Şimdi Ara

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
28.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gothamcity

55 Türk Lirası eşittir

7,27 ABD Doları

Şu siteye göre premium üyelik hala en ucuz bizde:

https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/countries-netflix-cost//

zamma rağmen hala dünyadaki en ucuz üyelik bizde. sadece arjantin bizim gerimizde ama o da standart ve temel paket için. premium paket için bakarsak hala dünyada en ucuzuyuz

rakiplerimizde diğer dünya lideri ülkeler. brezilya, kolombiya, arjantin, peru falan hahahah. teşekkürler akepe.

• Arayıp otomatik yenilemeyi kapattım. Buraya kadarmış :)

• vay be fiyat 10 lira artınca millet çıldırmış, alışamadınız hala zamlara. alışın bunlar başlangıç

• quote:

Orijinalden alıntı: UmutYil

Tl nin değerinin düştüğünü herkes biliyor zaten. Ama bu alım gücümüzü değiştirmiyor. En azından en düşük pakete 1080p tek ekran desteği vermeleri gerek. 480p için 27 tl verilmez.

Sana özel paket mi yapacaklar? Dünyada da 480p değil mi o paket? Ben denemiştim 480p olmasına rağmen 720p kadar iyi görüntü veriyordu. Yok öyle 3 euro verip full paket kullanmak. En ucuz alan ülkeydik netflixi birden böyle zam gelmesi normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi gerçekten çok kötü oldum
  • Çok fazla empati yapmışsınız. Dünyayı ele geçirmiş durumdalar, 1 dolar bile olsa aynı içeriği çok rahat verebilirler. Temel ihtiyaç olan Su , Elektrik, Gaz, Internet ile kıyaslanırsa çok pahalı
  • Sen kaybettin Netflix. Exxen e geçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bedavaya sen kullanabiliyor musun? Evet. O halde senin de para vermenin bir anlamı kalmıyor. İçerik öyle ya da böyle üretilir. Böyle platformlara para vermiyoruz diye adamlar içerik üretmekten vazgeçmez.

Ticaretin ilk kuralı para kazanmadan harcamaktan geçer.

Alıntıları Göster

bedavaya kullanabilmek ayrı birşey,onu kullanmak apayrı bir şey söylediklerinize katılmıyorum. bedavaya kullanabiliyorsanız para verenlere ayrı söylemlerde bulunmanıza bir hak getirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoğukanBlack

Sübyanlara tecavüz etmek mi saygı duyulacak şey?
    Ensest mi saygı duyulacak şey?
    Kadın-erkek yaratılış fıtratına aykırı olarak kendi cinsine sulanmak mı saygı duyulacak şey?

O zaman insanlar birbirinin anasına avradına küfretsin buda saygı kapsamına alınsın.
    Toplumu çökerttiğiniz yetmiyor insanlığa ait tüm değerleri ayak altına alıp iğdiş ediyorsunuz.
    Size saygı duyanın haysiyet ve şeref anlayışı yanılgıdır.

Konuyu tecavüze sen getirdin. Kimse demiyor ki sübyancılara saygı duyalım. Aklından zorun mu var ?

Ensest'e ne ara geldik ? senin aklın demek ki hep buralarda.

Kadın - erkek yaratılış fıtratı derken ne fıtratı ?

Dünyada kadın dünyaya gelip erkek duygu ve düşüncelerini taşıyan aynı şekilde erkek dünyaya gelip kadın duygu ve düşüncelerini taşıyan ne kadar insan var biliyormusun ? Bu insanlar sana saygı duyarlarken sen bu insanlara duymuyorsun. Bunlar tamamen hormonsal durumlardır. Bir gram bilim bile bilmiyorsun işine gelmeyecektir muhtemelen.

Konuyu hep istediğine getiriyorsun şimdide millet birbirinin anasına avradına küfür etsine geldi.

Toplumu çökerten insanlar kimler biliyormusun ?

Çocuk tecavüzlerine sesini çıkartmayanlar.

