Şimdi Ara

Netgalaksi ve fixnet hakkında bilgisi olan varmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki sağlayıcı arasında kaldım. Kullananlardan ricam bu konu hakkında deneyim ve görüşlerini paylaşabilirmi. Başka sağlayıcı tavsiyesi de olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cengo_19 kullanıcısına yanıt
    Netgalaksiye ve oris bunlara kesinlikle bulasma ama fixnet icin bariz sikintili birsey duymadik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidoo

Netgalaksiye ve oris bunlara kesinlikle bulasma ama fixnet icin bariz sikintili birsey duymadik
    Netgalaksinin ne gibi sıkıntısı var hocam

• cengo_19 kullanıcısına yanıt
    Bir donem kullandim hemde eve kadar fiber alt yapim mevcut olmasina ragmen berbat bir interneti mevcut heleki yurt disi cikislar 4-8 mbps dusun 50mb pakete sahibtim hic bir seyi izleyemiyordum. Hic bir gun hizlar gunu gunune uymuyordu. firma 3-4 kisi falan calisiyor ariyorsun talebini birakiyorsun sonrasi yok. Yani isin ozu ucuz olusu insani ister istemez dikkatini cekiyor aslinda olmasi gereken fiyatlar ama firma tırt dostum

• umidoo kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın. Pek olumlu yanı yok sanırım ikisinin de

• quote:

Orijinalden alıntı: cengo_19

Eyvallah hocam sağolasın. Pek olumlu yanı yok sanırım ikisinin de
    Yaklaşık 7 aydır net galaksi kullanıyorum 0 problem.

50 mbps 75 TL

Türk Telekom fiber altyapı uzerinden alıyorum hizmeti.

Yukardaki arkadaş kendi yaşadığı sorundan ötürü netgalaksiyi yerin dibine vurmuş ama ben kesinlikle hiçbir problem yaşamadım. Download 45 in altina, upload 3.8 in altina inmedi. Ping değerleri de epey güzel.

Yalnız dikkat etmen gereken asıl nokta şu.

Dairene döşeli bakır veya fiber altyapı ne kadar düzgün? Eğer sorunsuz bir altyapın varsa geç gitsin.

Ama halihazırda Türk Telekomda problem yaşıyorsan Netgalakside de yaşaman olasıdır.

• fixnet derim
  • Net galaxy tecrübem yok lakin fixnet' i yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Kendi berberiniz kendi bakkalınız vardır ya o hesap öyle seviyorum. netspeed de yaşadığım limitsiz pakette çok indirme yapmışsınız diye tehdit eden bi firma değil en azından :D. müşteri hizmetleri 12 den sonra yok lakin gerek de yok. Bilmiyorum bi terslerini görmedim aradığımda bilgili insanlarla muhattab oluyorum ellerine tutuşturulan kağıttan bilgi veren değil. Bu bakımdan bile 1-0 önde bi firma benim için tabi tercih senin.
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Hocam senin gibi yorum yazan bir arkadas daha vardi reklam calismalari tespit edilince kendisi banlanmisti.

Ben tarafsiz bir sekilde yazdim yerin dibine sokmak isteseydim kralini yapardim rahat ol . Bende isterim negalaksi fiyatlarinda internetim olsun ama yok yani adami kandirmanin bir yolunu bulmuslar . Agac dalinda toplamiyoruz parayi ucuzu birakip pahaliya gecelim demekki sikinti var

• Çok uzun zamandır TTNET kullanıyordum. Bende yaklaşık 1 Ay kadar önce Netgalaksi firmasına geçtim. Arada sebepsiz yere IP alamıyorsunuz. Daha sonra kendi kendine düzeliyor. Bunun dışında ping süresi bazen anormal derecede yükseliyor. Onun dışında ben bir sıkıntı yaşamadım. Sadece fiyat uygun diye tercih ettim.
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    İnsanlara iftira etmeden 2 kere düşünün lütfen.

Hemen reklamcı yapmışsınız beni. Netgalaksi ve fixnet hakkında bilgisi olan varmıdır?

