Şimdi Ara

Netspeed mi? Uzak durun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefona cevap veren yok. İnternet kesik. Son 1 haftada 4 ya da 5 inci kesinti oldu. Akşamları zaten 1 MB. Daha da bunları savunmaya gelenler çıkar şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben memnunum şu anlık netspeedden ama akşam saatlerinde dalgalanma oluyor. Türk telekom dahil su an herkeste bu şikayet var. Başınız ağrımasın istiyorsanız en güzeli kablonet ama o da her yerde yok. 4 senedir kullanıyordum bir kere mi sorun çıkmaz. 2 haftadır adres değişikliğinden dolayi netspeeddeyim beklediğimden iyi çıktı tam değerlendirme icin salgın döneminin bitip hayatın normale dönmesini bekliyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açtıktan takriben 10 dakika sonra da bağlantının gelmesi ayrı manidar. Normalde bu saatlerde 1 MB' e kadar düşen bağlantının şu an ortalama 12 mB olması da öyle.

Erken konuşmuşum. Yine yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slowfood -- 23 Mart 2020; 19:33:7 >
  • Şimdi de mesaj gönderdiler bir zahmet. Zaten kaç gündür ve saattir birşeyler oluyor, arkasını kurcalayınca mesaj geldi. Ama nasılsa herkes kapasite çalışmasını gece yapar, bunlar aşırı kullanım zamanlarında çalışma yapıyor.

• bunlara lisans verende suç ne oim leri yönetmelikleri karşılıyor ne de hizmeti.
    tt nin filan hiçbir şey yaptığı yok paraya kıyıp kapasite artıramıyor netspeed beceriksizi işleri güçleri fatura çıkarmak.

beni akıllı tarifeye geçirmiyorlar neymiş yeni abonelere özelmiş yiyin. tt bunları adam yerine niye koysun bir sorun çıktığında il ilçe neyse müdürlüğe yolunuz düşer.

yeni isslerin hepsi böyle acemilik dizboyu. bu yüzden sözü geçen büyüklerden şaşmayın.
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    Aynı hikaye bana da geçerli. Akıllı tarife olmuyormuş. Bir de TT' a bildirin diyenler var. TT müşterisi olmadan nasıl şikayet edeceğiz. Sonuçta hizmet aldığımız noktaya sorunu bildireceğiz, onlarda arıza kaydı açacak. On beş aramada o kaydı açamadı paşalar. Sorun TT' denmiş ama ne zaman çözüleceğini bilmedikleri için kayıtta açmıyorlarmış. Denetim yok denetim.

• Düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzelmiş olan değerleri paylaşıyorum.;

Netspeed mi? Uzak durun!

Netspeed mi? Uzak durun!

Çalışmanın adı da kapasite arttırımıydı.

• çok mu kötü ya bende geçmeyi düşünüyordum
  • Seçenekler arasında en iyilerden %100 sorunsuz olması beklenemez ama en az şikayet alan firmalardan. Ve duruma göre tercihleriniz arasında ilk 3 seçenek arasında olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Seçenekler arasında en iyilerden %100 sorunsuz olması beklenemez ama en az şikayet alan firmalardan. Ve duruma göre tercihleriniz arasında ilk 3 seçenek arasında olsun.
    göz önünde bulundururum bunu çok teşekkür ederim yardımlarınız için
  • Güncel hız değerleri;

Netspeed mi? Uzak durun!

Netspeed mi? Uzak durun!

Netspeed mi? Uzak durun!

• 2019 şubattan beri kullanıyorum genel sıkıntılar hariç pek sorun çıkarmadı bende. Hızımda değişme olmadı sabit hep.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Peki.
  • Jet hızıyla problem yok cevabı geldi. Ama arada meşhur şikayet sayfasına bakayım dedim. Sadece bende değilmiş. Kolay gelsin netspeed. Böyle devam!
  • Bende anlık olarak gidio gelio sizdede öylemi 1.5 senedir hiç sorun yoktu son 2 haftadır bezdirdi beni.
  • mert478 M kullanıcısına yanıt
    Anlık olarak gidip gelen birşey değil. Akşam saatlerinde artık illallah dedirtti. Birkaç gündür gün içinde de aynı sorun mevcut.

• Ben geçen aradım MH yi hemen ulaştım konuştum 10 dk 16 Mbps sınırsız 66 TL miş başvuru formu yolladılar bakalım sorun olur mu olursa taahhüt yok zaten başka firmaya geçerim.

1-2 ay denemek lazım.

• Karar sizin. İlk aboneliklerde görüşmede sıkıntı olmuyor ama şikayet sitesi ulaşamayanların şikayetleriyle kaynıyor. Dediğim gibi tercih sizin. Derseniz ki daha iyisi var mı? Ona verebileceğim bir yanıt şu an yok. Ben mevcut problemleri paylaşıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.