Şimdi Ara

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
41
Favori
64.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: netspeedtr

quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

taahhutsuz internet hizmetini 20 yıllık firma bile müşterilerine çeşitli aksaklıklarla verebiliyorken bu firmadan sorunsuz hizmet almayı düşünmek biraz hayal sanki

Merhaba kasvet-efza,

Netspeed olarak çeşitli illerde aktif sorunsuz bir şekilde abonelerimize zaten hizmet vermekteyiz. Netspeed İnternet A.Ş. 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelerine iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet göstermektedir.
    Netspeed markası altında müşterilerimize sorunsuz bir şekilde Fiber internet ve ADSL hizmetleri sağlamaktayız.
    Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşündüğünüz anda hizmeti hiç bir ceza veya sürpriz ödeme ile karşılaşmadan iptal edebilirsiniz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

bu sizin pazara olan bir lutfunuz degil bütün iss'ler yasa ile yetkilendirilmekte ve Btk tarafından denetime tabi olmakta bunu bir ayrıcalıkmış gibi yansıtmayın! Fazla soze gerek yok bu ülkede yıllardır bu işi yapan firmalarla çeşitli aksaklıklar yaşayabiliyorsak kim olduğu belli olmayan, hatta doğru dürüst bir web sitesi bile olmayan firmaya guvenip kaliteli hizmet almayı beklemek bence hala hayal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

taahhutsuz internet hizmetini 20 yıllık firma bile müşterilerine çeşitli aksaklıklarla verebiliyorken bu firmadan sorunsuz hizmet almayı düşünmek biraz hayal sanki

Merhaba kasvet-efza,

Netspeed olarak çeşitli illerde aktif sorunsuz bir şekilde abonelerimize zaten hizmet vermekteyiz. Netspeed İnternet A.Ş. 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelerine iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet göstermektedir.
    Netspeed markası altında müşterilerimize sorunsuz bir şekilde Fiber internet ve ADSL hizmetleri sağlamaktayız.
    Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşündüğünüz anda hizmeti hiç bir ceza veya sürpriz ödeme ile karşılaşmadan iptal edebilirsiniz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

bu sizin pazara olan bir lutfunuz degil bütün iss'ler yasa ile yetkilendirilmekte ve Btk tarafından denetime tabi olmakta bunu bir ayrıcalıkmış gibi yansıtmayın! Fazla soze gerek yok bu ülkede yıllardır bu işi yapan firmalarla çeşitli aksaklıklar yaşayabiliyorsak kim olduğu belli olmayan, hatta doğru dürüst bir web sitesi bile olmayan firmaya guvenip kaliteli hizmet almayı beklemek bence hala hayal.

Merhaba @kasvet-efza,

Web sitemiz amacına göre son derece kullanışlı olup abonelerimiz tarafından beğenilmektedir kısa bir zaman içerisinde değiştirmeyi düşünmediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Web sitemiz eğlence amaçlı bir webportal değil abonelik ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgilerin sunulduğu ve abonelerimizin online işlem merkezinden fatura ve kota takibi yapabildiği kurumsal bir web sitesidir. Eğlenceli web siteleri için link önerilerimiz mesajın sonunda verilmiştir.

BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetiminde hizmet veriyor olmamız sizlere bir lütuf değil elbette ancak kanunlara ve standartlara uygun hizmet vermek adına bir zorunluluktur.
    Firmamız üzerinden hizmet almadan fikir sahibi olmanız bizi çok üzdü. Bölgenizde hizmet vermeye başladığımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sizi anlıyor ilginize teşekkür ediyoruz.
    Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

Eğlenceli web siteleri için link önerileri:

1- Bildiğiniz uzaklaştıkça soğuk yakınlaştık sıcak dediğimiz oyununun internet versiyonu:

http://www.findtheinvisiblecow.com/

2- Sizi başka işe yaramaz internet sitelerine yönlendirmekten başka işe yaramayan bir internet sitesi:

http://www.theuselessweb.com/

3- Rastgele bastığınız tuşlarla anlamlı kodlar yazıyormuş gibi görüneceğiniz web sitesi:

http://hackertyper.com/

4- Farenizle bir kurtçuğu dans ettirebildiğiniz insanlığa katkısı çok yüksek web sitesi:

http://www.staggeringbeauty.com/

Kaynak: Onedio

Güya web siteniz çalışıyor da bana burda şekil yapıyorsunuz siz'li hitaplarla onedio linkleri atmalar, öm atıp seni anlıyoruz kendine iyi baklar falan. Ben dahil burda bir sürü insan amatorlugunuzden websitenizin yetersizliginden dem vurmuş. Bende diyorum ki daha düzgün bir web sitesi olmayan bir firma bana nasıl internet hizmeti verecek? Yıllardır hizmet veren firmalar da bile sürüyle aksaklık yasanabilirken. Verdiğiniz (güya) hizmetin ne sözleşmesi ne de formlari var link koymussunuz ama boş sayfa. Basinda biz koymussunuz ilkokul panosu gibi sizle alakalı bisey yok bos sayfa. Sitede kullanılan resimler başka sitelerde de görülebilen stok resimler. Bu kadar basit şeyleri bile beceremeyen bir firma internet mi sağlayacak bize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 30 Mayıs 2017; 17:52:2 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba kasvet-efza,

