Şimdi Ara

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
28.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eyw. Hocam.

• mehmetcank kullanıcısına yanıt
    Akşam akşam şu gereksiz konuşmana devam edemeyeceğim.
  • bu gece netflixte son günüm o zaman daredevil 13 bölüm kaldı bitmesine Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar 

• Hocam netflix pahalı değil biz fakirsek avrupalılar neden vpn falan uğraşıp buradan alıyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoğukanBlack D kullanıcısına yanıt
    nasıl bir gerizekalısın olm sen. Git bir hobi edin iş güç sahibi ol milletin s*kini nereye soktuğundan sana ne
  • 480p çözünürlük mobil içinmi anlamadım

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen hocam göreceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoğukanBlack D kullanıcısına yanıt
    7 milyarın inançlarını ve ahlak değerleriğini yok sayıp bu dünyanın %1 i bile olmayan sapıklara saygı duymamız gerekiyormuş Doğukan kardeş!🤬

• Fakir oldugumuz için pahalı geliyor

• enpara indirimi de kısa süre önce bitmişti. bir anda 15 tl'den 41 tl'ye biraz ağır oldu.

elveda netflix. Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar 

bu arada teşekkürler türkiye. bir keyfimiz daha yok oldu gitti.

• ha bu arada; nat ayarlarında hem tcp hem de udp portlarına yönlendirme yapıyorduk değil mi?

utorrent programını arşivden çıkarıyorum daNetflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar 

• Yaşasın torrent yaşasın korsan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hermes Marka Çanta

Amazon çöptür

Alıntıları Göster

çöp mü! yok artık

sadece seinfeld ve the office izlemek için bile alınır.Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar 

• Hermes Marka Çanta kullanıcısına yanıt
    Hemde ne çöp. Sadece Hintliler için yapılmış sanki...
  • Mion kullanıcısına yanıt
    Bunlar azgın ve yoldan çıkmış bir topluluk.
    Asla yola gelmezler.
    Zaten lanetliler.
  • Netflix tarafından baktığımda fahiş bir fiyat değil. Ama ben bu sıralar fazla izlemiyorum ve ABD'li orta hesaba 14 birim öderken bana 40 birim ödemek zor geliyor.

Bu yüzden iptal ettim. Amazon Prime'ım var zaten. Fiyatı çok uygun. 1 dolara endekslenmiş resmen. Yapım sayısı daha az ama kaliteli içerikler var. Buradan devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: dnz10

Hemde ne çöp. Sadece Hintliler için yapılmış sanki...

alalaNetflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar amazon hindistana mı abone oldunuz yanlışlıkla.

şimdi bakıyorum da mr.robot, homeland, madman, house, seinfeld, battlestra galactica, the office...

hayvan gibi dizi serileri var. bu kadar efsane yapım bir arada ve izleyecek şey bulamıyorsunuz ha.

• Adamlar da napsın? AKP'nin hiç ettiği ekonomide bir yere kadar dayanabiliyor, mecburen gerçek enflasyon oranında zam yapıyorlar. Çok da suçlayamıyorum açıkçası.

• 55 Türk Lirası eşittir

7,27 ABD Doları

Şu siteye göre premium üyelik hala en ucuz bizde:

https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/countries-netflix-cost//

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

Pandemi zamanı daha hoş olmuş çünkü herkes evde ve inanılmaz çok kullanılıyor, trafik bedava değil.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.