Şimdi Ara

Nette Trackmania Nations oynayan varmı?????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu oyun nette bedava veriliyor ve 1 haftadır oyundan kopamıyorum. Manyak zevkli bir araba yarışı oyunu. Sevenlere şiddetle tavsiye ederim. Oynayanların görüşlerini bekliyorum....

• arama yapsaydın daha önce açılmış konuları görebilirdin
  • ben ilk açılan track mania konusunu bulamadım arama da yaptım ama yok konu silindi mi noldu linki atabilir misiniz
  • Benim açtığım bir topic vardı orada bayağı kişi oyundan haberdar olmuştu. Ama nedense durup dururken koskoca topic yokoldu. Musakka arkadaşımıza durumu bildirdim fakat o da nasıl olduğuna anlam veremedi. Aslında topic yeterince kişiye ulaşmıştı sonuçta ve sanıyorum ki oyunu öğrenmekten mahrum kalan pek kişi kalmamıştı ama yine de içinde her yönden oldukça bilgi vardı. Topic bir şekilde geri getirilemezse, pm ile bana sorabilirsiniz, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
  • ben oynuyorum wooty4us tayım.nickim taylan...bu arada server 4-5 sayfalardan birinde......
  • ilk açan arkadaş konuyu bir daha açabilir mi ben şimdi açmayayım ayıp olmasın gerçekten çok ilgilisi var çok paylaşacağımız şey de var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.