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

Merhaba @kasvet-efza,

Web sitemiz amacına göre son derece kullanışlı olup abonelerimiz tarafından beğenilmektedir kısa bir zaman içerisinde değiştirmeyi düşünmediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Web sitemiz eğlence amaçlı bir webportal değil abonelik ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgilerin sunulduğu ve abonelerimizin online işlem merkezinden fatura ve kota takibi yapabildiği kurumsal bir web sitesidir. Eğlenceli web siteleri için link önerilerimiz mesajın sonunda verilmiştir.

BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetiminde hizmet veriyor olmamız sizlere bir lütuf değil elbette ancak kanunlara ve standartlara uygun hizmet vermek adına bir zorunluluktur.
    Firmamız üzerinden hizmet almadan fikir sahibi olmanız bizi çok üzdü. Bölgenizde hizmet vermeye başladığımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sizi anlıyor ilginize teşekkür ediyoruz.
    Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

Eğlenceli web siteleri için link önerileri:

1- Bildiğiniz uzaklaştıkça soğuk yakınlaştık sıcak dediğimiz oyununun internet versiyonu:
    http://www.findtheinvisiblecow.com/

2- Sizi başka işe yaramaz internet sitelerine yönlendirmekten başka işe yaramayan bir internet sitesi:
    http://www.theuselessweb.com/

3- Rastgele bastığınız tuşlarla anlamlı kodlar yazıyormuş gibi görüneceğiniz web sitesi:
    http://hackertyper.com/

4- Farenizle bir kurtçuğu dans ettirebildiğiniz insanlığa katkısı çok yüksek web sitesi:
    http://www.staggeringbeauty.com/

Kaynak: Onedio

Güya web siteniz çalışıyor da bana burda şekil yapıyorsunuz siz'li hitaplarla onedio linkleri atmalar, öm atıp seni anlıyoruz kendine iyi baklar falan. Ben dahil burda bir sürü insan amatorlugunuzden websitenizin yetersizliginden dem vurmuş. Bende diyorum ki daha düzgün bir web sitesi olmayan bir firma bana nasıl internet hizmeti verecek? Yıllardır hizmet veren firmalar da bile sürüyle aksaklık yasanabilirken. Verdiğiniz (güya) hizmetin ne sözleşmesi ne de formlari var link koymussunuz ama boş sayfa. Basinda biz koymussunuz ilkokul panosu gibi sizle alakalı bisey yok bos sayfa. Sitede kullanılan resimler arak. Bu kadar basit şeyleri bile beceremeyen bir firma internet mi sağlayacak bize?

Merhaba kasvet-efza,

Web sitemizde kullanılan tüm görseller lisanslıdır. Sizden ricamız sürekli olarak firmamızı karalayıcı üslubunuzdan vazgeçmeniz hizmet almak istemiyorsanız web sitemizden uzak durmanızdır. Hizmet almadan verdiğimiz hizmetler hakkında yanıltıcı bilgi vermekten kullanılan görsellerin çalıntı olduğu Vb.. iftiralarla firmamızı kötülemeye neden devam ettiğinize bir anlam veremiyoruz ekte kullanılan görselin lisanslı olduğunu gösteren ekran görüntüsü mevcuttur. Firmamız hakkında hakaret ve iftira ve gerçeği yansıtmayan içerikler yayınlamaya devam etmeniz durumunda yasal yollara başvuracağımızı üzülerek bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• netspeedtr kullanıcısına yanıt
    ben firmanizi karalayici bir uslup içerisinde olmadim sizinle ilk diyalogumuzu baslatan mesajlara ve sonraki mesajlara bakın. siz sordugum soruları alayci uslubunuzla saptiriyorsunuz. bir onceki mesajda kullandigim arak ifadesini duzeltirim sakal ekimci de kullanmış baskasi da kullanmış madem ucretini odeyerek kullandiniz ama ayni mesajimda bulunan diger hususlara deginilmemis bile. Siz sorduğum sorulara düzgün açıklayıcı cevap verebilir misiniz alaycı uslubunuzdan vazgeçerek? yada neyse bana cevap vermeyin öm de atmayın insanlar görsün muhataplariniza olan davranışınızı.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Derdin ne senin?

