Şimdi Ara

NetSpeed Ek Ücretlendirme Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Abonelik Başvuru Formu 'nu okurken aklıma bazı durumlar takıldı.
    Hali hazırda abone olan ve Netspeed Aboneliğini herhangi bir sebeple sonlandırmış arkadaşlar cevaplarıyla yardımcı olurlarsa sevinirim.

Öncelikle ilk faturaya ilişkin: Sözleşme madde 6.4 te Damga Vergisinden bahsedilmekte. Bu tahsil edildi mi acaba?

Ardından Madde 6.8 de Yalın internete ilişkin hükümler var.
    Şöyle ki: "Yalın internet aboneliğinde, abone olunan TARIFE/PAKET ücreti ile birlikte ilk tesiste bir defalık “yalın internet devre hazırlama” ve her ay “yalın internet erişim ücreti” alınır."
    Yalın internet devre hazırlama ücreti fatura edildi mi?
    Aylık Yalın ADSL ücreti fatura edilmekte mi ?

Şayet alınmıyorsa sıradaki sorum da Netspeed ten ayrılmış arkadaşlara;
    Son faturada bu alınmayan Yalın internete ilişkin ücretler faturalandırıldımı acaba ?

Çünkü Abonelik Başvuru Formu madde 6.8 de "ABONE, önceki dönemlere ait ücretlendirilmemiş HİZMET bedelleri ile sair bedellerin sonraki dönem faturalarına yansıtılabileceğini kabul eder." yazmaktadır.

Bu da sonradan başımıza bir çorap örülürmü acaba diye düşündürüyor beni.

Saygılar.

• Damga vergisini bilmemde devre hazırlama dediği tesis ücreti 60 tl o da 6 ay ayrılmazsaniz ücretini almıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigben33

Damga vergisini bilmemde devre hazırlama dediği tesis ücreti 60 tl o da 6 ay ayrılmazsaniz ücretini almıyor...

O 60 TL den haberim var. Ve makul bir bedel olarak görüyorum.
    Benim merak ettiğim , bunun haricinde bir Ek Ücretlendirme yapılıp yapılmadığı.

Yani "ADSL 16MBPS E KADAR SINIRSIZ , AKTİVASYON ÜCRETİ 60 TL, TARİFE FİYATI 49TL"
    tarifesinde sürekli fatura edilen tutar 49TL mi, yoksa 49+18 TL mi (yalın adsl ücreti TTNET için 18, taahhütte ise 10 TL dir) ?

Ayrıca o ek ücreti şu an almıyorlarsa, Acaba ayrılırken toplu alırlar mı diye endişeleniyorum.

Alakanıza teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemical_One

quote:

Orijinalden alıntı: bigben33

Damga vergisini bilmemde devre hazırlama dediği tesis ücreti 60 tl o da 6 ay ayrılmazsaniz ücretini almıyor...

O 60 TL den haberim var. Ve makul bir bedel olarak görüyorum.
    Benim merak ettiğim , bunun haricinde bir Ek Ücretlendirme yapılıp yapılmadığı.

Yani "ADSL 16MBPS E KADAR SINIRSIZ , AKTİVASYON ÜCRETİ 60 TL, TARİFE FİYATI 49TL"
    tarifesinde sürekli fatura edilen tutar 49TL mi, yoksa 49+18 TL mi (yalın adsl ücreti TTNET için 18, taahhütte ise 10 TL dir) ?

Ayrıca o ek ücreti şu an almıyorlarsa, Acaba ayrılırken toplu alırlar mı diye endişeleniyorum.

Alakanıza teşekkürler.

Benim ilk faturam 58 tl gözüküyor online işlemlerden...

• Cevap için teşekkürler. Zannedersem VDSL PRo tarifesindesiniz. (58 TL/ay)

Bende Müşteri Hizmetlerini (4440217) aradım,
    Cevap veren çalışan , 60 TL haricinde herhangi bir ek ücret olmayacağını tekrar tekrar belirtti.
    Bunun üzerine bendeki evrakları imzalayıp kargoya verdim.
    Hayırlısı.

Umarım 12 yıllık Türk Telekom tecrübesinden sonra iyi gelir bana.
    (Zira yıllarca 6GB kotalı internete talim ettim.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.