Şimdi Ara

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
41
Favori
64.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denizli'deyim, ne zamandır görüyordum ofislerini. Denizli'de olanlar için çaybaşında ofisleri. Kablonet taahütüm bitince büyük ihtimal geçiş yaparım.
  • Kayseri'ye de gelseniz ya.

Lanet Telekom ve Superonline tekel kurmuş resmen. İki sene taahhüt, 190 TL aktivasyon ücreti vs geçirip bir de üstüne bunların 3 katı fiyat çekiyor. Devlete ödediğimiz vergiler bari koruma olarak geri dönse. Bu kadar parayı mafyaya ödesek yemin ediyorum Telekom'un binasını basıp tarife fiyatlarında indirim yaptırırdı.
  • Kendi fiber altyapınızı mı döşüyorsunuz ? Yoksa TT'nin altyapısını kiralayarak mı hizmet veriyorsunuz ?

Bildiğim kadarıyla bakır kablo altyapıları kiralanabilirken fiber altyapısını kimse kiralatmıyor da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milyonlarca yürek tek soru

Daha yeni kurulmuş küçük bir firma milyarlık şirketlerden nasıl daha ucuz olur.

Sonuçta bu büyük firmaların milyonlarca müşterisi var.

En uygun fiyatı bunların vermesi gerekmiyormu

(başarılarının devamını dilerim. İnşallah hak ettiğiniz yere gelirsiniz)

• umarım uzun soluklu olur yalnız logosunu bile amazon logosunun kopyası(okuna kadar aynı) olarak yapan bir firmadan ne beklenebilir ?
  • Denizlideyim ama ttnet ile daha 2 ay önce taahhüt yaptım.

Böyle yerli bir firmaya destek vermek isterdim gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: netspeedtr

Merhaba,

Durumu kısaca size izah edeyim.

16mbps adsl tarifelerimizde Upload miktari 801kbps ile 1mbps 'dir.
    16mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 2mbps 'dir.
    24mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    32mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    35mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    50mbps ve üstü(75Mbps/100Mbps) vdsl/fiber tarifelerimizde Upload miktari 4mbps 'dir.

Yukarıda belirtilen hızlar bulunduğunuz lokasyonun santrale olan mesafesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

100mbps 'e kadar paketimiz halen yürürlükte ve aktif abone alımına açıktır. Müşteri temsilcimizin size iletmiş olduğu 50mbps hız profili, muhtemelen sizin belirtmiş olduğunuz lokasyon ile alakalıdır. Dolayısı ile altyapısı 50mbps destekleyen bir noktaya 100mbps satış yapılması uygun olmayacağından 50mbps olarak belirtilmiştir.

Temsilcilerimiz ile yaşamış olduğunuz yanlış anlaşılmanın sizde oluşturduğu olumsuz düşünceyi telafi etmek adına sizinle tekrar iletişime geçip sorularınızı tam olarak cevaplamak isteriz.

İlginize teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

Merhaba; her zaman şirket yetkilisine ulaşmamız ISS lerde mümkün olmuyor. Genel olarak neden upload hızları düşük. Ücret karşılığında bile upload hızlarını artıramıyoruz. Bu doğrudan sizin firmanızla mı ilgili yoksa sizinde elinizi bağlayan bir durummu var. Upload konusunda ki gerek firma gerek türkiyedeki genel durum hakkında bilgi verirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekanikizm

Yahu ben bu işi anlamadım, bu nasıl bir kar marjıdır. Devletin bir an önce bu işe el atması lazım. Diğer şirketler 80-90 lira fiyat çekerken bu adamlar 34 lira fiyat koyarak aynı interneti sunabiliyor. Ee bu şirket de zararına abone almayacağına göre birileri bizi fena düdüklüyor !!!

internet servis sağlayıcılarının fiyatlarını savunmuyorum ama marka değeri diye birşey var. Şirketin marka olabilmişse mümkün olan en yüksek kar marjında çalışırsın. O zaman Apple'da 200 dolara ürettiği telefonu yüzde 20 karla 240 dolara satsın niye 650-700 dolara satıyor. Netspeed' in marka değeri yok kısıtlı ilde hizmet veriyor. Napacaktı yani yüzde yüz kar marjıyla mı çalışacaktı. Merak etme azıcık müşteri toplasın, tanınırlık sağlasın ilk işi fiyatlara zam yapmak olur.

• Aydın da oturmaktayım takibe aldım firmayı fiyatlar güzel ama bir sorum var mesela 100mbps'e kadar lık tarıfe aldım akk e girmeden tüm gün 100mbps'e kadar hız alacağım değilmii belli saatlerde düşürme yok? bunu sorma sebebim başka firmalarda görmüş olmam da.
  • Benim kullandığım internetten hazineye ne oluyor ya. Yiyin ağalar yiyin aksırana tıksırana karar yiyin

• Ontwerper kullanıcısına yanıt
    Kalite algısı yaratmak için olabilir hocam. Sonuçta amazonun okunu görünce bi güven geliyor insana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: berden

Malatya'da hizmetiniz varsa şu 46 liralık tarifeden anında bağlayalım.