İşine geliyorsa abone olur kullanırsın beğenmezsen yorum yaparsın işine gelmezse de boş yorum yapmaz sayfaya uğramazsın bir daha

Başkasının 70 liraya verdiği hizmeti 40 liraya veriliyor 70 lira verince alacağın hizmetin süper olacağının garantisi var mı? Kaldı ki taahhüt veriyorsun sıkıysa boz. Ön yargılı olmak yerine yapıcı eleştirilerde bulunun. Web sitesi kötüymüş sakallı adam başka sitede de varmış.

Ekleme: polatlıda hizmet vermenizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 30 Mayıs 2017; 18:2:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @kasvet-efza hacı senin başka derdin yokmu? ben bu firmadan internet kullanıyorum valla şimdiye kadar sorunsuz internet kullandığım tek firma diyebilirim. Sana ne lan adamın sakalından? başka firmalar Ronaldoyu oynatıp reklamlarda sana 80 tl dayadıklarında hoşunamı gidiyor. netspeed kardeş takma sen bunları biz seni çok seviyoruz.
    lan yoksa rakip firmanın bayisi falanmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Derdin ne senin?

İşine geliyorsa abone olur kullanırsın beğenmezsen yorum yaparsın işine gelmezse de boş yorum yapmaz sayfaya uğramazsın bir daha

Başkasının 70 liraya verdiği hizmeti 40 liraya veriliyor 70 lira verince alacağın hizmetin süper olacağının garantisi var mı? Kaldı ki taahhüt veriyorsun sıkıysa boz. Ön yargılı olmak yerine yapıcı eleştirilerde bulunun. Web sitesi kötüymüş sakallı adam başka sitede de varmış.

Ekleme: polatlıda hizmet vermenizi bekliyorum.

Merhaba jorge,

Olumlu görüşlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Ankara ili genelinde hizmet vermek 2017 yılı planlarımız dahilindedir. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • jorge kullanıcısına yanıt
    sen de kimsin ne bu tavrın herhangi bir diyalogumuz mu oldu seninle? bak bakalım konudaki onceki mesajlarıma bastan aşağı oku.

• YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    arkadaş ne sakalsever çıktınız siz ya önceki mesajlarıma bir bakın ben ne demişim firma yetkilisiyim diyen kullanici ne demiş sorularımı nasıl saptırmış. ayrica yorgan gitmis kavga bitmiş siz nerden turediniz bir anda ustte de biri kalkmış hesap soruyor

• Kaliteli hizmet ile alakalı bir kıstas koyacaksanız kullanıcı dönüşlerine bakmalısınız,
    ayrıca müşterilerine kararlı ve devamlı bağlantı sağlaması bence web sitesinden daha önemli ki bende 3 haftadır bu firmadan hizmet alıyorum, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım

Şu adresi kısayol olarak ekledim anasayfaya girmiyorum bile ;

https://netspeed.com.tr/oim/
  • Merhaba,

Yaşanan olumsuz diyalogdan dolayı özür dileriz. Netspeed olarak çok yeni bir firmayız bu süreçte gerek web sitemiz gerek hizmetlerimiz ile ilgili olarak gördüğünüz eksik ve hataları https://www.netspeed.com.tr/bizeulasin/ linkine tıklayarak bize bildirmeniz durumunda problemler tarafımızdan hızla çözülmektedir.

-Web sitemizde kullanılan görseller tamamen lisanslıdır.
    -Web sitemizin basında biz linki altında herhangi bir içeriğin olmaması henüz firmamızın çok yeni olması ve basında haber, makale vb bir içerik yayınlanmaması ile alakalıdır.
    -Sözleşmeler linki altında bulunan kullanıcı sözleşmesi ve formu ile ilgili içerik BTK'nın yeni AKN uygulaması ile değişmiş olup yeni sözleşme ve form çok yakında yayınlanacaktır.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

Kaliteli hizmet ile alakalı bir kıstas koyacaksanız kullanıcı dönüşlerine bakmalısınız,
    ayrıca müşterilerine kararlı ve devamlı bağlantı sağlaması bence web sitesinden daha önemli ki bende 3 haftadır bu firmadan hizmet alıyorum, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım

Şu adresi kısayol olarak ekledim anasayfaya girmiyorum bile ;

https://netspeed.com.tr/oim/

Merhaba NeviSahsiMunhasir,

Olumlu görüşlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

@kasvet-efza hacı senin başka derdin yokmu? ben bu firmadan internet kullanıyorum valla şimdiye kadar sorunsuz internet kullandığım tek firma diyebilirim. Sana ne lan adamın sakalından? başka firmalar Ronaldoyu oynatıp reklamlarda sana 80 tl dayadıklarında hoşunamı gidiyor. netspeed kardeş takma sen bunları biz seni çok seviyoruz.
    lan yoksa rakip firmanın bayisi falanmısın?

Merhaba YirmiDortUzeriiki,

Sizi gereksiz bir tartışmanın içine çektiğimiz için üzgünüz.
    Almakta olduğunuz hizmetler ile ilgili olumlu görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.