Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu yan sanayi firmalardan tırsmaya başladım adam uğraştırıyorlar paso. kullanıyor musun? kullanıyorsan ne kadar süredir bu süreçte ne gibi artı ve eksileri var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus1

Kablonet altyapısını destekliyor mu?

Sadece türk telekom altyapısını destekliyor. Kablonet altyapısını kimse ile paylaşıma açmıyor. Sadece kablonet'ten hizmet alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Teknik olarak mümkün değil zaten.
  • TTnet fiberden geçiş için evraklarımı gönderdim. Bu sabah kargo ulaşmış ancak arayan olmadı beni. Evrakları kontrol edip arıyorlar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Teknik olarak mümkün değil zaten.

Kablo altyapısının paylaşıma açılması mı teknik olarak mümkün değil? Türksat açmayı düşünmüyor ama paylaşıma açması konusunda bir kısıtlama mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

• 1 haftayı geçti her gün saat 7,5 dan gece 12,5 a internet yok denecek kadar kullanılamaz durumda geçmeyin geçirtmeyin vodafone aboneliğimi iptal etmemişler 3 aylık parası ödüyorum vodafone a , bu kadar sorumsuz olunur mu dedirttiler saolsunlar.
  • Üstüne pubg de sürekli ağ gecikmesi oluyor mobil internetle aynı sorunu yaşamıyorum. Ets2 mp oynayamıyorsunuz vpn olmadan vodafone rezaletinden kaçalım derken daha kötüsüne tutulduk üstüne sorumsuzlukları yüzünden 2 tarafa da para veriyorum.
  • Bir haftadır bı interneti baglatamadilar

• Arkadaşlar ben Telekom fiberden geçiş için başvurdum. Bugün SMS ile kullanıcı adı ve şifre geldi. Sanıyorum telekomdan verilen modemi kullanmaya devam edeceğim. Bu bilgileri tilgin modemde hangi kısma girmem gerekiyor?

• Evraklar ulaşmış şifre için bekliyorum önce arıyorlar mi yoksa direk şifre geliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

Arkadaşlar ben Telekom fiberden geçiş için başvurdum. Bugün SMS ile kullanıcı adı ve şifre geldi. Sanıyorum telekomdan verilen modemi kullanmaya devam edeceğim. Bu bilgileri tilgin modemde hangi kısma girmem gerekiyor?
    Wan ayarı veya genişbant ayarı gibi birşey olacak. CMD açın ipconfig yazın. Default gateway yazan kısmı internetinizin https yazan kısmına yapıştırın.Modem arayüzü kullanıcı adı şifre için kullanıcı adı admin şifre ise admin - ttnet - turktelekom - türktelekom bunlardan biri olacaktır.Sonra wan ayarı kısmında kullanıcı adı şifre kısmına sizinkileri yazın basit aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Evraklar ulaşmış şifre için bekliyorum önce arıyorlar mi yoksa direk şifre geliyor mu
    Onay alıyorlar sonra şifre vs sms ile geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Wan ayarı veya genişbant ayarı gibi birşey olacak. CMD açın ipconfig yazın. Default gateway yazan kısmı internetinizin https yazan kısmına yapıştırın.Modem arayüzü kullanıcı adı şifre için kullanıcı adı admin şifre ise admin - ttnet - turktelekom - türktelekom bunlardan biri olacaktır.Sonra wan ayarı kısmında kullanıcı adı şifre kısmına sizinkileri yazın basit aslında.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim bilgiler için. Eve gidip kontrol ettiğimde internete bağlandı doğrudan. Bir de bendeki telekomun verdiği modemi iade mi edeceğim acaba?

• quote:

Teşekkür ederim bilgiler için. Eve gidip kontrol ettiğimde internete bağlandı doğrudan. Bir de bendeki telekomun verdiği modemi iade mi edeceğim acaba?

Alıntıları Göster
    24 ay taahhüt ile anlaştıysanız modem ücretini eklemişlerse faturaya sizin oluyor modem. Garip normalde elle yazmanız gerekiirdi belkide öyle sisteme geçmişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

24 ay taahhüt ile anlaştıysanız modem ücretini eklemişlerse faturaya sizin oluyor modem. Garip normalde elle yazmanız gerekiirdi belkide öyle sisteme geçmişlerdir.

Alıntıları Göster
    Modemi normal şartlarda iade etmem gerekiyordu fakat netspeed müşteri hizmetleri modem mülkiyetinin kendilerine geçtiğini, abonelik süresi boyunca kullanacağımı ve sonrasında kendilerine teslim edeceğimi söylüyor. Yani bana kendileri modem vermedi.

• quote:

Modemi normal şartlarda iade etmem gerekiyordu fakat netspeed müşteri hizmetleri modem mülkiyetinin kendilerine geçtiğini, abonelik süresi boyunca kullanacağımı ve sonrasında kendilerine teslim edeceğimi söylüyor. Yani bana kendileri modem vermedi.

Alıntıları Göster
    Size verilecek olan modem de zaten ttnet tarafından verileceği için al-ver ve kurulum ile uğraşmadan doğrudan servisi aktif etmişler. Yani elinizdeki modemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NimbleSoul

Size verilecek olan modem de zaten ttnet tarafından verileceği için al-ver ve kurulum ile uğraşmadan doğrudan servisi aktif etmişler. Yani elinizdeki modemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    İşin içinde Telekom olunca insan daha bir temkinli oluyor 😬 teşekkür ederim bilgi için.

• Geçmeyin arkadaş şu saçma iss ye. Ne cevap verebiliyorlar ne hizmet verebiliyorlar ne interneti düzeltebiliyorlar ne gönderdiğim belgeleri vodafone a gönderip hattımı iptal ettirmemişler 3 ayda zararım 65*3 bunlara 200 vodafone a ve hizmet alamıyorum.
  • artık hiç kesinti olmuyor şükür düzelttiler tek sıkıntı dsmart kullanamamak onuda faceden yazıcam artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.