Merhaba,
    Netspeed olarak sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şimdilik sadece pilot bölgelerimiz olan
    Denizli, Gaziantep ve Aydın il ve ilçelerinde abonelerimize hizmet verebiliyoruz. Tüm Türkiye'de hizmet verebilmek için altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisked

Başarılar dilerim, böyle firmaların sayısının ve hizmet verebildikleri alanların artması dileğiyle.

Merhaba,

İlginiz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Niye Istanbulda yoksunuz anlamıyorum ya

Merhaba,
    Netspeed olarak sizlere İstanbul'da hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz bununla ilgili altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netspeedtr -- 4 Mayıs 2017; 12:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Adana ya gelecek misiniz?

Merhaba,
    Netspeed olarak sizlere Adana'da hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şimdilik sadece pilot bölgelerimiz olan
    Denizli, Gaziantep ve Aydın il ve ilçelerinde abonelerimize hizmet verebiliyoruz. Tüm Türkiye'de hizmet verebilmek için altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Ben denizlideyim ttnet adsl bağlatmadan önce yerel iss'leri araştırdım telefonla bilgi almaya çabaladım bana çok amatör gelmişti vazgeçtim. netspeed baya düzgün görünüyor taahhüt sürem bitince düşünebilirim.

Merhaba,

Olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • Helal olsun. İyi reklam yapıp hizmet verdiğiniz bölgelerde mümkün olduğunca başka firmalara müşteri bırakmayın. Sizin gibi rekabetçi firmalara ihtiyacımız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsaglam

quote:

Merhaba,

Durumu kısaca size izah edeyim.

16mbps adsl tarifelerimizde Upload miktari 801kbps ile 1mbps 'dir.
    16mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 2mbps 'dir.
    24mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    32mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    35mbps vdsl tarifelerimizde Upload miktari 3mbps 'dir.
    50mbps ve üstü(75Mbps/100Mbps) vdsl/fiber tarifelerimizde Upload miktari 4mbps 'dir.

Yukarıda belirtilen hızlar bulunduğunuz lokasyonun santrale olan mesafesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

100mbps 'e kadar paketimiz halen yürürlükte ve aktif abone alımına açıktır. Müşteri temsilcimizin size iletmiş olduğu 50mbps hız profili, muhtemelen sizin belirtmiş olduğunuz lokasyon ile alakalıdır. Dolayısı ile altyapısı 50mbps destekleyen bir noktaya 100mbps satış yapılması uygun olmayacağından 50mbps olarak belirtilmiştir.

Temsilcilerimiz ile yaşamış olduğunuz yanlış anlaşılmanın sizde oluşturduğu olumsuz düşünceyi telafi etmek adına sizinle tekrar iletişime geçip sorularınızı tam olarak cevaplamak isteriz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

Merhaba; her zaman şirket yetkilisine ulaşmamız ISS lerde mümkün olmuyor. Genel olarak neden upload hızları düşük. Ücret karşılığında bile upload hızlarını artıramıyoruz. Bu doğrudan sizin firmanızla mı ilgili yoksa sizinde elinizi bağlayan bir durummu var. Upload konusunda ki gerek firma gerek türkiyedeki genel durum hakkında bilgi verirmisiniz.

Merhaba,

Upload ile ilgili yerleşik operatör kaynaklı kısıtlamalar bulunmaktadır. Bununla ilgili çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam etmektedir. Netspeed olarak hizmetlerimizde mevcut şartlar ölçüsünde en üst düzeyde hizmet vermeyi ve hiç bir kısıtlama getirmeden sizlere bu hizmetleri sunmayı çok istiyoruz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Adana ya gelecek misiniz?

Merhaba,
    Netspeed olarak sizlere Adana'da hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şimdilik sadece pilot bölgelerimiz olan

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

tüm hızıyla devam ediyor derken bir zaman verebilirmisiniz?bide akn bittikten sonra 3mpbs e mi düşüyor hız??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ontwerper

umarım uzun soluklu olur yalnız logosunu bile amazon logosunun kopyası(okuna kadar aynı) olarak yapan bir firmadan ne beklenebilir ?

Merhaba,

Bu durumun sizde oluşturmuş olduğu olumsuz düşünceden dolayı çok üzgünüz bu konu ile ilgili daha önce reklam ve tanıtım temsilcimiz açıklama yapmıştı. Cevabı buraya tekrar yapıştırıyorum.

"Netspeed logosunda Ok simgesi ile noktadan noktaya hızlı ve kesintisiz internet hizmeti , turuncu renk ile maddi olmayan ama manevi zengin enerji, neşe ve heyecanı insanlara yansıtarak mutlu ve gülümseyen müşteri ifadesi hedeflenmiştir. Logoda bu ifadeyi yansıtmak için en uygun seçenek gülümseme tarzında bir ok ve turuncu renk kullanılması uygun görülmüş fakat kaçınılmaz tesadüfi bir benzerliğe sebep olmuştur. Dikkatle yakından bakıldığında aslında ok işaretinin aynı olmadığını sadece benzerlik olduğunu sizde görebilirsiniz. (Netspeed reklam ve tanıtım birimi)"

Temennileriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.