Eşlerini dövenler onlara psikolojik şiddet uygulayanlar.

Gerine gerine ben erkeğim istediğimi yapabilirim. Fıtratım buna müsait diyenler.

Empati kuramayanlar. Çocuğuna eğitim ve sevgi veremeyenler. Saygıyı öğretemeyenler.

Biraz etrafına bak. Yukarıya bakma yukarıdan bak. ve mutlaka psikoloğa görün.

• Askaparta kullanıcısına yanıt

Karşılaştırma yanlış.

Netflix Abd ücreti 18 dolar Türkiye 55 tl.

1 tl: 1 dolar olarak bakılmalıdır.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt
    Sadece Türk dizilerine mi para veriyorsun? Ya da Türk Lirası ne zamandır dolardan daha değerli de kriterimiz Türk dizileri olabilsin? Muhafız Hakan bu arada evet çöp bir dizi her yönüyle, milyon dolar CGI harcarken Netflix, Türkiye'de ucuza kapatabildiği için "kemik kırılma" gibi 500-600 TL (30-40 dolar) efektler kullanıldı. Hindistandan hallice.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    Zaten internete para veriyorsun bedava değil biliyoruz
  • denizkent D kullanıcısına yanıt
    Zaten bölgesel fiyatlandırma yapılıyor daha ne kadar yapılsın? 18 liraya üyelik satmak onlara kar getirmez. Amerika fiyatının yarısından da az bir ücrete alıyoruz zaten bize acıdıklarından. Bence yerinde bir fiyat artışı olmuş. Acunun ücretli youtube içeriklerini sattığı fiyata bakılırsa özellikle.
  • iptal ettim. amazon prime video varken, blutv varken artık işim olmaz netflix'le.

• Üyeliği devam ettireceğim. Ancak, Netflix içerikleri eskisi gibi değil. Kendi çektikleri dizi ve filmler sırf yapılmak için yapılmış. Netflix'den para koparmaya çalışanlar sıradan bir senaryoyla gidip istediği parayı alıyorlar. Film tutar mı tutmaz mı kaygısı yok.

Blu TV çok daha kaliteli. Özellikle bu aralar içerik sürekli güncelleniyor.

Exen'i bilmiyorum ama sırf Tolgshow için alabilirim.

• Arkadaşlar şirket zam komusunda kendi açısından haklı olsa bile bunu savunmanın bize yararı nedir. Netflixte hisse sahibi falan mısınız acaba? Cidden merak ediyorum yani. Bizler, yani tüketiciler için bu haber güzel bir haber değil. Şirketleri bu kadar düşünen başka bir millet var mıdır merak ediyorum. Üstelik yabancı şirketleri. Bazıları hemen adamlar haklı moduna girmiş.

4k diye aldığımız özel pakette telefondan 1080p izleyemiyoruz. Neden? Bilmem ne güvenlik sertifikası.
  • Ülkende market fiyatları lüks olmuş.Yurt dışı bir firma sana online TV hizmeti veriyor.Marketteki peynirin kilosu olmuş 50₺ Ayçicek yağı olmuş 80₺ bunları sorgulamayın bunu sorgulayın adamlar neden %50 zam yapmışmış senin paranın değeri yokda ondan. Gidin google bakın 20₺ kaç dolar yapıyor die. Ben yaptım şimdi 20₺ =2.66$ Yani adamlar size 2.66$ hizmet veriyor size.2.66$ yetmiyor artık bana dio ben buna 5$ yapıcam dediğinde hoop senin Ülkendeki 20₺ oluyor atıyorum 50₺. Adamlar fiyatları pahalı değil sen fakirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 5 Mart 2021; 9:40:27 >
  • MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

O senin internetin kimin umurunda, Netflix'te aynı şekilde kendisi internet trafiğinin ücretini ödüyor, kullanım arttıkça maliyeti artıyor.

• mustafaaydemirr kullanıcısına yanıt

Sus bi birader ya ne kadar kafa ağrıttınız

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.