Şimdi Ara

NETSPEED VE DONANIMHABER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netspeed de 21 Aralık'tan beri internet ya hiç yok ya bazı sitelere girmiyor ya kopuyor vs gibi sorunları biliyoruz.

Bununla ilgili, forumda "Netspeed iflas mı etti" başlıklı konuda herkes sorunlarının yazdı. Müş. hizm. telefonları açmıyor. Ekran görüntülerini attı herkes. Ben dahil.

Ancak görüyorum ki, forumdaki konu silinmiş?????

Ben taşıma talebi verdim. Bu işbilmezlerle daha fazla uğraşamam. Ancak forumdaki konu neden silindi. İnsanların sorunları bilmesi neden engelleniyor???????

• Ekleme yapayım haksızlık olmasın.

Şuan internet stabil. 10 dk. kadar önce düzeldi herşey.

Ancak 21 Aralık'tan beri, defalarca bu şekilde düzeldi. Bir daha olmayacak falan dediler. Sadece bir kaç saat sonra yine gitti her seferinde.

Yahu adamların tüm abonelerinde sorun var uzun zamandır. Hiç bir açıklamada bile yapmadılar. Üstüne bir de forumdaki konu silinmiş. Hayırdır.....????

Artık güvenmiyorum ve taşıyorum aboneliğimi. Ancak yine de haksızlık olmasın. Şuan çalışıyor internet....
  • Ben de an itibariyle turk.net'e taşıma yaptım , dediğiniz gibi az önce geldi internet ama bu kabul edilebilir bir durum değil

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

Ben de an itibariyle turk.net'e taşıma yaptım , dediğiniz gibi az önce geldi internet ama bu kabul edilebilir bir durum değil

Başka çare bırakmadı bize Netspeed.

Daha garip olansa, insanların derdini yazdığı konuyu kim, hangi saikle sildi??????

• Bu bölümün admin yetkisi olan kişiy bilen varsa mention atabilir mi lütfen kendisine.

Mantıklı bir cevabı varsa açıklasın neden Netspeed'i korumaya çalıştığını...!!!!
  • Zaten biliyorsunuz tek büyük başlık altında çoğu şeyi toplamanın amacı da aramalarda kolay kolay çıkmaması ve binlerce mesaj arasında insanların 1 ay önce yazdıkları sorunların, mesajların bile geride kalması yok olması. Donanımhabere özel değil hangi websitesi bunu yapiyorsa genel amaç bu. Kullanıcıdan çok firmayı koruma amaçlı oluyor. Çok az sayıda ayrı başlığa izin veriliyor.

• Anılan firmanın kesintileri dillere destan oldu artık.

Acaba kiralama ücretlerini mi ödemediler yoksa yıllık kira bedelinde mi anlaşamadılar?

• İlgili konu linki şu şekildeydi :

https://forum.donanimhaber.com/netspeed-iflas-mi-etti-10-gundur-internetim-yok-ulasmanin-mumkunati-yok-muhattap-yok-tel-acmiyorl--157661390

@Nat Alianovna

Hocam ilgili konu hangi sebeple silinmiş bizleri aydınlatır mısınız? Teşekkür ediyorum.   

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.