbox one üzerinden oynarken yükleme süreleri, lag sorunu vs var mıdır? Ben de indirmeyi düşünüyorum.
  • Oyun guzel, kalabalik serverler. Bazen az da olsa lag oluyor. Birvyerden sonra rutine sardi birakyim ben.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.