Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Randy_Rhoads

Peki 16mpbs 75gb akn mi yoksa 8mpbs sınırsız akn'mi hocam?
    Aylık 100-110gb akn harcıyoruz.
    Hız olarak 13-14 yeter diye düşünüyorum ama.

16 mbps ile 13-14 alabilirsiniz ama 75 gb akn sonrası 5 mbit'e düşer. Akn sonrası 5 mbit rahatsız ederse 8 mbit sınırsıza dönersiniz. 8 mbit de rahatsız ederse 16 mbit sınırsız alırsınız. Arada sadece 8 lira fark var. Şu anda kaç alıyorsunuz? Modem ulaşılabilir hızı kaç mbit gösteriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 22 Haziran 2018; 19:36:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 mbit paket zaten 14 mbps hız veriyor tam olarak. 16mbit paket tam olarak karşılar sanırım ihtiyacınızı.
  • Evet arkadaşlar NetSpeed ile detaylı mailimden sonra görüşme sağlandı sonuçlar şu şekilde,

İstanbul trafiği Marmara Bölgesinin SSG tünelinden çıkarılıyor. İstanbula özel ISG Router kurulumu yapılıp istanbul için ayrı bir SSG tünel tahsis edilecek. Süreç 1-2 hafta denilmekte.

Yurtdışı ping sorunu için şuanki kullanıcı sayılarını göz önüne aldığımızda iyileştirme yapamıyoruz. İlerleyen zamanlarda bakacağız yanıtı geldi. Kısacası bütçe yok bunun için. Biraz sabredeceğiz.

Dediğim gibi Netspeed şuan bölge veya il bazında TT'den SSG tünel kiralamaktadır. SSG tünel sonrasındaki trafiği direk TT tarafına iletmekte ve TT'nin yurtdışı uplinklerini kullanmaktadır.
  • Arkadaşlar gece 2-8 arası kullanımlarım online işlemlerde 0 mb olarak gözüküyor. Bu sitenin bug'ımı yoksa bir sıkıntı mı var ?
  • Gece 2-8 arası kotadan yemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer 8 tl'lik farka katlanabilirseniz 16 mbit sınırsız alın.O olmazsa 8 mbit sınırsızı alırsınız hocam.

Şahsen ben hızı kaç olursa olsun sınırsızı tercih ederdim.
  • İnternette yavaşlama mı var acaba hergün sıkıntısız izlediğim iptv bugün çok dondu varmı sıkıntı yaşayan.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musted M kullanıcısına yanıt
    Hocam aylık başka ücret yansımıyor değilmi faturaya,başka firmaların yaptığı gibi?Aktivasyon ücretinide (60 TL) 6 aydan önce kestirirsen veriyormuşsun o harika oldu.
    Düz 52 TL ise düşünebilirim açıçası şu aptal AKN saçmalığından bende çoğu arkadaş gibi bıkmış durumdayım.3mpbs internet gerçekten çok kötü ve berbat.Youtube'da 360-480p izlemek 2018 yılında saçma geliyor.
    En iyisi ilk etapta 16mpbs denemek.Teşekkür ederim bu arada yardımlarınız için arkadaşlar sağolun.Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 24 Haziran 2018; 3:48:16 >
  • arkadaşlar istanbul fatih civarı için adsl 16 mbit sınırsız yani 52 liralık pakete başvurucam. 6 ay söze aktivasyon ücreti yok eyvallah ama bina içi kurulum ücretini biz vericekmişiz. o bize aitmiş. ne kadar tutar sizce eski bir apartmanda 3. kata kurulum? elektrikçiler istanbulda ne kadar bağlıyorlar bileniniz var mı ?
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam imkanınız varsa kendiniz bağlayın çok zor bir şey değil. İnternette videoları inceleyin rahatlıkla yaparsınız.
  • İnternet kesilip duruyor, seçim sebebiyle mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

İnternet kesilip duruyor, seçim sebebiyle mi acaba?
    Az önce aradım, nedense haftalardır yapılmayan çalışma TT tarafından bugün yapılıyormuş istanbulda. Yersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 24 Haziran 2018; 19:11:0 >
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Evet bende de 2 3 sefer kesildi , birkaç dakika sonra tekrar geldi.
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Kısaca; ttnet yetkilileri gelip ankastreye iki tane ucu açık kablo bırakacak. O kabloları dairenize giden reglete çakmanız yeterli. O kadar da zor bir şey değil. Elektrikçiler iki kablo bağlamak için fahiş fiyatlar istiyor.
    https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201-17#133210816

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NimbleSoul -- 24 Haziran 2018; 20:41:48 >
  • internet var ama girmiyor sizdede öylemi yoksa çalışma var diye bizi mi yiyolar

• Zonguldak da netspeed kullanan var mi? Saat 19:30 dan beri internete giremiyorum. Musteri hizmetlerini aradigimda bizde herhangi bir sikinti gozukmuyor santralde iyilestirme calismasi olabilir dedi. Ancak hala gelmedi internet. Bir tek benim internet mi boyle yoksa zonguldak geneli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6753

Zonguldak da netspeed kullanan var mi? Saat 19:30 dan beri internete giremiyorum. Musteri hizmetlerini aradigimda bizde herhangi bir sikinti gozukmuyor santralde iyilestirme calismasi olabilir dedi. Ancak hala gelmedi internet. Bir tek benim internet mi boyle yoksa zonguldak geneli mi?
    Ordudayım bende saat 18.00 dan beri nete giremiyorum ısıklar yanıyor hat değerleri normal ama baglantı yokMüşteri hizmetleri santralde çalışma oldugunu en kısa sürede giderilecek dedi. Benim gibi bu santrale baglı kullanıcılardan cok arıza kaydı almışlar.
  • Benimde saat 18:00 gibi gitti geldi. Sonra 19:30 da komple gitti. Pazar gunu turkiye genelinde ne calismasiymis bu anlamadim gitti.

• Arkadaşlar bu sorunu 1 ay içinde 3. kez yasıyorum ama diger zamanlar gittiginde 1 saate gelmişti.Sanırım her yerde böyle.Ben burdaki santralde sorun vardır zannediyorum.Ordudayım ama müşteri temsilcisi istanbuldaki santrale baglısınız orda sorun var dedi.
  • Bende fatsa dayım bende de yok.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.