Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.536
Cevap
159
Favori
680.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • twitch izlenmiyor sorun netspeed kaynaklı. Vpn ile Türkiye'den herhangi bir ip adresine bağlandım sorunsuz izleniyor. Yurt dışı bile değil siz düşünün. Netspeed'in bize verdiği ip bloklarında sıkıntı.

Superonline sıkıntısız ne zaman bende olsa kontrol ediyorum takır takır çalışıyor. Şu tahattüt işi olmasa 1 dk kalmam netspeed de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

twitch izlenmiyor sorun netspeed kaynaklı. Vpn ile Türkiye'den herhangi bir ip adresine bağlandım sorunsuz izleniyor. Yurt dışı bile değil siz düşünün. Netspeed'in bize verdiği ip bloklarında sıkıntı.

Superonline sıkıntısız ne zaman bende olsa kontrol ediyorum takır takır çalışıyor. Şu tahattüt işi olmasa 1 dk kalmam netspeed de
    ttnetteyken vpn açıp netflixin rahat yüklenmesini sağlayabiliyordum ama netspeedde vpn dahi twitchi kurtarmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

ttnetteyken vpn açıp netflixin rahat yüklenmesini sağlayabiliyordum ama netspeedde vpn dahi twitchi kurtarmıyor

Alıntıları Göster
    +10000
  • Geçen hafta ADSL'den VDSL tarifeye geçtim altyapı olduğunu öğrenince. Birkaç gün gayet güzeldi bağlantım fakat bir anda görseldeki hale geldi. Nasıl düzelir bu durum ?
  • DarkestHour kullanıcısına yanıt
    Sinyal zayıflaması değeri fazla görünüyor. SNR marjı da sınırda denebilir. Öncelikle kabloları ve ek yerlerini kontrol edin. Ek yerlerinde oksitlenme oluşmuş olabilir. Açıp tekrar sararak düzeltmeyi deneyin. Her şey olağan ise ve sorun devam ediyorsa bağlandığınız portta sıkıntı olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp hat kontrolü ve gerekirse port değişikliği talebinde bulunun.
  • gecenin 00.22 sinde internet kesiliyor, ve oyundaki ranked maçından düşüyorum, geçen müşteri hizmetlerini aradım, aradıktan sonra 1-2 gün sıkıntı çıkmadı şimdi gene koptu, dsl ye gelen hat değerleri gitmiyor, sadece internete erişim gidiyor, bu sıkıntıyı yaşayan var mı

• quote:

gecenin 00.22 sinde internet kesiliyor, ve oyundaki ranked maçından düşüyorum, geçen müşteri hizmetlerini aradım, aradıktan sonra 1-2 gün sıkıntı çıkmadı şimdi gene koptu, dsl ye gelen hat değerleri gitmiyor, sadece internete erişim gidiyor, bu sıkıntıyı yaşayan var mı
    Bende de kesildi, simdi geldi
  • quote:

gecenin 00.22 sinde internet kesiliyor, ve oyundaki ranked maçından düşüyorum, geçen müşteri hizmetlerini aradım, aradıktan sonra 1-2 gün sıkıntı çıkmadı şimdi gene koptu, dsl ye gelen hat değerleri gitmiyor, sadece internete erişim gidiyor, bu sıkıntıyı yaşayan var mı
    Aynı şey basıma geldi
    Aylardır boyle gece hat gitmeden net kesiliyor , çok aradım çözüm yok ,iss degiştireceğim en kısa sürede ,salak salak işlerle ugraşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 1 Şubat 2020; 0:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Bende de kesildi, simdi geldi

Alıntıları Göster
    bende daha öncesindede arayana kadar 5 gün boyunca öğle vakitleri- ikindi- bir kez gece olmak üzere bölünerek kopma yaşandı, sizin hızınız ve aylık kullanım gb niz ne kadar ? ben 75 mbit abonesiyim aylık 1 tb civarı kullanıyorum bu yüzden soğutma çabasına benzettim, yoksa 2 aydır sıkıntı yaşamıyordum, ve kopmalar başladığında 93 lü ip lere geçildiğini fark etmiştim, ikisinden biridir heralde

• quote:

bende daha öncesindede arayana kadar 5 gün boyunca öğle vakitleri- ikindi- bir kez gece olmak üzere bölünerek kopma yaşandı, sizin hızınız ve aylık kullanım gb niz ne kadar ? ben 75 mbit abonesiyim aylık 1 tb civarı kullanıyorum bu yüzden soğutma çabasına benzettim, yoksa 2 aydır sıkıntı yaşamıyordum, ve kopmalar başladığında 93 lü ip lere geçildiğini fark etmiştim, ikisinden biridir heralde

Alıntıları Göster
    75mbit abonesiyim ama 50mbit sabit kullaniyorum hat yukarisini desteklemiyor. Aylik kullanim 300-500 GB arasinda, bende ogle veya diger vakitler kopma olmuyor ama Twitch falan izleyemiyorum ozellikle yuksek bitrate veren yayincilarin yayinlarini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

75mbit abonesiyim ama 50mbit sabit kullaniyorum hat yukarisini desteklemiyor. Aylik kullanim 300-500 GB arasinda, bende ogle veya diger vakitler kopma olmuyor ama Twitch falan izleyemiyorum ozellikle yuksek bitrate veren yayincilarin yayinlarini

Alıntıları Göster
    twitch sorunu aynı şekil, zaten packet loss olayından 8k bitrateyi görse twitchde ya kasıtlı olarak yada donma olarak 2000 kbpslere 480p lere çekiyor, başka iss geçmekle uğraşmak istemiyorum ama bu yolun sonu pek iyi değil

• Şu an internet kullanılamaz halde. Konuya girene kadar 10 saniye aralıklarla 5 defa gitti geldi. Yarım saat içinde rahat 15 defa gidip gelmiştir. Twitch falan hak getire zaten.

• 50 mbit abonesiydim 5 ile 11 arasında bir ping değeri alıyordum. 35 mbit e geçtim 5 gündür 28 ms ping değeri alıyorum. iki gündür mh arıyorum çözüm yok hatta fatma hanım diye biri daha ne istiyorsun demeye getirdi ağzının payını verdim. en kısa sürede başka bir sağlayıcıya geçeceğim iyice sıvamaya başladılar. tavsiye etmiyorum kardeşim. elon amca yapana kadar lanet olsun diyorum
  • Dün akşam saatlerinde düzeldi gibi. O saatten beri iyi. İnşallah böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Şu an internet kullanılamaz halde. Konuya girene kadar 10 saniye aralıklarla 5 defa gitti geldi. Yarım saat içinde rahat 15 defa gidip gelmiştir. Twitch falan hak getire zaten.
    benimde gece kopmuştu, şuan gene koptu, tesadüftür ki iki kopma arası süre neredeyse tam 12 saat

• İnterneti giden varmı

• Forever DH kullanıcısına yanıt
    0.11 mbps hızında şu an çok kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son birkaç gündür bende de gece 00:22 gibi kopma oluyor. Yalnızca birkaç snlik bir kopma. Sonra normale dönüyor.

• Şimdi normale döndü internet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ttnet de taahütüm bitiyor netspeede geçmeyi düşünüyorum ama tereddütlerim var hız düşmesi veya internet çekmemesi bana yardımcı olur musunuz karar veremedim. Birde göndereceğim kimlik fotokobisinden benden habersiz başka bir işlem yapabilir mi diye tırsıyorum kafam çok karışık.

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.