Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyeceğim hocam sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    şuan memnun gibiyim oyunlarda sorun çıkarmıyor paketin hızının %95 ini alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfgnay

Evet 50 ye çekersek sorun kalmaz dediler, kabul ettim. Kopma daha olmadı ama oyunlarda aşırı ping dalgalanması yaşıyorum. Dediğim gibi geçen sene 0 sıkıntı kullanıyordum. Kabloda sıkıntı varsa turknet de aynı sıkıntıyı yapar o zaman...
    eger munkunse ana gırısten modeme kadar olan kabloyu degıstırme sansınız varsa belkı daha da duzelebılır.
    (yukdarda yazmıstım ana gırıse 47 gelıyordu modeme 33 mbps gelıyordu telekoma gırısten olcturup ordakı hızın 47 olunca iç tesıat kablo zayıf kalıyordu onu kat6 kablo takdım dırek 13 mt modeme gelen hızım 46 mbps oldu)..bir arkadasımda..
    genel arıza varsa saha dolabında hangı fırmaya gecsenız aynı olur..

• az önce dsl ışığı yandığı halde internet ışığı gidip geldi, sorun bende midir, son zamanlarda 2 kez oldu bu durum

• İnterneti giden var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Forever DH

İnterneti giden var mı
    Gitti ama modeme reset atınca geldi.
  • Turk Telekom'un mobil ve sabit altyapısı cortladı. Şu an gördüğüm kadarıyla kısmen hizmet verebiliyorlar.

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • Forever DH kullanıcısına yanıt
    Bizim

• Netspeedin sitesine giremiyorum. Girebiliyor musunuz? Bizim net gitti.

• Gene sıkıntı yaşayan var mı? Bağlantım gitti ve geri bağlanırken zor IP alıyorum.
  • son zamanarda internet ışığı kafasına göre sönüyor ve internete bağlantım kesiliyor, bunu öğlen ve ikindi de yapabiliyor, yaptığında ard arda çok kez kesiliyor bu sorunu yaşayan var mı (vdsl 75 mbit)

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    3 gündür bende de aynı sıkıntı var kopuyor düşüyor İnternet var gösterirken bağlanmıyor. Facebooktan sorun ilettim kablolarınızı kontrol edin hattınızda bi problem yok diyip duruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xperia70

3 gündür bende de aynı sıkıntı var kopuyor düşüyor İnternet var gösterirken bağlanmıyor. Facebooktan sorun ilettim kablolarınızı kontrol edin hattınızda bi problem yok diyip duruyorlar.
    modemim asus dsl n16, vdsl geçeli 2 ay oldu, 75 lik paketteyim, son 3 haftada cuma öğlen ve bu öğlen- ikindi civarı ve şuan oluyor, bi keresinde internet ışığı gidip gelmişti, şuan internet ışığı olduğu halde oyundan bağlantım düşüyor
    en son 24 saat önce modeme res atmıştım, şuan fark ettim ip adresi 93 ile başlıyor, acaba 200 lerden buna geçince mi böyle olmaya başladı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 25 Ocak 2020; 17:41:40 >
  • cuma cumartesi pazar

internet felç durumda devamlı kopma ve ping yaşamaya başladım 35 mb 76 ödüyorum

milenicom turknet ya da turktelekoma geçersem bunda düzelme olabil mi

ödediğim paranın karşılığını alamıyorum malesef :/

oyun bıle oynayamadıktan sonra ne anlamı var ki vdsl kullanabiliyorum.

başka servis sağlayıcısına geçip ınternetı daha iyi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

cuma cumartesi pazar

internet felç durumda devamlı kopma ve ping yaşamaya başladım 35 mb 76 ödüyorum

milenicom turknet ya da turktelekoma geçersem bunda düzelme olabil mi

ödediğim paranın karşılığını alamıyorum malesef :/

oyun bıle oynayamadıktan sonra ne anlamı var ki vdsl kullanabiliyorum.

başka servis sağlayıcısına geçip ınternetı daha iyi olan var mı?
    TT dışında pek fark olmaz hepsi aynı altyapı zaten bi ihtimal superonline olabilir var ise bulunduğun yerde.
  • 23.14 te internet saniyelik koptu, oyundan anında düştüm, 4 gündür öğlen/ikindi olan şey ilk defa gece oldu

• Bunlar bize fibernet satarken modem farkını üstüne koymamışmıydı? Fibernet50 kullanıyorum ben 89tl ödüyorum + 9tl daha alıcaklarmış.

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan yeni sms geldi
    "Sayın Abonemiz, BTK tarafından onaylanan Referans Teklif güncellemesi gereği, Altyapı Sağlayıcı şirket FTTH(Eve Kadar Fiber) aboneliklere tahsis ettiği modem için kira ücreti almaya karar vermiştir. Bu ücret 1 Şubat 2020 tarihinden itibaren oluşacak faturanıza her ay 9TL olarak yansıtılacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. "
    Bunu tüm internet servis sağlayıcıları yapacak mıymış? Bilginiz var mı?
  • "9 TL MODEM KİRASI istiyoruz her ay."diye mesaj atmışlar.Aynı durumu yaşayanlar olacaktır.Ortak bir tutum belirleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 29 Ocak 2020; 15:8:20 >
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.