Şimdi Ara

Netspeed mi? Uzak durun! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya sen internet kullanma zaten.
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Ne oldu. Yeni yargıç seni mi gönderdiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl boş beleş olan sizin gibi hesapların bulunması ve her açılan şikayet konusuna firmayı savunarak devam etmeniz. Elinizden geleni yapın. Ben konuyu problem devam ettiği sürece güncel tutacağım.

• yusobreak Y kullanıcısına yanıt
  • Güzel. Firmayı ölümüne savunan iki profil nasıl olduysa aynı anda konuya geldi hakaretler havada uçuşuyor. Devam edin. Artık profillerde aynı kişiye, kuruluşa mı ait bilinmez ki.

• slowfood kullanıcısına yanıt
    Tüh tüm sırrı bozdun konuda 5 - 6 kişi memnunum demiş sana göre konuda hepimiz masaya oturmuş derdimiz tasamız kalmadı seni takip ediyoruz dert oldun bize netspeed bizi özel görevlendirdi şuanda kara kara ne yapacağımızı düşünüyoruz. Yarın acil toplantı yapacağız konu ile ilgili la havle..
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Her yerde fiber yok ama

• VDSL ve Fiberi ayırmıyor telekom. Ben VDSL üstünden satın aldım bu paketi.

• Ben memnunum şu anlık netspeedden ama akşam saatlerinde dalgalanma oluyor. Türk telekom dahil su an herkeste bu şikayet var. Başınız ağrımasın istiyorsanız en güzeli kablonet ama o da her yerde yok. 4 senedir kullanıyordum bir kere mi sorun çıkmaz. 2 haftadır adres değişikliğinden dolayi netspeeddeyim beklediğimden iyi çıktı tam değerlendirme icin salgın döneminin bitip hayatın normale dönmesini bekliyorum.
    Netspeed mi? Uzak durun!

• Ghiscar kullanıcısına yanıt
    Benim bulunduğum adreste senelerdir kablonet var 8 yıl kullandım ancak Twitch yayınları izlemeye başlayınca ciddi sıkıntılar gördüm diğer kötü tarafı ise onların verdiği modemden başka modem tercihi olmaması

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bunu duymam güzel oldu şu anda netspeed ile 35 mbit 66 TL ödüyorum ama son 2 aydır 20 mbit hız alıyorum yakında 76 TL olacak eğerki hızımı yukseltmezlerse bende bu kampanyaya katilacam ayrıca 50 TL indirim veriyor
    Netspeed mi? Uzak durun!

• Şöyle konulara da bitiyorum ya

Daha çok nerede oturduğun önemli.

Ben 4 aydır Netspeed'deyim, TT altyapısından hizmet vermelerine rağmen TT'den daha stabil internetleri - şu ana kadar.
    TT'de iken alabildiğim maksimum 10Mbit'i bile veremedikleri oluyordu, şu an Netspeed'de sabit 10-11Mbit bandında seyrediyor.
    Üstelik en yoğun saatlerde online oyunlarda dahi sorun yaşamıyorum.
  • Hergün 5 dk net gidiyor bu günde 3-4 defa oluyor. Benden kaynaklı bi durum değil altyapı kaynaklı yani netspeed . Şu virüs olayı patladıktan sonra kopmalar başladı. Herhangi bir çözüm sunmuyorlar. merdivenaltı firmadan hallice oldular. Ha birde kopmalar uzun sürüyorsa baktılar problemi çözemiyorlar bakımdayız yalanı yapıştıyor firma . Şuan 10 dk net kesik mesela

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz? eğer sürekli kopma varsa iptal ederek diğer seçeneklere yönelmeniz en mantıklısı yok kısa süreli bir durumsa yapacak bir şey yok. Şehir veya bölge söylerseniz başkalarında olup olmadığı anlaşılır. İstanbul ataşehir herhangi bir kopma yaşamadım ben 75 hızın 68 i geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghiscar

Ben memnunum şu anlık netspeedden ama akşam saatlerinde dalgalanma oluyor. Türk telekom dahil su an herkeste bu şikayet var. Başınız ağrımasın istiyorsanız en güzeli kablonet ama o da her yerde yok. 4 senedir kullanıyordum bir kere mi sorun çıkmaz. 2 haftadır adres değişikliğinden dolayi netspeeddeyim beklediğimden iyi çıktı tam değerlendirme icin salgın döneminin bitip hayatın normale dönmesini bekliyorum.
    2019 şubat ayından beri kullanıyorum ben. Salgın çıkmadan önce bu tür kopmalar olmuyordu hiç. Salgın dönemi herkes evlerde malum alt yapılarımız iyi değil internet hemen patlıyor.

• Oyun oynamayan için iyi bende de kopuyor geliyor oyun oynamiyorum aylık 300 GB indirmem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 16 Nisan 2020; 2:6:53 >
  • 2 senedir aboneyim toplamda 4 kere ev değişikliği yaptım hepsinde de tam kapasite kullandım internetimi adamların suçu yok ayrıca telefonla en hızlı müşteri temsilcisi ile konuşulabilen iss netspeed. 1dk da karşımda muhattap oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.