• hoca netgalaksi ye hiç bulaşma 75 mbps kullanıcısıyım akşamları prime time da hız 10 mbps e kadar düşüyor gündüz ve gece hız normal okadar hız testlerle video larla destek e e-mail attım donüş bile yapmıyor lar 15 gündür online işlemlerde açmış olduğum kayıt bile açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rehber_ -- 5 Ocak 2020; 19:58:9 >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Dostum iftira attigimiz falan yok forumda 10 kisi netgalaksi hakkinda yorum yapmissa 9 u sikintili oldugunu belirtmis hersey ortada NET ...

Ben firmayi gomsem ne yazar gommesem ne yazar

• rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Net galakside 6 aydır 50 mbps fiber kullanıyorum 1 gün bile problem yaşamadım. Hızım 45 mbps altına düşmedi. 4 mbps upload alıyorum.

Siz vdsl kullanıcısısınız sanırım. Netgalaksiyi arayın arıza kaydı bırakın Türk Telekom ekipleri gelip bir kontrol yapsınlar. Birde merak ettiğim bir şey var. Daha önceki servis sağlayıcınızda da problem yaşıyor muydunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Net galakside 6 aydır 50 mbps fiber kullanıyorum 1 gün bile problem yaşamadım. Hızım 45 mbps altına düşmedi. 4 mbps upload alıyorum.

Siz vdsl kullanıcısısınız sanırım. Netgalaksiyi arayın arıza kaydı bırakın Türk Telekom ekipleri gelip bir kontrol yapsınlar. Birde merak ettiğim bir şey var. Daha önceki servis sağlayıcınızda da problem yaşıyor muydunuz?
    merhaba,

Online işlemlerden arıza kaydı bile açtım hale cevap yok 15 gün geçti hız tesleri vs destek e attığım halde dönüş bile yok evimde 4k Tv var özelliklede youtube da prime time da 720p ye düşüyor twich den bahsetmiyorum bile şuan saat 00:08 yaptığım hız bile 25 mbps i geçmiyor tabiki hız gece 02:00 den sonra normale dönüyor akşam saat 18:00 e kadar 72 mbps civarı oluyorum sonra hız yerde hat değerlerim çok iyi olmasına rağmen binada biladerim turk net kullanıyor 35 mbps hiç bir zaman düşmüyor komşum 100 mbps ttnet te hiç bir zaman hız 90 dan aşağıya düşmüyor.

Vdsl hat değerlerim,

An itibari ile hıztestim

Demekki bir katakulle var bu işte hocam. Sanki size akşam saatlerinde hız sınirlaması yapmışlar gibi gözüküyor. Şikayetlerinize ve destek taleplerinize cevap vermemeleri zaten büyük ayıp.

• Netgalaksiyi bilmiyorum da FixNet'e bakayım dedim. Yıl oldu 2020 hala 24 ay taahhüt istiyorlar. Üstüne +10 TL yalın internet parası +15 TL model parası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Demekki bir katakulle var bu işte hocam. Sanki size akşam saatlerinde hız sınirlaması yapmışlar gibi gözüküyor. Şikayetlerinize ve destek taleplerinize cevap vermemeleri zaten büyük ayıp.
    Merhaba

Artık bilmiyorum ama hattı taşımayı düşünüyorum çünkü akşamları kullanamadıktan sonra misal sabah saat 10:00 civarı yaptığım test normal

• FixNET.
    Paketlerini taahhütsüz olarak kullanabiliyorsunuz. Yanlış bilmiyorsam CGN de kullanmıyorlar (En azından bendeki 2 abonelikte yok). Aylık +10 lira yalın ücreti + sıfır baglantı da taahhüt vermezseniz 96 lira aktivasyon/kurulum ücreti alıyorlar.
    Müşteri hizmetlerini ararsanız daha detaylı bilgi verirler
    Yok hocam yapamiyorlar yada yapmak istemiyorlar ben cok ugrastik hatta orda teknikten tolunay diye bir cocuk var cok ugrasti uzaktan laptopa baglanip denemeler yapti ama yok nafile

Bilsemki duzeldi gercekten adam gibi hizmet vermeye basladilar o fiyatlara kosa kosa geri donerim ama tirttt...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.