Şimdi Ara

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
41
Favori
64.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Başvurduk bakalım.

Bağlanması kaç gün sürer acaba? Ekip hemen yarın gelir mi?

Gaziantepdeyiz.

hayırlı olsun hocam hangi paketi tercih ettiniz acaba
  • Bende denizlideyim şu anda kablonet ile taahhütüm var. Kablonet zaten fiyatları saçmalamış durumda. Taahhütüm biter bitmez sizin çaybaşındaki adresinize geleceğim. Hattın desteklediği maksimum hız ne ise onu alırım o zaman. Hep böyle devam edin. Gerçekten oldukça kibar ve güzel bir iletişim. Bu forumdan yüzlerce kullanıcı kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Belkide bu hizmeti sağladığınız illerde foruma üye olan pek çok arkadaş sizin bu verdiğiniz hizmetten yararlanmak isteyecektir. Fiyat politikası her zaman bu şekilde devam etsin. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SquallTr S kullanıcısına yanıt
    Hız 8e mi sabitlendi hocam ?

• Denizliliyim hiç duymadım başarılar dilerim

ama bişeye takıldım ben amazon'un okunu niye kullandınız ? Haberi olmayana bişey ifade etmez belkide benim gözüm ilk ona takıldı

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

Denizliliyim hiç duymadım başarılar dilerim

ama bişeye takıldım ben amazon'un okunu niye kullandınız ? Haberi olmayana bişey ifade etmez belkide benim gözüm ilk ona takıldı

Merhaba,

Öncelikle dikkatinizden dolayı tebrik ederiz. Netspeed logosunda Ok simgesi ile noktadan noktaya hızlı ve kesintisiz internet hizmeti , turuncu renk ile maddi olmayan ama manevi zengin enerji, neşe ve heyecanı insanlara yansıtarak mutlu ve gülümseyen müşteri ifadesi hedeflenmiştir. Logoda bu ifadeyi yansıtmak için en uygun seçenek gülümseme tarzında bir ok ve turuncu renk kullanılması uygun görülmüş fakat kaçınılmaz tesadüfi bir benzerliğe sebep olmuştur. Dikkatle yakından bakıldığında aslında ok işaretinin aynı olmadığını sadece benzerlik olduğunu sizde görebilirsiniz. (Netspeed reklam ve tanıtım birimi)

Temennileriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netspeedtr -- 4 Mayıs 2017; 5:10:34 >

• bu işe bir türlü aklım almıyor arkadaş ?
    alt yapıyı kiralayan firma 2-3 katı daha fazla fiyat ile internet sağlıyor ama kiracısı çok ucuza satış yapabiliyor ?
  • Supermis ya adanayada gelse keske

• takip,eskişehire gelmesi dileğiyle
  • netspeedtr kullanıcısına yanıt
    Normalde fiber altyapı olan yerlerde altyapı kiminse ondan başkası satış yapamıyor diye biliyorum. Nasıl mümkün oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    Normalde hız ne olursa olsun fiber en az kayıpla ve en verimli şekilde o hızı almanızı sağlıyor. Bu soruyu sormamın sebebi kendilerinin fiber hattının mı olduğunu anlamaktı.

• Malatya'da hizmetiniz varsa şu 46 liralık tarifeden anında bağlayalım.

• guzel fiyatlar

isim needforspeedten logo amazondan mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Istanbula gelirseniz abone sayisinda patlama yasayabilirsiniz

• Başarılar dilerim, böyle firmaların sayısının ve hizmet verebildikleri alanların artması dileğiyle.
  • Niye Istanbulda yoksunuz anlamıyorum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

bu işe bir türlü aklım almıyor arkadaş ?
    alt yapıyı kiralayan firma 2-3 katı daha fazla fiyat ile internet sağlıyor ama kiracısı çok ucuza satış yapabiliyor ?

Benimde aklım almıyor

Ev sahibi, evi kendisi kiraya verse 1000 TL'den veriyor. Aynı kişinin evini emlakçı 500 TL'den kiraya veriyor gibi olmuş bu durum.

Nasıl oluyor bu.
  • Bu nasıl iştir daha ortaya yeni çıkmış bir firma 100 Mbps 200 GB AKN kotalı fiber interneti 58 TL ye verebiliyorken 100 Mbps 100 GB AKN kotalı interneti superonline 90 TL ye satıyor ???

Şemsiye öyle bir girmiş ki sapı bile içeride, yazık...
  • Adana ya gelecek misiniz?

• Ben denizlideyim ttnet adsl bağlatmadan önce yerel iss'leri araştırdım telefonla bilgi almaya çabaladım bana çok amatör gelmişti vazgeçtim. netspeed baya düzgün görünüyor taahhüt sürem bitince düşünebilirim.
  • Ordu'yu destekliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.