Şimdi Ara

NETSPEED KULLANAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TürkTelekom taahhutum bitmeden Turknete geceyim dedim 02.01.2019 da basvurdum 06.01.2019dan beridir aktivasyonda. Bunların yapacağı yok.
    Millenicom hakkinda da kptu yorumlar var.
    Netspeed i düşündüm taahhutte yok. Kullanan var mi yardimci olur musunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben varım kardeşim sor söyleyim

• ErkalFurkan E kullanıcısına yanıt
    ne zamandır kullanıyorsun.
    En basta baglanti ne kadar sürdü
    Ne hiz vaaddettiler ne verdiler kopma vs oluyor mu.
    Sıkıntı olunca cozebilecek insan oluyor mu hocam

• Netspeed'i yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Son 5 gündür çektiğim sıkıntıyı daha önce hiç yaşamamıştım. Bağlantım önce yarı yarı düştü, sonra 4mbit, 2mbit, 1mbit derken bugün komple gitti. Netspeed'i aradım, arıza kaydı oluşturdular, şu gün şu saat gelinecek dediler ama ne gelen oldu, ne de haber veren. Nasıl olacak diye tekrar netspeed'i aradım, arıza kaydının kapatıldığını tekrardan arıza talebi oluşturduklarını 2-3 iş günü içerisinde ekip gelecek dediler. Arıza olunca topu direkt telekom'a atıyorlar. Biraz üsteleyince telekom bürolarına gidip şikayet edebilirsiniz diyecek kadar da sorumsuzlar. Kimi ne zamana kadar beklediğimiz belli değil. Lütfedip aradıkları bile yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    bir şey diyemiyorum hocam inşallah cozerler.
    Turknet i aradım bugun 1-2 saatte islemler haolucak en kotu yarin dediler. Yarin son gun dedim yoksa iptal edecegim basvuruyu.
    Koca ülke de doğru düzgün internet yok olanda pahalı

• Ben de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Hız olarak bir sorunum yok, son 2 ay hariç ping de çok iyiydi. Son 2 aydır ankara pop noktasında paket kaybı yaşıyoruz. Onun haricinde fiyat ve hız olarak memnunum.
    İSS hizmet kalitesi bölge bölge değişiyor. Ben yakınımda türknet kullanan birine ulaştım, ona güvenerek geçişimi yaptım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.