Şimdi Ara

Netspeed millenicom ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba öncelikle şuan internet kutusu kullanıyorum çok sorun çıkmaya başladı iki firma arasında kaldım mi bebek kamerası kullanıyorum internet kutusunda çok gecikme oluyor sizce hangi firmaya gecmeliyim yada başka önerisi olan varmı

• .
  • Netspeed. Şuan fiyat 100 lük için 159 zam sonrası artacak bilginize.

• Millenicom kullanıp problem yasayan varmı arayıp tabutlu paket sordum fakat tahüt yapmadıklarını söylediler
  • yetkin58 Y kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum memnunum öneririm size millenicom
  • Kardeşim evrak göndercemde bugün forumları doldurduktan sonra whatsaptan göndermeme gerek varmı mailde öyle bişi yazıyor kargoya vermeden önce wp hattından okunur şekilde foto atın dediler
  • 2020 den beri Millenicom kullanıyorum. Arızalara müdahâle konusunda çok iyiler. Çağrı merkezi yok vs diyenlere aldırış etme. 30 saniyede bağlanabiliyorsun :)

Bi sorun olursa bana pm atabilirsin. 3 senedir ciğerlerini iyice öğrendim :)
  • Dün evraklarımi wp hattından gönderdim aynı gün geciş işlemlerim tamamlandı şuan için problem yaşamıyorum internet kutusu kullanıyordum hergün internet gidiyordu lanet etmistim
  • yetkin58 Y kullanıcısına yanıt
    Bende IK kullandım diğer bir evde. Çekilecek dert değil :)
  • 3 kuruş fazla olsun sorunsuz olsun ne hikmetse hep akşamları oluyor gündüz problem yok akşam gidip gidip gelmeye başlıyor mi bebek kamerası kullanıyoruz goruntulwr felan çok geç geliyordu millenicomda çok sükür problem yaşamadık kamerada sorunsus çalışıyor gecikme olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.