Şimdi Ara

Netspeed mi? Uzak durun! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

https://forum.donanimhaber.com/netspeed-nakil-yapmiyor--143307185

Var mı bir gelişme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slowfood

Geçmiş olsun;

Var mı bir gelişme?
    Yok hocam bugün telekom müdürlüğünden arayacaklar onu bekliyorum bir konuşayım bakalım eğer netspeed yine nakil yapmaz ise iptal dilekçemi göndericem. Adam bana alt yapın sağlam sorun yok diyor netspeed sürekli yardımcı olmamak için elinden geleni yapıyor.

• quote:

Geçmiş olsun;

Var mı bir gelişme?
    Müdürlük bana ulaştı nakil ekiplere düşmüş dedi hizmet numarası verdi gün için de bağlanacak dedi bakalım bağlayacaklar mı bekliyorum.

• Ping, packet loss vs. durumları falan nasıl oyunlarda

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 1.3 mB bağlantı hızına düşen hatta ben uzun süredir oyun oynamıyorum zaten. Ping de en düşük 35-40 ms. (Hız testinde, oyunda denemedim.)

• quote:

Açıkçası 1.3 mB bağlantı hızına düşen hatta ben uzun süredir oyun oynamıyorum zaten. Ping de en düşük 35-40 ms. (Hız testinde, oyunda denemedim.)
    Senin durumlar çok sıkıntı Allah yardımcın olsun :)
  • Sıkıntı çözuldu mu? Aynı sorun bende de var hızım surekli 3 mbpsnin altında ve bana sorun internet kablonuzun uclarında olabilir dendi ama hiç sanmıyorum
  • Yok arkadaş ilk 3 ay sorunsuz kullandım ama ondan sonra her Allah'ın günü oyun oynarken kesinti oluyor. Kaç kere yenildim oyunda bu yüzden. Kendime zarar vericem artık. Başka internete geçicem mecbur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soykan Soycan

Yok arkadaş ilk 3 ay sorunsuz kullandım ama ondan sonra her Allah'ın günü oyun oynarken kesinti oluyor. Kaç kere yenildim oyunda bu yüzden. Kendime zarar vericem artık. Başka internete geçicem mecbur
    Kesinti bir çok sebepten olabilir. NetSpeed kaynaklı olduğuna emin misiniz?
  • Jun.Misugi kullanıcısına yanıt
    Evet Netspeed kaynaklı. İnternet bende gittiği zaman foruma giriyom herkes yazıyor bende de gitti diye.
  • Bende bugün evrakları ımzalayıp netspeede kargo ıle gönderdim, fıxnet 4mbps kullanıyordum 16lık paketi olmadığı için, netspeed kampanyası denk geldi, adsl net avantaj smart 16 mbps 40 tl.. 50 gb smart kota, sonrasında her gb basına 50 kuruş, 66 tl olunca sınırsız.. Bana ıyı geldı..fıxnet 4 mbsp tahattutsuz 30 tl ödüyordum.. 700 kbps download hızı alıyordum ortalama.. Santral eve 64 metre oldugu ıcın sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum, umarım netspeed uzmez, üzerse de tahattut yok, başka yere geçerim.. Ama iyi olacak gibi hissediyorum, umarım yanılmıyorumdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar adam haklı. Forumdakilere kandım gittim netspeed e başvurdum başvurmaz olaydım.
    Resmen 1 hafta internet gelmedi.İptal edincede 144 tl lik fatura çıkardılar bence uzak durun firmadan.
  • Şimdi risk almayın hocam, vallah taşlarlar

Yoksa bu firmanın kesinlikle fanboyları yok, kötü yorumları sosyal medya hesaplarından silmiyorlar. Biz yalan söylüyoruz

Müşterilerine çok ilgi gösterir bu firma, siz yanlış anlamışsınızdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakupyasar1 kullanıcısına yanıt
    İyiliğin için geçme kardeşim.Geçeceksen bilindik markalara geçiş yap.(türknet,superonline,milenicom)
  • 1 yıl olacak neredeysen hiç kesinti yaşamadim çok memnunum hızım 34 megabit altına inmiyor

• Bende cumartesi başvurdum. Pazar tt aradı geldik notu bıraktık diye. Netspeed salı günü aradı ve perşembe internetiniz bağlanacak diye. Perşembe günü akşama kadar bekledim arayan soran olmadı, ben aradım zor bela müş. hiz. lerini yoğunluk var cuma kesin bağlanır. İnanıp bekledik ama yok cuma da aynı şekildr bağlantı yok. Bu arada günde 3-4 kez 15-20 dk bekleyrek hatta müşteri hizmetlerine kayıt bırakıyorum, aciliyetiniz bildirildi filan. Bugün cumartesi, öğleye kadar bağlananadı mecbur Türknet.

• turknet kullanıcılarının en büyük sıkıntısı sorun çıktığında karşılarında muhatap bulamamaları, bu iss'de telefonda canlı servis deniyor ,bu iddia ne kadar gerçekçi , hakikaten sorun yaşadığımızda karşımızda canlı birisiyle muhatap olabiliyor muyuz ?

• patientx P kullanıcısına yanıt

Mh ve hizmet kalitesi 1 sene kadar önce çok iyiydi şu aralar berbat ötesi. Mh'ye bağlanmak için yarım saat civarı gözden çıkarın sonrasında da çok bilgili olmayan kişiler ile muhatap oluyorsunuz yani kendilerini bozdular bence bulaşmayın.

• patientx P kullanıcısına yanıt

Canlı destek var ve çok iyi teknik ekipleri var her sorunuza cevap verecek ve her sorununuzu çözecek kapasitedeler. Müşteri hizmetlerine bağlanmak maksimum 5 dakika sürer ulaşamazsanız bile beni arayın talebinde bulunabiliyorsunuz onlar sizi arıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.