Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknoloji mağduruyuz diyince bana gülüyorlar. Araştırmayan herşeye tamam diyen millet olduğumuz sürece daha sorunlu firmalar bizleri bekliyor olacak eee nede olsa kapitalist sistem.
  • Bugün bir ping problemi başladı ki hiç bu kadar dalgalı olmamıştı. Yerinde durmuyor meret. Lanet okumaktan gına geldi şu son aylardaki, hele ki son günlerdeki sık sık kesilen internetten.
  • Çılgın bir packet loss ve ping var 1-2 gündür. Umarım uzun sürmez sıkıntı.
  • 23.07 de net koptu, 23.09 gibi geldi, kopmalı interneti severim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

23.07 de net koptu, 23.09 gibi geldi, kopmalı interneti severim
    Aynen benimde koptu
    Siz hangi ildesiniz kardeşim ile farklı ilçelerdeyiz onunda koptu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Aynen benimde koptu
    Siz hangi ildesiniz kardeşim ile farklı ilçelerdeyiz onunda koptu.

Alıntıları Göster
    ısparta merkezdeyim, bu kopma olduğunda dsl gitmiyor, modemde değerler kalıyor, ip adresleri yüzünden kopuyor büyük ihtimal, neyin siber saldırısıysa artık

• Arkadaşlar bişey soracağım size abes gelecek ama ben biraz pinpirikliğim netspeed için kimlik fotokobisi göndereceğim ama benden habersiz başka bir işlem yapabilir mi veya fotokopinin üstüne sadece hat işlemi için kullanılır diye not düşsem nasıl olur daha önce böyle yapan oldu mu yardımcı olur musunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

ısparta merkezdeyim, bu kopma olduğunda dsl gitmiyor, modemde değerler kalıyor, ip adresleri yüzünden kopuyor büyük ihtimal, neyin siber saldırısıysa artık

Alıntıları Göster
    İstanbuldayız biz.Demin aradım saglam kaydım 1 hafta daha sabredicem çözüm olmazsa iss degiştiririm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 2 Şubat 2020; 23:29:27 >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Ben fotokopi üstüne yazıları engellemeyecek şekilde çapraz iki çizgi çizip arasına "Netspeed Abonelik İçindir + tarih" şeklinde yazmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Arkadaşlar bişey soracağım size abes gelecek ama ben biraz pinpirikliğim netspeed için kimlik fotokobisi göndereceğim ama benden habersiz başka bir işlem yapabilir mi veya fotokopinin üstüne sadece hat işlemi için kullanılır diye not düşsem nasıl olur daha önce böyle yapan oldu mu yardımcı olur musunuz.
    Eskide kaldi o devirler. Kimlik bilgileri disarda geziyor zaten. Ha yazi yazmak iyidir ama isterlerse herturlu sahte kimlik cikarabilirler cok takilmaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim hocam kafamı karıştırıyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

İstanbuldayız biz.Demin aradım saglam kaydım 1 hafta daha sabredicem çözüm olmazsa iss degiştiririm .

Alıntıları Göster
    Var mı hocam aklınızda bir iss?

Genel olarak Netspeed ile ilgili bi sıkıntım yok ama yukarıda bahsedilen kopmaları son zamanlarda ben de yaşıyorum. Nisan 2018den beri kullanıyorum bir kere bile müşteri hizmetleriyle görüşmedim. Şuan kampanyalara baktığımda vdslde 35 mbitin 76 tl olduğunu görüyorum daha yüksek hız yok sanırım. Varsada epey pahalıdır heralde. Netgalaksi hattımda mevcut son güncelleme ile 50 mbit 70 tl oldu. Netgalaksinin olduğu apartmanda elektrik/telefon hatlarında sorun olmasına rağmen ekstrem bi durum oldmadı. Memnunum diyebilirim. Şuan kullandığım netspeed 75 mbit hızlı paketimi değiştirlerse Netgalaksiye geçmeyi düşünüyorum.

• Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Bu kampanyadan tüm abonelerimiz faydalanabilir.https://netspeed.com.tr/kampanyalar/sende-gel-35/

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Bu kampanyadan tüm abonelerimiz faydalanabilir.https://netspeed.com.tr/kampanyalar/sende-gel-35/
    lütufmuş gibi kampanya sunmuşlar, akşam 6 dan sonra interneti yokmuş gibi sayın, 3 mbit dediğin şey zaten akk hızı

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    İşyerleri için mükemmel
  • Abonelik iptal süreci bu firma için zor mudur!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • realjackal R kullanıcısına yanıt
    En kolay iptal bu firmada dilekçe yazıp mail atıyorsunuz hemen iptal ediyorlar
  • 3 mbps nedir arkadaş En azından yazmışlar yalan yok
  • realjackal R kullanıcısına yanıt
    Eğer farklı bir firmaya geçecekseniz ve bölgenizde port sıkıntısı varsa taşıma yolunu seçin. Eldeki hattan olmayın.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Normal ev kullanıcısı için işe yaramaz ama gündüz çalışan iş yerleri için fena sayılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.